آشنایی با قابلیت فعال کردن حالت سکوت در اینستاگرام

acquaintance-with-the-ability-to-activate-silence-mode-on-instagram-org-pic

با توجه به فیلترینگ اینستاگرام در کشورمان همواره بسیاری از کاربران فعالیت خود را کنار نگذاشته اند و ترجیح می دهند تا از طریق فیلترشکن وارد این شبکه اجتماعی محبوب شوند. با هر بار به روز رسانی اینستاگرام قابلیت‌های جدیدی به آن افزوده می‌شود که بسیاری از کاربران از آن بی اطلاع هستند. یکی از این قابلیت‌ ها Quite mode می باشد که از این طریق می‌ توانید با عدم دریافت اعلان در اینستاگرام و به نوعی فعال کردن حالت سکوت در اینستاگرام کارهای خود را با تمرکز بیشتر انجام دهید و بدون روشن شدن گوشی موبایل و دریافت هیچگونه اعلانی با آرامش کامل فعالیت‌های روزانه‌ تان را انجام دهیn. در این مقاله از برتر رایانه در رابطه با نحوه فعال کردن و غیر فعال کردن حالت سکوت در اینستاگرام صحبت خواهیم نمود. در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : شیوه های پنهان کردن تگ در استوری اینستاگرام

آموزش فعال سازی حالت سکوت در اینستاگرام

پیش از انجام این مراحل که قرار است خدمت تان بگوییم حتماً بررسی کنید تا اینستاگرام تان به روز رسانی شده باشد و بر روی آخرین نسخه باشد. پس از اطمینان از این عمل برای فعال نمودن حالت سکوت در اینستاگرام وارد این برنامه شوید.

پس از آن بر روی پروفایل خود در پایین صفحه تب نمایید.

حالا بر روی منو سه خط در گوشه سمت راست صفحه بزنید و وارد Settings شوید.

در صفجه تنظیمات بر روی اعلان Notification بزنید.

در صفحه باز شده گزینه Pause All اسکرول کنید تا فعال شود.

در این قسمت باید انتخاب کنید تا چه مدتی اعلان های اینستاگرام برای تان قطع شود.

اگر می خواهید این حالت در زمان خاص تکرار شود و نیز احتیاج نباشد که هر بار وارد گزینه های گفته شوید، وارد پروفایل اینستاگرام شده و بر روی منوی سه خط در گوشه سمت راست و بالا بزنید.

حالا در صفحه Settings مجدد زده و حالت Queit mode را انتخاب نمایید.

حال با اسکرول کردن روی علامت آن این حالت فعال می شود.

در پایین همین صفحه در بخش Turn on automatically زمانی را تعیین کنید که تا هر روز در این ساعات اینستاگرامتان حالت سکوت برود. برای نمونه اگر می‌خواهید اعلان ها از ساعت ۹ صبح تا ۶ غروب غیرفعال شود در قسمت From ساعت را روی A.M 9 قرار داده و در بخش To نیز هم  ۶ P.M را انتخاب نمایید.

جهت غیر فعال سازی Quiet mode اینستاگرام تنها کافیست به همین بخش بروید و علامت جلوی Quiet mode را خاموش نمایید.

زمانی که این حالت را فعال می کنید پیامی برای افرادی که می‌خواهند برای شما دایرکت ارسال کنند فرستاده خواهد شد:

Wasn’t notified about this message because they are in quiet mode Instagram

پس دلیل پیام  Wasn’t notified about this message because they are in quiet mode Instagram فعال بودن حالت سکوت کاربر است.

با توجه به آموزش و مراحل گفته شده به راحتی می توانید هر زمانی که می خواستید اعلان های تان را غیرفعال نمایید تا با تمرکز بیشتر به امور روزانه خود رسیدگی کنید. این قابلیت های اینستاگرام این امکان را به کاربران می دهد تا بهتر و راحت تر بتواند در این شبکه اجتماعی محبوب فعالیت نماید.