راه حل ساده و سریع برای ندیدن استوری دیگران

a-simple-and-fast-solution-for-not-seeing-other-peoples-stories

زمانی که اینستاگرام را باز می کنید با حجم زیادی از محتواهای استوری شده و یا پست شده مواجه می شوید. اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که تمایل به دیدن محتواهای اینستاگرامی فالورهای خود ندارید با چند روش ساده در تنظیمات می توانید از شر دیدن استوری های انبوه افراد راحت شوید. امروزه با توجه به قابلیت های جدیدی که به اینستاگرام اضافه شده است با رفتن به تنظیمات برنامه و انجام یک سری مراحل می توانید بر اساس نیاز و سلیقه تان محتوا ها را شخصی سازی نمایید. برای اطلاع از “راه حل ساده و سریع برای ندیدن استوری دیگران” در ایسنتاگرام تا انتهای مطلب با برتر رایانه همراه ما باشید.

مقاله پیشنهادی :هر آنچه باید درباره قابلیت جدید ویرایش پیام در اینستاگرام بدانید

نحوه ندیدن استوری دیگران در اینستاگرام

شما می‌توانید از ۳ روش مختلف برای عدم مشاهده استوری دیگران در ایفون و اندروید استفاده کنید:

۱. روش اول: بر روی استوری فرد مورد نظر در صفحه اصلی دستتان را برای چند لحظه نگه دارید و گزینه “Mute” را انتخاب کنید.

۲. روش دوم: وارد پروفایل فرد مورد نظر شوید، سپس بر روی علامت سه نقطه در بالای صفحه کلیک کرده و گزینه “Mute” را انتخاب کنید.

۳. روش سوم: به پروفایل فرد مورد نظر بروید، بر روی دکمه “Following” کلیک کنید و سپس گزینه “Mute” را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید در این مرحله حالت بی صدا را برای پست‌ها یا استوری‌های آن فرد فعال کنید.

برای عدم مشاهده استوری در اینستاگرام، این فرآیند در نسخه‌های اندروید، iOS و PC قابل انجام است.

برای ساکت کردن (میوت کردن) استوری از طریق صفحه اصلی اینستاگرام، می‌توانید از یکی از روش‌های ساده زیر استفاده کنید:

باز کردن اینستاگرام و مشاهده استوری‌های جدید در بالای صفحه. با نگه داشتن انگشت خود بر روی استوری مورد نظر به مدت چند ثانیه، گزینه‌های تنظیمات نمایش داده می‌شود. با انتخاب گزینه “Mute” می‌توانید به سرعت و به راحتی استوری را به حالت سکوت درآورید، حتی بدون وارد شدن به استوری خود.

برای ساکت کردن (میوت کردن) استوری از طریق پروفایل در اینستاگرام، می‌توانید از روش زیر استفاده کنید:

1. ابتدا وارد پروفایل کاربر مورد نظر خود شوید، بر روی اکانت مورد نظرتان کلیک کنید تا وارد صفحه اصلی آن شوید.

2. سپس بر روی بخش “Following” کلیک کنید تا گزینه‌های بیشتر برای شما نمایش داده شود.

3. حالا باید گزینه “Mute” را انتخاب کنید و از بین گزینه‌های “Post”، “Story” یا “Note” حالت مورد نظرتان را برای غیرفعال شدن روشن کنید.

4. اگر تمایل به فعال کردن مجدد قابلیت دیدن پست‌ها یا استوری‌های یک پیج داشتید، می‌توانید دوباره از همین مسیر برای روشن کردن این تنظیمات استفاده کنید.

این روش برای ساکت کردن (میوت کردن) یک شخص در اینستاگرام بسیار ساده و سریع است.

برای ساکت کردن (میوت کردن) از طریق تنظیمات استوری در اینستاگرام، می‌توانید از روش زیر استفاده کنید:

1. در زمانی که روی استوری اکانت مورد نظرتان هستید، روی علامت سه نقطه بالای صفحه از سمت راست بزنید.

2. بعد از نمایش گزینه‌ها، گزینه “Mute” را انتخاب کنید.

3. اگر قصد دارید تنها استوری‌ها را نبینید، روی “Mute Stories” بزنید. اما اگر علاوه بر استوری‌ها، قصد دنبال کردن و مشاهده پست‌ها را هم ندارید، می‌توانید از گزینه “Mute Stories and posts” استفاده کنید.

این روش برای ساکت کردن (میوت کردن) استوری یک اکانت در اینستاگرام بسیار کاربردی است، به ویژه اگر دیدن استوری‌ها برای شما آزاردهنده یا حوصله‌سربر باشد.

چگونگی غیر فعال سازی گزینه میوت و دیدن لیست اکانت های میوت شده

اگر به حالت Mute در آوردن استوری‌های افراد زیادی پرداخته‌اید و می‌خواهید لیست این افراد را بررسی کنید یا این حالت را بردارید، می‌توانید روش زیر را امتحان کنید. این روش به شما کمک می‌کند لیست کاملی از افرادی که استوری‌های آن‌ها به حالت Mute در آمده است را ببینید و در صورت نیاز آن‌ها را از این حالت خارج کنید.

برای این کار، ابتدا وارد صفحه اصلی پروفایل خود شوید و با زدن آیکون سه خط در بالای صفحه وارد بخش تنظیمات شوید. سپس صفحه را به سمت پایین اسکرول کنید تا گزینه “Muted accounts” را پیدا کنید. با وارد شدن به این لیست، می‌توانید لیست اکانت‌هایی که به حالت بی صدا درآمده‌اند را مشاهده کنید. در کنار هر یک از پیج‌ها، دکمه “Unmute” قرار دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید.

با استفاده از این لیست، می‌توانید به راحتی پست‌ها و استوری‌های مخفی شده را بررسی و مدیریت کنید، به همین دلیل این روش بسیار کارآمد است.

علت اینکه نمیتونم اینستاگرام را میوت کنم چیست؟

اکنون که “راه حل آسان و سریع ندیدن استوری اینستاگرام” را بیان نمودیم

احتمالاً با مشکل عدم وجود گزینه “Mute” در اینستاگرام روبرو شده‌اید. اگر قصد نادیده گرفتن استوری‌های دیگران در اینستاگرام را دارید ولی نمی‌توانید این کار را انجام دهید، ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد.

یکی از دلایل ممکن این است که شما به طور کلی آن اکانت را دنبال نکرده‌اید. اگر پیجی را دنبال نکرده باشید، نمی‌توانید آن را “Mute” کنید و به همین دلیل چنین تنظیماتی برای شما قابل مشاهده نخواهد بود.

اگر با وجود دنبال کردن یک اکانت قادر به “Mute” کردن استوری‌های آن نیستید، ممکن است این نقص مربوط به خود اینستاگرام باشد. پس بهتر است روش‌هایی مانند بروزرسانی برنامه یا استفاده از بخش پشتیبانی (Help) را امتحان کنید.

پرسش های متداول

-آیا اگر استوری کسی را میوت کنیم، متوجه می‌شود؟
اگر شما قصد دارید استوری‌های یک شخص را میوت کنید و دیگر مشاهده نکنید، نگران نباشید. زیرا فرد مورد نظر متوجه این تنظیمات نخواهد شد و اینستاگرام نیز اطلاع رسانی درباره آن به او ارسال نمی‌کند.

-چگونه استوری دیگران را نبینیم؟
برای جلوگیری از نمایش استوری‌های یک پیج خاص، می‌توانید از دو روش استفاده کنید. روش اول این است که از تنظیمات استوری آن پیج استفاده کرده و گزینه “Mute” را انتخاب کنید. روش دوم این است که به صفحه اصلی پروفایل آن پیج بروید و از بخش “Following” پست یا استوری‌ها را “Mute” کنید.

-با میوت کردن استوری یک پیج چه اتفاقی می‌افتد؟
اگر شما استوری‌های یک پیج را میوت کنید، همچنان می‌توانید در جریان پست‌ها یا لایوهای آن فرد باشید. اما در صورتی که استوری جدیدی توسط آن منتشر شود، پروفایل آن به صورت کمرنگ در انتهای لیست استوری‌ها قرار می‌گیرد و احتمالاً شما متوجه آن نخواهید شد.

-لغو نادیده گرفتن استوری در اینستاگرام چگونه است؟
برای لغو تنظیمات مربوط به میوت کردن یا نادیده گرفتن استوری‌ها، می‌توانید دوباره به تنظیمات مراجعه کنید و گزینه “Unmute” را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از طریق بخش “Setting” به بخش “Muted accounts” بروید و پیج مورد نظر را “Unmute” کنید.