بکارگیری همزمان چند نفر از یک حساب کاربری اینستاگرام

using-simultaneously-several-people-from-an-instagram-user-account

برنامه اینستاگرام این قابلیت را در اختیار اشخاص حقیقی و حقوقی یا فرد و شرکت های مختلف قرار داده است تا به راحتی اطلاعات ورود به برنامه اینستاگرام را در اختیار ادمین های دیگر قرار دهند. مدیریت کردن یک پیج اینستاگرام تا وقتی که با یکدیگر کار می کنید هیچ مشکلی را به وجود نخواهد آورد. اما در صورت اتمام قرارداد شرکت و اشخاص به ادمین ها جدا می شوند و در این جاست که مسائل امنیتی مطرح خواهد شد. در مقاله های برتر رایانه که تا به حال به روز ترین اطلاعات در رابطه با برنامه محبوب اینستاگرام و قابلیت های آن را در اختیارتان قرار داده است. حال در رابطه با بکارگیری همزمان چندین نفر از یک حساب کاربری اینستاگرام بدون اینکه اطلاعات ورود خود را در اختیار کسی بگذارید آموزش می دهیم تا از این طریق بتوانید یک یا چند ادمین برای پیج خود انتخاب کرده و حتی یک پیج مشترک اینستاگرام بدون هیچ گونه دغدغه‌ و نگرانی داشته باشید، در ادامه ما را همراهی نمایید.

نحوه بکارگیری چندین نفر از یک اکانت اینستاگرام

بسیاری از مشاغل که در ارتباط با اینستاگرام فعالیت می‌ کنند همچون سلبریتی‌ ها، اینفلوئنسر ها و صاحبان کسب و کارهای مختلف همواره این نگرانی را دارند که به تنهایی نمی توانند از اکانت اینستاگرام خود استفاده و آن را مدیریت نمایند یا به دایرکت های اینستاگرام جواب بدهند.

بنابراین اینجا بحث وجود ادمین برای اینستا مطرح می‌ شود که با وجود ادمین اینستاگرام پیج ها در شبکه های اجتماعی مدیریت شده و به آنها کمک می نمایند تا علاوه بر پاسخگویی به دایرکت ها بازدید و فالوور بیشتری را داشته و از این طریق تعامل خود را بالا ببرند. در اینجا ساده ترین روش جهت ورود به اکانت اینستاگرام یک فرد و به کارگیری چند نفر از یک حساب کاربری اینستاگرام می توانید اطلاعات ورود را در دو گوشی به اشتراک بگذارید. برای اشتراک گذاری اطلاعات ورودتان با ادمین ابتدا باید اعتماد زیادی به فرد مورد نظر داشته باشید.

به این نکته توجه کنید که اینستاگرام جهت استفاده شخصی طراحی شده است که ورود از آدرس آی پی های مختلف باعث بن شدن یا مسدود شدن آن می گردد. برای جلوگیری از این کار از یک برنامه تغییر دهنده آی پی از یک سرور استفاده کنید و اگر اینستاگرام این اطلاعات را به شما داد که به دستگاه دیگری وارد شده تأیید کنید که خودتان بوده آید.

استفاده همزمان چندین نفر از یک اکانت اینستاگرام با فیس بوک

روش دیگر به کارگیری یک حساب اینستاگرام در دو گوشی با تغییر نقش است. همچنین اینستاگرام به ما مجوز افزودن ادمین را نمی دهد درحالی که فیسبوک این کار را انجام دهد. در رابطه با نحوه افزودن ادمین به اینستاگرام از طریق فیسبوک مرحله زیر را عملی نمایید:

-ابتدا یک اکانت بیزینسی در فیس بوک ایجاد نمایید.

-پس از آن یک حساب بیزینس در اینستاگرام بسازید و اکانت خود را به فیسبوک وصل کنید.

-برای انجام این کار دو شیوه وجود دارد در روش اول بر روی گزینه All Tools  کلیک نموده و سپس گزینه Page settings و پس از آن Instagram  را انتخاب کنید.

-در این قسمت میتوانید اتصال بین اکانت های فیسبوک و اینستاگرام را چک کنید و بر روی دکمه Review connection کلیک نمایید.

-حین لاگین شدن به سیستم به اطلاعات اکانت شرکت یا سازمان خود احتیاج خواهید داشت. امکان دارد بعضی از شرکت ها نخواهند این اطلاعات خصوصی را به اشتراک بگذارند پس روش دیگر آن است که از طریق Business Manager  اقدام کنید.

نظیر مرحله قبل به گزینه Page settings بروید اما این بار به جای کلیک کردن بر روی Instagram سپس بر روی گزینه Page roles کلیک نمایید. در این قسمت میتوانید نقش های صفحه فیسبوک را به ادمین های خود اختصاص دهید.

پس در اکانت فیسبوک خود بر روی گزینه Add partner بزنید. زمانی که پیج های فیسبوک و اینستاگرام به یکدیگر وصل شد می توانید به راحتی به اینستای خود ادمین اضافه کنید. با وارد کردن آیدی ادمین شما ادمین تان را به عنوان پارتنر معرفی می کنید. در نهایت از ادمین سؤال می شود که آیا درخواست را دریافت کرده یا نه.

از ادمین خود بخواهید مراحل زیر را انجام دهد:

-ابتدا بر روی User  کلیک نموده و گزینه Page بزنید. پس از آن بر روی  Add کلیک کرده و سپس درخواست دسترسی به پیج را بدهید. با وارد کردن نام پیج اینستا لینک آن را قرار دهید و سپس دکمه Request Access بزنید.

در نوار سمت چپ درخواست دسترسی ادمین را می‌ بینید که می‌ توانید آن را بپذیرید. مزیتی که این روش دارد آن است که اطلاعات لاگین اینستا در اختیار فرد دیگری قرار نخواهد گرفت.

شیوه داشتن یک حساب کاربری در دو گوشی از طریق Meta Business Suit

Meta Business Suit  را باز کنید و به قسمت Business Settings بروید.

در بخش Users روی People کلیک نموده و بر روی دکمه Add بزنید.

آدرس ایمیل Admin را اضافه نموده و دسترسی را انتخاب و بر روی next کلیک کنید.

در ستون سمت چپ بر روی Instagram accounts کلیک کرده و حساب اینستاگرامی را که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید را انتخاب نمایید بر روی گزینه Invite بزنید.

حالا ادمین تان باید یک ایمیل دریافت کنند و با پذیرش آن به اکانت اینستا دسترسی پیدا نماید. همانطور که میدانید اگر می‌ خواهید فردی به حساب اینستاگرام از آن افزوده شود باید یک اکانت داشته باشید اگر هنوز یک حساب کاربری راه اندازی نکرده اید می توانید همین حالا شروع به ایجاد نمایید.

در صورتی که به هر دلیلی fخواهید ادمین اینستاگرام خود را پاک کنید یا قرارداد اینستاگرام تان با ادمین به اتمام رسیده برای قطع دسترسی به اینستاگرام مراحل زیر را انجام دهید:

-Meta Business Suite را باز نموده و به قسمت Business Settings  بروید.
-در بخش Accounts بر روی Instagram accounts کلیک نمایید و اکانت اینستاگرامی که می خواهید ادمین آن را حذف کنید انتخاب کنید.
-در پایین سربرگ People به دنبال نام ادمین بگردید و بر روی آیکون سطل بازیافت که در کنار نام ادمین است کلیک نمایید.

-گزینه Confirm  را انتخاب نموده با این کار ادمین تان دیگر نمی تواند به اکانت اینستاگرام تان دسترسی پیدا کند. -در صورت محدود کردن دسترسی ادمین خود می توانید آن را به عنوان یک کاربر به حساب اینستای تان اضافه نمایید.