آپدیت آفلاین NOD32

update-offline-nod32

یکی از مشکلاتی که در ویندوز با آن سر و کار خواهیم داشت ، وجود ویروس و کرم ها در فایل می باشد . ویروس و کرم ها می توانند موجب پر شدن حافظه ی سیستم شما بشود . همچنین در برخی موارد موجب حذف فایل هایتان خواهد شد . همچنین سرعت سیستم شما را کند خواهد نمود . برای جلوگیری نمودن از این گونه مشکلات می توانید از انواع آنتی ویروس ها استفاده نمایید . یکی از این آنتی ویروس ها که به شما پیشنهاد می شود NOD32  می باشد . این نرم افزار به دو صورت آنلاین و آفلاین به روز رسانی خواهد شد . در ادامه به شما عزیزان آموزش خواهیم داد که چگونه به آپدیت آفلاین NOD32 بپردازیم .

بیشتر بخوانید : دانلود آنتی ویروس نود ۳۲ ورژن ۱۱ همراه با کرک

آموزش آپدیت آفلاین NOD32

۱-در اولین مرحله وارد اینترنت شده و فایل آپدیت آفلاین را دریافت نمایید .

۲- پوشه ی آن را در درایو C و یا دیگر درایو های موجود کپی نمایید .

۳- در داخل برنامه ی آنتی ویروس NOD 32  و یا Smart Security در قسمت Setup بر روی Toggle Advanced Mode کلیک کنید . Yes را انتخاب کرده و بر روی Enter entire advanced setup tree کلیک کنید . (می توانید از کلید F5 صفحه کلید نیز استفاده نمایید )

۴- به قسمت update  رفته و بر روی edit کلیک نمایید .

۵- مسیر فایل های update  را که در درایو خود ذخیره کرده اید را وارد نمایید و بر روی add و سپس ok  و دوباره روی ok  کلیک کنید .

۶- در داخل برنامه و در قسمت Update‌ بر روی Update Virus Signature database کلیک کنید .

پس از اتمام این مراحل آپدیت آفلاین NOD32 انجام خواهد شد .

بیشتر بخوانید : دانلود آنتی ویروس نود ۳۲ ورژن ۴ به همراه کرک

در صورتی که هنگام نصب در مر حله ی چهارم پنجره و دکمه ی Edit را نداشتید سیستم خود را در حالت safe mode قرار دهید .

سبب دکمه ی ویندوز + R را نگه داشته و در صفحه ی ایجاد شده Regedit را وارد نمایید.

در صفحه ی باز شده وارد آدرس HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\ESET\ESET Security\CurrentVersion\Info شده و مقدار PackageFeatures را روی ۱ قرار دهید .

جهت safe mode کردن ویندوز می توانید قبل از بالا آمدن سیستم چندین بار روی دکمه ی f8 بزنید سپس برای اجرا رجیستری اقدام نمایید . پس از انجام تمامی این مراحل دکمه ی edit برای شما فعال خواهد شد و می توانید به راحتی به آپدیت نرم افزار بپردازید .

در نهایت وارد برنامه شده در سمت راست بالای روی آیکون کلیک راست نموده و از بین گزینه های موجود about  را انتخاب نمایید . در این بخش می توانید تاریخ آخرین به روز رسانی NOD32  را مشاهده کنید . توجه داشته باشید که آپدیت های آفلاین پس از ۱۵ روز منقضی شده و باید مجددا به آپدیت نرم افزار بپردازید .