رفع مشکل قطع و وصل لایو اینستاگرام | باز نشدن لایو اینستاگرام

troubleshoot-the-inestagram-live-connection

قبل از این در کمک رایانه برتر رایانه به مشکلات اینستاگرامی که اغلب کاربران که از این اپلیکیشن پرطرفدار استفاده می کنند ، پرداختیم . در این مقاله می خواهیم راجع به یکی دیگر از قابلیت های اینستاگرام ، قابلیت لایو اینستاگرام و مشکلاتی که برخی از کاربران نظیر باز نشدن لایو اینستاگرام و قطع و وصل لایو اینستاگرام بپردازیم ، در ادامه با ما همراه باشید .

آشنایی با لایو اینستاگرام و رفع مشکل قطع و وصل لایو اینستاگرام

با استفاده از این قابلیت می توانید در زمان حال و به صورت زنده با دنبال کننده هایتان ارتباط برقرار کنید ، هیچ محدودیتی در این قابلیت وجود ندارد و می توان با استفاده از آن تصویری با پخش زنده و یا رسانه تصویری شخصی خود را داشته باشید . به این منظور که تصاویر خود را پخش کرده و از ریق لایو فالور هایتان تصویر شما را مشاهده می نمایند ، نظر می دهند و نظراتشان را در همان لحظه برایتان ارسال می کنند .

اما از عمده مشکلاتی که در لایو اینستاگرام وجود دارد این است که امکان قطع و وصل شدن تصویر ، تار بودن آن و هم چنین ارورهایی مثل Cheaking Connection روبه رو می شوید که چند راه کار زیر پیشنهاد می کنیم :

• ریستارت کردن موبایل : گوشی خود را خاموش و مجدداً روشن نمایید ، ریستارت کردن گوشی های همراه متفاوت است اولین روش رفع اشکال لایو اینستاگرامتان است .

• آپدیت اینستاگرام : با آپدیت کردن اپلیکیشن های خود و دانلود آخرین نسخه از اینستاگرام مسلماً عملکرد برنامه بهتر می شود که جهت این کار در گوشی های اندروید از طریق پلی استور و در گوشی های آیفون از طریق اپ استور این وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید و در گزینه Update را بزنید .

• خالی کردن حافظه موبایل : نبود فضای کافی جهت ذخیره سازی می تواند عملکرد گوشی و یا حتی برنامه های نصب شده را پایین بیاورد که در این صورت با حذف فایل های غیر ضروری مشکل قطع و وصل لایو اینستاگرامتان رفع می شود .

• حذف دیتا و کش اینستاگرام : در صورتی که لایو اینستاگرامتان باز نمی شود ، کش و دیتای اینستاگرام تان می تواند مشکل را رفع نماید .

• استفاده از دستگاه دیگر جهت ورود به اینستاگرام : در صورتی که از چند گوشی موبایل استفاده می کنید پیشنهاد میشود که با استفاده از گوشی همراه دیگر وارد اکانت تان شوید .هم چنین اگر دارای چند اکانت هستید بین اکانت هایتان سوییچ کنید و بررسی کنید که آیا مشکل اتصال به لایو در همه ی اکانت هایتان است یا نه .

حذف کامل اینستاگرام و نصب دوباره آن جهت رفع مشکل قطع و وصل لایو اینستاگرام

در صورتی که تمامی روش های ذکر شده بالا را امتحان کردید و مشکل لایو اینستاگرام تان رفع نشد به طور کلی برنامه را حذف کنید و دوباره نصب نمایید . در صورت نصب دوباره حتماً آخرین نسخه را فعال نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید .

هنگام حذف پیشنهاد می کنیم گوشی را یکبار ریستارت نمایید و سپس آخرین نسخه را دانلود و اجرا کنید .

رفع ارور Cheaking Connection جهت رفع مشکل قطع و وصل لایو اینستاگرام

در صورت گرفتن لایو در اینستاگرام برخی از کاربران با پیغام Cheaking Connection مواجه می شوند که این مشکل می تواند از اینترنت دستگاه شان باشد که با اتصال به شبکه وای فای یا دیتای دیگری جهت اتصال به اینستاگرام انتخاب نمایید و در صورت رفع نشدن مشکل تنظیمات پروکسی و APN را بررسی و ریست کنید .