سه روش مسدود سازی خط دائمی و اعتباری همراه اول

three-methods-of-blocking-the-permanent-line-and-credit-line-hamrahe-aval-pc-bartar-1

امروزه بیشتر ارتباطات ما چه کاری و چه غیر کاری با تلفن های همراه انجام می شود معمولاً استفاده از یک گوشی همراه با چندین سیم کارت برتری بیشتری نسبت به داشتن چندین گوشی با هم دارد . خط های دائمی و اعتباری همراه اول با خدمات متنوع برای مشترکین این شبکه پر قدرت روز به روز افزوده می شود .

یکی از خدمات همراه اول مسدود سازی خط دائمی و اعتباری خود هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری می باشد . این خدمات مخصوص مشترکین همراه اول که به هر دلیل نظیر گم شدن خط ، سرقت و یا هر گونه سوئ استفاده از خطی که به نام خودشان است می توان با استفاده از سه روشی که در این مقاله از کمک رایانه برتر رایانه می آموزید جهت سوزاندن خط خود اقدام کنید .

هم چنین جهت دریافت ریز مکالمات سیم کارت همراه اول خود بر روی لینک کلیک کنید .

نحوه مسدود سازی خط دائمی و اعتباری همراه اول به صورت حضوری

در روش مسدود سازی خط دائمی و اعتباری همراه اول با مراجعه به یکی از دفاتر نمایندگی های همراه اول ، دفاتر پیشخوان دولت و یا ادارت مشترکین استان می توانید تقاضای قطع و مسدود کردن سیم کارت خود داشته باشید .

در صورتی که دسترسی به هیچ کدام یک از این مراکز ندارید می توانید یک نفر به نمایندگی خود جهت مسدود سازی خطتان به این دفاتر معرفی نمایید . با حضور در این دفاتر ارائه مدارک شناسایی ، بگه مشخصات سیم کارت ، اصل قبض پرداختی دوره آخر و ارائه اصل وکالتنامه و کپی جهت مراجعه وکیل از طرف شما حتماً الزامی است .

در نهایت با ارائه مدارک و تکمیل و امضاء فرم درخواست سیم کارت فعلی تان سوزانده می شود و می توان در خواست سیم کارت جدید نمایید .

نحوه مسدود سازی خط دائمی و اعتباری همراه اول از طریق سامانه تلفنی همراه اول

جهت مسدود سازی سیم کارت همراه اول خود به صورت غیر حضوری و به روش تلفنی باید با سامانه ۴۴۴ گویا مخصوص مشترکین اعتباری همراه اول و برای هر دو مشترکین با سامانه ۹۹۹۰  از خط همراه اول و یا سامانه ۰۹۱۲۹۹۹۰ از سایر خطوط تماس حاصل فرمایید .

با  استفاده از این سامانه درخواست مسدود سازی همراه اول خود بدهید . توجه داشته باشید پوکه سیم کارتتان به عنوان احراز هویت تان به عنوان مالک سیم کارت جهت اعلام PUK2 الزامی است پس در نگه داری آن کوشا باشید .

نحوه مسدود سازی خط دائمی و اعتباری همراه اول به صورت حضوری

نحوه مسدود سازی خط اعتباری و دائمی همراه اول به صورت اینترنتی

در صورت فعال سازی خدمات غیر حضوری E-care و مراجعه به سایت همراه اول می توانید اقدام به قطع و وصل سیم کارت و هم چنین مسدود سازی آن کنید . به مدت سه ماه طول می کشد تا سیم کارتتان قطع شود .

نحوه مسدود سازی خط دائمی و اعتباری همراه اول از طریق سامانه تلفنی همراه اول

در صورتی که بخواهید این روش را به صورت آفلاین انجام دهید کلید میانبر *۱۳۱*۲#  را در کلیپ بورد گوشی تان وارد و ارسال کنید .

با استفاده از سه روش بالا به راحتی می توان خط همراه اول تان را مسدود و از هرگونه سوء استفاده جلوگیری نمایید .

در صورت هر گونه سؤال در مورد مقاله ارائه شده و یا هر گونه مشکل نرم افزاری و سخت افزاری بر روی رایانه کمککلیک کنید .