علت بیرون پریدن و متوقف شدن اینستاگرام و رفع آن | آموزش اینستاگرام

the-cause-of-jumping-and-stopping-the-instagram-and-fixing-it

اینستاگرام برنامه ای محبوب و پرطرفدار میان کاربران ایرانی است از آنجا که با قابلیت های این برنامه در مقاله های قبلی از کمک رایانه برتر رایانه آشنا شده ایم علاوه بر ویژگی های لفزوده شده به آن با هر بار آپدیت برنامه مشکلاتی نیز برای کاربران به وجود آورده است . که در مقاله امروز می خواهیم به علت بیرن پریدن و متوقف شدن اینستاگرام هنگام کار با آن و رفع مشکل بپردازیم .

مشکلات نرم افزاری علت بیرون پریدن و متوقف شدن اینستاگرام

در صورتی که این اختلال در اینستاگرامی که در گوشی تان نصب کرده اید به وجود آمده است می توان علت نرم افزارهای در حال اجرا بر روی صفحه زمینه گوشی تان باشد که جهت متوقف کردن این برنامه ها از قسمت تنظیمات وارد برنامه های در حال اجرا شوید ، سپس اقدان متوقف کردن آن ها شوید .

در صورتی که مشکل حل نشد خود برنامه اینستاگرام را نیز متوقف کنید و دوباره به اجراء در آورید تا مشکل بیرون پریدن از اینستاگرام هنگام کار با آن رفع شود.

ریست کردن گوشی جهت رفع مشکل بیرون پریدن و متوقف شدن اینستاگرام

آسان ترین روش و کم ریسک ترین کار خاموش کردن گوشی و روشن کردن مجدد آن جهت پاک شدن حافظه رم گوشی و هم چنین رفع مشکلات نرم افزاری است . در صورتی که گوشی شما هنگام به اجرا در آوردن برنامه اینستاگرام هنگ می کند ، پیشنهاد می کنیم باتری را از گوشی خارج و با فشار دادن هم زمان دکمه ولوم مثبت و پاور اقدام به رستارت کردن گوشی تان کنید .

حذف کش و دیتای اینستاگرام جهت رفع مشکل بیرن پریدن و متوقف شدن اینستاگرام

از ساده ترین روش ها جهت رفع این مشکل حذف دیتای اینستاگرام است که برای اینکار در قسمت تنظیمات گوشی های اندروید وارد برنامه ها یا Apps شوید و در قسمت اینستاگرام بر روی Storage ضربه بزنید و یا در آخر CLEAR DATA یا CLEAR CACHE را تپ کنید .

در تظیمات گوشی آیفون نیز وارد مسیر General iPhone Storage Instagram شوید و در نهایت گزینه Delete App را بزنید.

علل دیگر و رفع مشکل بیرون پریدن و متوقف شدن اینستاگرام

آپدیت اینستاگرام و اجراء آخرین نسخه بر روی گوشی

بازگشت به تنظیمات کارخانه و بک آب گرفتن از اطلاعات آن

حذف و نصب مجدد آخرین نسخه از برنامه اینستاگرام در اپ استور های گوشی