بهترین روش های حل مشکل لاگین و ورود به برنامه تیک تاک

the-best-ways-to-solve-the-login-problem-and-log-in-the-tik-tok-toe-program-org-pic

در مقاله های قبلی برنامه تیک تاک را توضیح دادیم. این برنامه که جزو محبوب ترین برنامه ها در دنیا محسوب می شود، رتبه شماره یک در بین برنامه های سرگرم کننده را به خود اختصاص داده است. یکی از مشکلاتی که کاربران ایرانی هنگام ورود به این برنامه دارند، عدم اتصال درست و یا کار نکردن آن می باشد. حال می خواهیم مشکل لاگین و ورود به برنامه تیک تاک را که ممکن است برای شما هم رخ داده باشد، با هم مرور کنیم و راه حل های موجود را بررسی کنیم. لازم به ذکر است که این برنامه بیش از ۸۰ میلیون دانلود در آمریکا و ۸۰۰ میلیون دفعه دانلود در سراسر جهان داشته است و نسبت به سه سال گذشته رشد سه برابری داشته است.

آموزش روش های حل مشکل لاگین و ورود به برنامه تیک تاک

برای رفع این مشکل لاگین و ورود به برنامه تیک تاک بهتر است بدانید که این برنامه با استفاده از برنامه های تغییر دهنده آی پی باز می شود. بنا بر این اگر از این برنامه ها روی گوشی موبایل خود ندارید ابتدا یکی را نصب کرده و سپس مجدد وارد برنامه شوید. وارد شدن با روش دیگر به برنامه: معمولا برای ورود به این برنامه از یک نام کاربری و یک رمز عبور مانند سایر برنامه ها استفاده می شود. اما اگر در این روش با مشکل مواجه شدید و به صفحه پروفایل خود وارد نشدید، روش های دیگری مانند اینستاگرام و فیسبوک و … وجود دارند. اگر حساب کاربری تیک تاک خود را به شماره تلفن یا دیگر برنامه های اجتماعی خود وصل کرده باشید، در صورت فراموشی رمز عبور می توانید از این راه به راحتی وارد حساب کاربری خود شوید.

برای این کار باید ابتدا به تنظیمات حساب خود رفته و پس از انتخاب گزینه Manage Account گزینه Phone Number و یا Link Account را انتخاب کنید. سپس به صفحه پروفایل خود برگردید و گزینه Edit profile را انتخاب نمایید. به این ترتیب شما لیست برنامه هایی را که می توانید به آن ها متصل شوید را مشاهده کنید.

وارد شدن با استفاده از کد QR: یکی دیگر از روش های جایگزین برای ورود به این برنامه ورود با استفاده از کد QR است که برای این منظور پس از ورود به صفحه لاگین از بین گزینه ها Use QR code را انتخاب نمایید. سپس با انجام مراحل مربوط به آن می توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

اطلاعات نادرست عامل ایجاد مشکل لاگین و ورود به برنامه تیک تاک

ممکن است برخی از کاربران نام کاربری و یا رمز عبور خود را که هنگام ایجاد حساب وارد کرده اند را به اشتباه وارد کنند. هرچند این مشکل ممکن است بدیهی باشد اما برای تعدادی رخ داده است و مشکل خاصی وجود نداشته و یا این که حرف یا حروفی از رمز و نام کاربری که در هنگام ثبت نام داده اند اشتباه وارد کرده اند. برای جلوگیری از این اشتباه ساده ولی مهم باید به این نکات توجه کرد:

صحیح وارد کردن کاراکتر های مورد نظر: در این مرحله باید از صحیح مورد کلماتی که برای نام کاربری و رمز عبور وارد می کنید، مطمئن شوید سپس دکمه ثبت را بزنید زیرا این مشکل رایج ترین خطا در بین کاربران می باشد.

استفاده نکردن از @: همان طور که می دانید نام های کاربری در تیک تاک با @ شروع می شوند. بنابراین لازم نیست هنگام وارد کردن اطلاعات باز هم از @ استفاده شود.

رعایت حروف بزرگ و کوچک: هنگام ایجاد نام کاربری و رمز عبور باید به این نکته توجه داشت که اگر حرفی را با حروف بزرگ نوشته باشید باید هنگام ورود و لاگین هم آن را با حروف بزرگ وارد کنید، و بر عکس یعنی هر حرفی را که با حروف کوچک ثبت کرده اید باید در هنگام لاگین نیز با حروف کوچک نوشته شود. در غیر این صورت مشکل لاگین و ورود به برنامه تیک تاک را خواهید داشت. اما اگر موارد گفته شده را رعایت کردید ولی از درست بودن رمز عبور خود مطمئن نیستید، ممکن است رمز عبور را اشتباه وارد می کنید. روش زیر را برای ریست پسورد درios واندروید امتحان کنید:

در صفحه ورود روی گزینه Sign up کلیک کرده و سپس Log in را انتخاب نمایید.

سپس در کادری که مشاهده می کنید گزینه Use phone / email / username را بزنید. پس از ورود به صفحه بعدی روی گزینه Forgot password که در سربرگ Forgot password وجود دارد را انتخاب نمایید.

کادری ظاهر می شود که نحوه ریست پسورد را باید انتخاب کنید که نمایش پسورد جدید روی Email را انتخاب کنید. نکته قابل توجه این است که اگر قصد ریست پسورد در اکانت خود را دارید باید ابتدا وارد حساب خود شده و سپس به این آدرس رفته و در آنجا پسورد جدید را وارد نمایید: Setting/Manage Account/ Password

رفع مشکل لاگین و ورود به برنامه تیک تاک با استفاده از بروز رسانی

ممکن است با بروز رسانی این مشکل حل شود، زیرا در بروز رسانی علاوه بر اضافه شدن قابلیت های جدید به برنامه،  برخی از مشکلات جزیی نیز رفع می شوند. برای بروز رسانی این برنامه می توانید از App Store استفاده کنید. با زدن نام  TikTok در قسمت جستجوی این برنامه اگر گزینه Update ظاهر شد به معنی در دسترس بودن نسخه جدید آن است در غیر این صورت شما از آخرین نسخه این برنامه استفاده می کنید. پس بهتر است نسخه قدیمی تری از آن را دانلود کرده و مجدد امتحان کنید زیرا گاهی اوقات بروز رسانی های برنامه باعث ایجاد مشکل می شوند. علاوه بر این موارد، مشکل لاگین و ورود به برنامه تیک تاک ممکن است ربطی به برنامه یا گوشی شما نداشته باشد و یک خطا از طرف سرور این برنامه باشد به این ترتیب نه فقط شما بلکه همه کاربران این برنامه با مشکل لاگین مواجه هستند. روش های دیگری نیز وجود دارد که به صورت خلاصه برای شما بیان می کنیم:

  • تغییر آدرس DNS در گوشی های اندروید، آیفون و IOS
  • ریست کردن تنظیمات شبکه
  • استفاده از نسخه وب آن
  • استفاده از نسخه وب این برنامه در حالت ناشناس
  • اجرای برنامه در دستگاه موبایل دیگری
  • پاک کردن حافظه پنهان برنامه
  • پاک کردن حافظه پنهان مرورگر
  • ارتباط با پشتیبانی این برنامه