آموزش نحوه فرستادن گیف در کامنت اینستاگرام

teaching-how-to-send-gif-in-comment-instagram-org-pic

از جمله پرکاربردترین المان ها در شبکه های اجتماعی گیف یا همان عکس های متحرک هستند که بسیاری از کاربران جهت رساندن بهتر مفهوم کلمات و نوشته های خود برای کاربری دیگر از آن استفاده می کنند. در جدیدترین آپدیت برنامه محبوب اینستاگرام قابلیت قرار دادن گیف در کامنت اینستاگرام به صورت متحرک امکان پذیر شده است به گونه‌ ای که افراد در نظرات پست دیگر کاربران می‌ توانند به جای نوشته و استیکر از عکس های متحرک استفاده کنند. در صورتی که هنوز از این قابلیت استفاده نکرده‌ اید ابتدا برنامه اینستاگرام را به آخرین نسخه به روز رسانی نمایید و سپس این مطلب از برتر رایانه که در رابطه با نحوه فرستادن گیف در کامنت اینستاگرام پرداخت تا انتها مورد مطالعه قرار دهید با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : نحوه اشتراک گذاری عکس متحرک یا گیف در استوری اینستاگرام

نحوه ارسال گیف در کامنت اینستاگرام

از قابلیت گیف پیش از این آپدیت جدید می توانستید در استوری ها و دایرکت ها استفاده کنید اما در به روز رسانی های اخیر اینستاگرام به غیر از امکان ارسال استیکر در کامنت اینستاگرام میتوانید گیف نیز ارسال نمایید و نظر خود را نسبت به یک پست با گیف نشان دهید.

برای فرستادن گیف در کامنت اینستاگرام در گوشی های اندروید پس از به روز رسانی به آخرین نسخه وارد برنامه اینستاگرام شوید. فرد مورد نظری که می‌خواهید کامنت برایش بگذارید را بیابید و بر روی آیکون کامنت ضربه بزنید.

در سمت چپ بخشی که متن کامنت شما قرار می گیرد میتوانید بر روی آیکون GIF گیف که در یک باکس مربع قرار داده تب نمایید.

در منوی گیف های خود گیف مورد نظر را بیابید، آن را انتخاب کنید تا به صورت کامل ارسال گردد.

در صورتی که گیف مورد نظرتان را پیدا نکردید می توانید آن را در قسمت Search GIPHY جست و جو نموده تا اینستاگرام گیف های مرتبط را به شما نشان دهد.

نحوه گذاشتن گیف در کامنت اینستاگرام از طریق گوشی آیفون

در صورتی که از کاربران گوشی‌ های آیفون هستید برای فرستادن عکس متحرک در کامنت اینستاگرام ابتدا وارد برنامه شده و از طریق اپ استور اینستاگرام تان را به روز رسانی کنید.

پس از آپدیت برنامه پستی که می خواهید برای آن در بخش کامنت ها گیف ارسال کنید را بیابید و در پایین پست مورد نظر سمت چپ روی آیکون کامنت تب نمایید.

حالا نظیر گوشی های اندروید می توانید کیبورد تان را باز کنید و در بالای کیبورد گوشی بر روی آیکون GIF ضربه بزنید. از میان گیف های خود بگردید گیف مورد نظر را انتخاب کنید تا در بخش کامنت ها پست شود.

سؤالات متداول کاربران در مورد ارسال گیف در کامنت

-علت نبود آیکون گیف در قسمت کامنت ها چیست؟

علل مختلفی وجود دارد که موجب می‌ شود بعضی قابلیت های جدید اینستاگرام برای تان فعال نباشد. پس ابتدا به بررسی مشکل بپردازید و پس از حل آن مجدداً شیوه های بالا برای قرار دادن عکس متحرک در کامنت اینستاگرام را استفاده کنید.

-از چه مدل گیف هایی می توان در کامنت ها استفاده نمود؟

برای فرستادن گیف در قسمت کامنت ها از کتابخانه بزرگ به نام Giphy می توان استفاده نمود. در این بخش انواع مختلفی از گیف موجود است که برای حالت های مختلف می توان از آن استفاده نمود.

-آیا امکان پاک کردن گیف ارسال شده در قسمت کامنت ها وجود دارد؟

-در صورتی که پس از فرستادن گیف خواستید آن را پاک کنید می توانید در نظیر کامنت معمولی وارد قسمت کامنت ها شده کامنت خود را بیابید و بر روی گیف ارسال شده بزنید و نگه دارید. پس از چند ثانیه سطل زباله در بالای صفحه نمایش داده خواهد شد که با تب بر روی آن گیف تان آن حذف می گردد.