ارسال متن طولانی با عکس در تلگرام

Telegram Messaging App

از آنجا که تلگرام جز شبکه های محبوب ایرانی است ، و امروزه جهت دسترسی به این شبکه اجتماعی پر کاربر باید از فیلتر شکن های پیشرفته نظیر سایفون ، لنترن ، توربو و غیره استفاده نمایید . همانطور که می دانید با استفاده از این اپلیکیشن امکان ارسال و دریافت فایل های تصویری و صوتی و همچنین ارسال متن طولانی با عکس در تلگرام وجود دارد . از دیگر قابلیت هایی که می توان در شبکه اجتماعی تلگرام به آن اشاره نمود ارسال پست هایی شامل نوشته با عکس است که به اصطلاح به آن Photo caption می گویند . اما یک مشکل این است که پست های ارسالی تنها ۲۰۰ کاراکتر را پوشش می دهد و بسیار محدود است در این مقاله به شما نحوه ارسال متن طولانی با عکس در تلگرام را خواهیم گفت .

هم چنین بخوانید : بهترین روش دانلود از تلگرام IDM 

نحوه ارسال متن طولانی با عکس در تلگرام - رایانه کمک

نحوه ارسال متن طولانی با عکس در تلگرام

با استفاده از این روش شما می توانید حدود ۴۰۰۰  کاراکتر را در کپشن تلگرام به همراه عکس وارد نمایید . به این صورت که ابتدا تصویری را از اینترنت بر روی تلگرام آپلود نمایید و با قرار دادن لینک مربوط در متن پست می توانید متن های بلند ارسال نمایید و به همراه عکس در کانال تلگرام قرار دهید .

برای این کار عکس تان را در یکی از سرویس های میزبان مانند uploadboy.com آپلود نمایید .

ارسال متن طولانی با عکس در تلگرام - سایت کمکی

جهت کوتاه نمودن لینک نیز می توانید وارد یکی از سایت های کوتاه کردن لینک شوید و لینک دریافتی تان را کوتاه نمایید.

اکنون لینکی که در اختیار دارید را به اول پستی که در گروه یا کانال خود انتشار کرده اید اضافه کنید و بعد ادامه ی متن را وارد می کنید .

در نهایت همانطور که مشاهده می کنید پست ارسالی با تصویر مورد نظر و متن بلندی که قرار داده اید نمایش داده خواهد شد .

ارسال متن طولانی با عکس در تلگرام - تلگرام اصلی

در صورتی که در رابطه با مقاله بالا نیاز به توضیح کامل تری دارید  با مرکز کمک تلفنی رایانه کمک تماس حاصل فرمایید تا به طور کامل راهنمایی تان نمایند .

موفق باشید .