آموزش ذخیره تصاویر در اینستاگرام

save-photos-on-instagram

اینستاگرام شبکه اجتماعی پرطرفدار و محبوبی است که کاربران می توانند تصاویر و فیلم های مورد نظرشان را به اشتراک بگذارند اما مشکلی که برای کاربر به وجود میاد عدم ذخیره تصاویر اشتراک گذاشته می باشد. روش هایی موجود است برای کاربران این اپلیکشن تا بتوانند به راحتی تصاویر خود را ذخیره نمایند. یکی از این روش های ذخیره تصاویر در اینستاگرام استفاده از بعضی سایت ها یا اپلیکیشن های سوم شخص می باشد ، از علت هایی که در این اپلیکشن ذخیره سازی تصاویر امکان ندارد به دلیل سوء استفاده و دزدیدن کاربران توسط افراد سود جو می باشد. اپلیکشن سوم شخص می تواند امکاناتی را فراهم کند تصاویر شما را ذخیره کند.

برای ورود به صفحه برتر رایانه کمک رایانه تلفنی بر روی لینک کلیک کنید.

ذخیره تصاویر در اینستاگرام - برتر رایانه

اپلیکیشن های ذخیره تصاویر در اینستاگرام

از اپلیکیشن های ذخیره تصاویر در اینستاگرام با عمکرد بالا اپلیکیشن InstaGrab می باشد که قابلیت اجراء آن هم در سیستم عامل اندروید و هم در سیستم عامل آی او اس وجود دارد شما برای نصب این اپلیکیشن می توانید در اپلیکیشن بازار عبارت ذخیره یا سیو تصاویر اینستاگرام زده یا کلمه Save Instagram  را در فروشگاه گوگل پلی سرچ کنید. از دیگر اپل از اپلیکیشن های مورداستفاده با عمکرد بالا اپلیکیشن Instagrab می باشد که قابلیت اجراء آن هم در سیستم عامل اندروید وهم در سیستم عامل آی او اس وجود دارد شما برای نصب این اپلیکیشن می توانید در اپلیکیشن بازار عبارت ذخیره یا سیو تصاویر اینستاگرام زده یا کلمه Save Instagram  را در فروشگاه گوگل پلی سرچ کنید. از اپلیکیشن های مناسب در ارتباط با این امر و پرکیفیت می توان از اپلیکیشن هایی مانند My InstaAlbum  ، GramDrive Downloader Insta Save Save Gram می باشد.

ذخیره تصاویر در اینستاگرام - مرکز تلفنی تلفنی برتر رایانه

ذخیره تصاویر در اینستاگرام از طریق سایت رسمی

از طریق مرورگر خود وارد سایت رسمی اینستاگرام به آدرس Instagram.com شوید از این راه می توانید تصویر مورد نظر تو نو در کامپیوتر ذخیره کنید. برای یافتن تصویر مورد نظر خود نام کاربری فرد مورد نظرتان بعد از واردکردن سایت رسمی اینستاگرام و تایپ علامت اسلش / حساب کاربری را وارد نموده و می توانید پروفایل فرد مورد نظر را ببینید. حالا برای ذخیره عکس روی علامت سه نقطه کلیک کنید. و روی گزینه View Photo Page زده در صورتی که از مرور گر فایرفاکس وارد شده اید روی تصویر راست کلیک کرده و گزینه View Background Image  را انتخاب کنید. از طریق مرورگر کروم پس از کلیک راست روی گزینه Inspect Element  با انتخاب یک پنجره جدید که کدهایHTML  صفحه در آن نمایش داده می شوند این آدرس مانند https://…… .jpeg می باشد. با کپی این آدرس در صفحه جدید تصویر باز شده و با کلیک کردن روی تصویر و انتخاب گزینه Save Image as عکس خود را ذخیره کنید.

ذخیره تمامی تصاویر پروفایل اینستاگرام با استفاده از سایت در کامپیوتر

برای ذخیره یک جای تمامی تصاویر پروفایلتان با استفاده از سایت های برتری مانند Instaport  و FrostBox میتوانید انجام دهید، به  این صورت که ابتدا یکی از این سایت ها را انتخاب کرده و وارد پروفایل و حساب کاربریتان شوید سپس بعد از ورود در قسمت سرویس های این سایت می توانید تصاویر حساب کاربری خود را اکسپورت کنید و همه تصاویرتان به صورت فایل فشرده زیپی (Zip)  اجرا می شود ، همچنین با رفتن قسمت های تنظیمات پیشرفته فیلترهای خاصی را برای اکسپورت کردن تصاویر حساب کاربریتان وارد کنید یعنی می توانید عکس های یه ماه قبل خود را خارج یا اسپورت دریافت کنید.

ذخیره عکس یا تصاویر اینستاگرام از طریق پرینت اسکرین (Print Screen) کامپیوتر

از طریق کیبورد کلید پرینت اسکرین (PrtSc) کامپیوتر و لپ تاپ میتوانید تصاویر را ذخیره کنید برای این کار به صفحه حساب کاربری انتخاب شده رفته و کلید PrtSc را زده و بعد برنامهPaint  را در ویندوز اجرا کنید. در نوار ابزار Paint  آیکون Paste یا Ctrl+V را فشار داده تا تصویر ضبط شده در محیط برنامه  Paint نمایش داده شود .

ذخیره تصاویر در اینستاگرام از طریق اسکرین شات (Screen Shot)  گوشی

عکس گرفتن از صفحه یا اسکرین شات از کاربردی ترین امکانات در گوشی های که جزو ابتدایی ترین قابلیت ها در گوشی های امروزی هوشمند است. روش اسکرین شات گرفتن در مدل های مختلف گوشی های اندروید با نسخه ۴٫۰ و بالاتر به این صورت است که همزمان کلید پاور و کلید کم کردن صدا به مدت کوتاه نگه داشته و از صفحه عکس بگیرید.

در برخی از گوشی های همراه با کشیدن دست روی صفحه گوشی می توان اسکرین شات گرفت که با توجه به نوع گوشی باید از طریق تنظیمات موبایل فعال شود .هم چنین در برخی مدل های گوشی همراه با فشردن و نگه داشتن کلید پاور ، منویی باز می شود که گزینه برای اسکرین شات گرفتن و حتی فیلمبرداری از صفحات نمایش وجود دارد .این دو روش ذکر شده که روش اول در مدل گوشی همراه سامسونگ گلکسی S6 و روش دوم در مدل گوشی همراه اکسپریا Z5 موجود است . اما روش کلید پاور و خانه روش مرسوم تر و مورد اعتمادتری است.

این روش از خود اپلیکیشن اینستاگرام قابل انجام می باشد و از محیط صفحه نمایش دستگاه قابلیت اسکرین شات گرفتن دارد.

دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام

استفاده از نرم افزار Easy Downloader  برای داشتن فیلم و عکس مورد علاقه خود از اپلیکیشن Instagram میباشد این نرم افزار را می توانید از بازار و گوگل پلی دانلود و اجرا کنید سپس وارد برنامه اینستاگرام شوید برای ورود ابتدا باید روی لوگوی اینستاگرام از بالای نوار ابزار این نرم افزار کلیک کرده و بعد از ورود به اینستاگرام بالای یا پایین عکس یا فیلم مورد علاقه خود علامت سه نقطه را لمس کنید و گزینه Copy Share URL  را زده و دانلود کنید.