خواندن پیام دایرکت اینستاگرام و عدم نمایش علامت سین کردن

read-the-instagram-direct-message-message-and-hide-the-checkmark-ariya

همانگونه که می دانید در اینستاگرام هنگامی که شخصی برای شما پیام ارسال می کند در دایرکت اینستاگرام نمایش داده می شود . امکان خواندن پیام بدون آن که شخص ارسال کننده پیام بفهمد وجود دارد و در برخی از گوشی ها فقط یک پیش نمایش در صفحه گوشی نمایان می شود . این قابلیت در اینستاگرام وجود ندارد که کاربران بتوانند بدون فهمیدن شخص ارسال کننده پیام را بخوانند . در این مقاله از برتر رایانه به شما راه کاری برای خواندن پیام دایرکت اینستاگرام و عدم نمایش علامت سین کردن ارائه خواهیم داد .

نحوه ی خواندن پیام دایرکت اینستاگرام و عدم نمایش علامت سین کردن ( بدون فهمیدن فرستنده پیام )

هنگامی که پیامی در اینستاگرام برای شما فرستاده می شود در دایرکت اینستاگرام بالای صفحه با علامت قرمز نشان داده می شود . هم چنین شما برای ارسال پیام از نسخه ی جدید اینستاگرام علامت فلش کج را زده و در صفحه ی دایرکت علامت + را انتخاب می کنید و شخصی را که می خواهید پیام را برایش ارسال کنید انتخاب و پیام تان را در قسمت New message تایپ و ارسال نمایید .

زمانی که پیام تان را ارسال می کنید شخص گیرنده پیام ، پیام تان را مشاهده می کند و با نمایش علامت چشم ( علامت سین کردن ) کنار اسم اکانت شخص گیرنده پیام مطلع می شوید که فرد پیام شما را خوانده و به اصطلاح Seen کرده است . با استفاده از دستور العمل زیر شما می توانید بدون فهمیدن شخص ارسال کننده پیام دایرکت را بخوانید بدون اینکه علامت Seen را مشاهده نماید :

ابتدا هنگام دریافت اعلان پیام در صفحه نمایش گوشی ، آن را باز نکنید .

اینستاگرام خود را از منوی گوشی یا فهرست نرم افزار ها انتخاب کنید .

برای حذف علامت قرمز فلش نشان دهنده بالای صفحه اینستاگرام را انتخاب کنید . ( در صورتی که پیام را در این صفحه باز کنید علامت چشم در دایرکت مشاهده می شود )

نحوه ی خواندن پیام دایرکت اینستاگرام و عدم نمایش علامت سین کردن
پس در همین صفحه بمانید و از بالای صفحه اعلان های گوشی ، اینترنت یا وای فای خود را قطع نمایید .

سپس مجدداً وارد پیج دایرکت اینستاگرام خود شوید و پیام دایرکت را در حالت Offline بخوانید . ( در این حالت فرستنده علامت چشم را مشاهده نمی کند )

نکته : توجه داشته باشد بعد از خواندن پیام یا باید در حالت Offline بمانید و یا یکبار از اینستاگرام خارج شوید .

برای اینکار در قسمت Setting گزینه Log Out را انتخاب نمایید تا اکانت تان از اینستاگرام خارج گردد .

در آخر می توانید در حالت Online دوباره وارد اینستاگرام شوید .

در صورتی که هنوز وارد برنامه اینستاگرام نشده اید می توانید پیام های دایرکت تان را بدون دیده شدن مشاهده کنید .