اطلاع از تماس های از دست رفته سه سرویس ارتباطی

notification-of-missed-calls-of-three-communication-services

در صورتی که مدتی طولانی است که گوشی همراه حاوی سیم کارت خود را خاموش نموده اید و یا به هر نحوی در دسترس نبوده اید و بخواهید پس از روشن شدن از تماس هایی که با شما گرفته شده است مطلع شوید کافی است کد های راهنمای مخصوص به اپراتور خط همراه خود را وارد نمایید و و از تماس های افراد و دوستانتان مطلع شوید . در ادامه مطلب امروز برتر رایانه با ما همراه باشید تا به شما نحوه مشاهده و اطلاع از تماس های از دست رفته سه سرویس ارتباطی همراه اول ، ایرانسل و رایتل را بیان نماییم .

با کلیک بر روی رایانه کمک با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشکللات رایانه ای خود را بازگو کنید  .

اطلاع از تماس های از دست رفته سه سرویس ارتباطی ایرانسل

اطلاع از تماس های از دست رفته خطوط ایرانسل

در صورتی که با خط شما تماس گرفته شود و شما به هر نحوی این تماس را از دهید پیامکی حاوی تماس از دسته برای شما از طریق شبکه ایرانسل ارسال می شود برای فعال نمودن یا حتی غیر فعال نمودن این سرویس با استفاده از دستور العمل زیر پیش بروید :

شماره گیری کد دستوری *۵۵۵*۴*۵*۲# برای مشترکین ایرانسلی جهت فعال سازی و اعلام تماس های ناموفق ایرانسل

شماره گیری کد دستوری *۵۵۵*۴*۵*۳# برای مشترکین ایرانسلی جهت غیر فعال سازی تماس های ناموفق ایرانسلی

توجه داشته باشید که تمامی سرویس های بازیابی تماس های بی پاسخ ایرانسل به صورت رایگان می باشد . در صورت فعال سازی توجه داشته باشید که پیامک تماس های ناموفق در صورت اشغال بودن یا خاموش بودن برای شما فرستاده می شود .

بیشتر بخوانید : نحوه انتقال بسته اینترنتی از خطی به خط دیگر مخصوص مشترکین ایرانسل و همراه اول

اطلاع از تماس های از دست رفته سه سرویس ارتباطی همراه اول

اطلاع از تماس های از دست رفته همراه اول

سرویس تماس بان مخصوص مشترکین همراه اول که از جمله خدمات همراه اول برای مشترکین خود می باشد . این سرویس از طریق ارسال پیامک فعال می شود به این صورت که باید یکی از کد های زیر به شماره ۹۹۱۴ ارسال نمایید :

نحوه فعال سازی با ارسال عدد لاتین ۱ به شماره ۹۹۱۴

نحوه غیر فعال سازی با ارسال عدد لاتین ۵ به شماره ۹۹۱۴

نحوه ی اعلام وضعیت سرویس با ارسال عدد لاتین ۰ به شماره ۹۹۱۴

هم چنین برای دریافت راهنمای سرویس یک پیامک برای ۹۹۱۴ ارسال نمایید .

سرویس تماس بان همراه اول برای تمامی مترکین دائمی و اعتباری همراه اول رایگان می باشد . در صورتی که این سیستم تماس بان همراه اول را فعال نمایید در صورت داشتن هر گونه تماس ناموفق اعلان دقیق ساعت و تاریخ تماس از دست رفته توسط شبکه همراه اول به خط تان ارسال می گردد .

اطلاع از تماس های از دست رفته سه سرویس ارتباطی رایتل

اطلاع از تماس های از دست رفته مخصوص مشترکین رایتل

در صورتی که جزء مشترکین خطوط دائمی و اعتباری رایتل می باشید برای اطلاع از تماس های از دسته رفته سرویس رایتل از طریق مدیریت حساب آنلاین می توان کد دستوری و پیامک ، اقدام به فعال سازی یا غیر فعال سازی این سرویس نمایید .

در روش آنلاین می توانید از طریق سایت اصلی رایتل وارد قسمت مدیریت حساب کاربری شوید . سپس ئدر قسمت محصولات من می توانید سرویس تماس های از دست رفته خود رافعال سازی یا غیر فعال نمایید .

در روش دیگر که از از طریق شماره گیری کد دستوری #۱۳۰* می باشد وارد پنل شوید و با استفاده از دستورهای موجود پیش بروید .

روش آخر جهت اطلاع از تماس های از دست رفته خطوط رایتل کافی است که عبارت ON MCA را به شماره ۲۰۲۰ ارسال نمایید . در صورتی که کد OFF MCA را وارد نمایید این سرویس غیر فعال می شود . هم چنین با وارد نمودن کد VIEW MCA می توان وضعیت سرویس ها را مشاهده کنید و برای راهنمایی بیشتر می توانید کد HELP MCA را به شماره سرویس ۲۰۲۰ ارسال نمایید .

توجه داشته باشید که در رایتل این سرویس برای مشترکین جدید به طور پیش فرض فعال شده است و انجام هر کدام از دستورالعمل های بالا به صورت رایگان است .