آموزش ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل

learn-report-in-game-pubji-mobile-version-pic-6

شاید شما هم هنگام بازی pubg موبایل ناگهان متوجه می شوید شخصی می تواند شما و یا هم تیمی هایتان را از پشت دیوار و وسایل مختلف بکشد. البته گاهی ممکن است که تیر های دشمن از برخی اشیاء رد شود اما اینکه دشمن دقیقا می داند که شما در کجا قرار دارید و اقدام به شلیک می کند به هیچ عنوان امری طبیعی نیست. البته اینکه دشمن بتواند شما را از پشت چند دیوار بزند بدون داشتن چیت و هک امکان پذیر نیست. به غیر از این چیترها ، پلیرهایی نیز وجود دارند که به هم تیمی خود آسیب می زنند. در چنین شرایطی تنها راه باقی مانده برای شما ریپورت کردن این بازیکنان می باشد. ما در این مقاله از برتر رایانه به بررسی ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل می پردازیم و شما را با جزئیات آن آشنا خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید: راهنمای کامل حل مشکلات بازی کال اف دیوتی نسخه موبایل

نحوه ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل

ویژگی ریپورت بازیکنان این امکان را به بازیکن های سالم می دهد که بتوانند بازیکنانی که از قوانین بازی سرپیچی کردند را جریمه کنند. این ویژگی کمک می کند تا بازیکنان بتوانند موارد مشکوک چیتر ها را در بازی گزارش دهند تا در سطحی عادلانه با افراد دیگر بازی کنند. ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل امکان پذیر است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

قبل از استفاده از این قابلیت باید با انواع ریپورت در بازی پابجی موبایل آشنا شویم:

مورد اول ریپورتی است که برای گزارش دادن مشکلات بازی ، ارورها و… استفاده می شود.

مورد بعدی برای گزارش دادن بازیکن ها مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از روش های مختلفی که در این مقاله یاد خواهید گرفت این نوع ریپورت را انجام دهید.

برای انجام مراحل ریپورت در مرحله اول نیاز دارید که آخرین نسخه از بازی پابجی موبایل را داشته باشید. بروز رسانی را می توانید با مراجعه به فروشگاه گوشی خود انجام دهید.

اگر می خواهید متوجه شوید که بازیکنی که ریپورت کردید مسدود شده است یا خیر ، باید آیدی نامبر آن بازیکن را داشته باشید و یا نام آن را جستجو نموده تا متوجه وضعیت اکانت آن شوید.

حال که با تمام پیش نیاز های ریپورت کردن را بررسی کردید و با انواع ریپورت آشنا شدید ، در ادامه به مراحل و نحوه ریپورت بازیکنان می پردازیم و شما را با آن آشنا خواهیم کرد. در ادامه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: دانلود بازی های منچ آنلاین چند نفره

نحوه بن و ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل

ریپورت یار و دیگر بازیکنان در بازی پابجی موبایل به چندین روش قابل انجام است که در این مقاله تمام آن ها را به شما آموزش خواهیم داد.

ابتدا به settings بازی رفته و روی basic بزنید. در این قسمت گزینه death replay را فعال کنید.

در اولین قدم شما باید آیدی کامل بازیکن را دقیق و درست بدانید. برای ریپورت کردن بازیکن باید روی مثلثی که در گوشه سمت راست و پایین صفحه بازی قرار دارد کلیک کنید. سپس در پنجره باز شده بر روی گزینه report بزنید.

ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل هنگام کشته شدن

با این کار صفحه جدیدی برایتان باز می شود که باید گزینه دوم یعنی others را انتخاب کرده و بعد در قسمت مشخص شده آیدی بازیکن را به همراه مشکل خود درون کادر issue description تایپ کرده و سپس روی submit کلیک کنید.

نحوه ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل

اگر نام بازیکن را نمی دانید می توانید با مراجعه به بخش friends و یا اگر جزء دوستانتان نیست به بخش recent بروید و آیدی بازیکن را یادداشت کنید.

روش دیگری برای بن و ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل وجود دارد که باید به بخش settings بازی رفته و بعد در سمت چپ و پایین پنجره باز شده بر روی customer service کلیک کنید.

مدتی منتظر بمانید و در بعد در پنجره باز شده گزینه report را انتخاب کنید. کادری برای شما باز می شود و شما با وارد کردن آیدی شخص آن را ریپورت می کنید.

پیشنهاد می شود مطلب بهترین بازی های قارچ خور آنلاین را نیز مطالعه نمایید.

ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل هنگام کشته شدن

ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل هنگام کشته شدن برای زمانی است که شما حین بازی کردن توسط بازیکنان چیتر و یا یار خود کشته می شوید و می توانید در همان لحظه آن ها را ریپورت کنید.

در مرحله اول وارد بازی شده و بازی را شروع کنید. بعد از کشته شدن دکمه هایی برای شما نمایش داده می شود که در بین آن ها می توانید گزینه report را در پایین صفحه و سمت چپ مشاهده کنید.

بررسی نحوه ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل

بعد از انتخاب گزینه report پنجره ای باز خواهد شد. در این پنجره گزینه های مختلفی وجود دارد:

  • Cheating: برای مشکوک بودن به شخصی که از چیت استفاده کرده.
  • Verbal abus: استفاده از حرف های رکیک در بازی
  • Griefing: شلیک کردن به بازیکنان هم تیم
  • Exploting bugs: باگ انداختن به عنوان چیت
  • Malicious AFK: رها کردن و برنگشتن به بازی اما حضور داشتن به عنوان بازیکن
  • Others: موارد دیگر را می توانید اینجا تایپ کنید

نحوه بن و ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل

بعد از انتخاب دلیل خود باید در بالای صفحه روی کادری که جلوی report player وجود دارد کلیک کنید و بازیکن مورد نظر را از داخل فهرست انتخاب کنید.

روش بن و ریپورت کردن در بازی پابجی نسخه موبایل

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که گیم پلی بازی را ضبط می کنید ، می توانید در صورت برخورد با چیترها بخش هایی که به آن مشکوک هستید را کات کنید و به لینک cheater report پابجی موبایل ارسال کنید. فیلم ارسالی شما توسط تیم پشتیبانی بازی بررسی شده و در صورت اثبات چیتر بودن بازیکن، آن را بن می کنند.

شما می توانید با انجام این کار تعداد افراد چیتر در بازی را روز به روز کمتر کرده و شاهد رقابتی عادلانه باشید.