معرفی چند سایت کاربردی

introduction-multi-site-application-pic-1

امروزه نرم افزار های زیادی ارائه شدند که می توانید از آن ها برای ویرایش فایل ها ، پخش موسیقی ، دانلود رسانه ها و… استفاده کنید. شما باید برای به کارگیری این اپلیکیشن ها ابتدا آن ها را روی سیستم کامپیوتر و گوشی خود نصب کنید و سپس مورد استفاده قرار دهید. نصب نرم افزار های فراوان بر روی سیستم می تواند باعث کند شدن سرعت و اختلال در عملکرد برنامه ها شود. شما می توانید برای جلوگیری از بروز این اتفاقات از روش های ساده تری استفاده کنید. به کارگیری ابزارهای آنلاین و نسخه های تحت وب می تواند جایگزین خوبی برای اپلیکیشن‌ های مخصوص سیستم عامل محسوب شود. این برنامه ها علاوه بر اینکه همان کارایی اپلیکیشن های کامپیوتر و گوشی را دارند ، راحت تر مورد استفاده قرار می‌ گیرند. ما در این مطلب برتر رایانه به معرفی چند سایت کاربردی و مفید خواهیم پرداخت.

بیشتر بخوانید: روش های تکمیل خودکار فرم در سایت های مختلف با قابلیت Autofill

معرفی چند سایت کاربردی برای ویرایش فایل تصویری

استفاده از نرم‌ افزار های متعدد و سنگین می تواند فضای زیادی از هارد دیسک شما را اشغال کند. برای رفع این مشکل پیشنهاد می ‌کنیم از سایت های آنلاین به جای برخی از این اپلیکیشن ها استفاده کنید. در این بخش چند سایت کاربردی که برای ویرایش فایل تصویری کاربرد دارند را معرفی خواهیم کرد.

سایت Tiny PNG: شما می توانید با استفاده از سایت Tiny PNG حجم تصاویر خود را کاهش دهید. شما می توانید همزمان چندین تصویر را با فرمت های JPEG ، PNG و WebP در این سایت آپلود کنید و صبر کنید تا حجم تصاویر کاهش پیدا کند. بعد از پایان این روند عبارت  Finishedرا روی صفحه مشاهده خواهید کرد که نشان می ‌دهد تصاویر آماده دانلود هستند.

معرفی چند سایت کاربردی برای ویرایش فایل

اگر به سمت چپ صفحه و کنار نام تصویر توجه کنید حجم اصلی فایل را مشاهده می کنید و در سمت راست عبارت Finished حجم عکس را بعد از کاهش حجم خواهید دید. در سمت راست گزینه  Downloadنیز مقداری را بر حسب درصد مشاهده می کنید که نشان می دهد حجم تصاویر چقدر کاهش پیدا کرده است.

برای دانلود تصوید مورد نظر روی گزینه download کلیک کنید تا بارگیری آغاز شود. همچنین در صورتی که قصد داشتید تمام تصاویر را با هم به صورت یکجا دانلود کنید گزینه Download all را انتخاب نمایید.

سایت Photopea: همانطور که می دانید نرم افزار فتوشاپ از جمله اپلیکیشن هایی است که نصب آن روی سیستم های مربوط به آی پی ایران به سختی انجام می شود. اگر قصد استفاده از این نرم افزار را دارید ، می توانید از سایت Photopea به این منظور بهره ببرید. رابط کاربری ، کلیدهای میانبر و… این سایت کاملا مشابه نرم افزار فتوشاپ می باشد با این تفاوت که برای استفاده از آن نیاز به نصب نیست.

معرفی چند سایت کاربردی برای ویرایش فایل تصویری

شما می توانید از مطلب روشهای حل مشکل باز نشدن سایت ها در گوشی اندروید نیز دیدن نمایید.

معرفی چند سایت کاربردی برای ویرایش فایل متنی و صوتی

سایت PDFescape: شما می توانید از طریق این سایت کاربردی فایل pdf مورد نظر خود با حداکثر حجم ۱۰ مگابایت را ویرایش کنید. به جرات می توان گفت این سایت حتی نسبت به برنامه های ویرایش فایل pdf از امکانات بیشتری برخوردار می باشد. همچنین رابط کاربری این سایت بسیار ساده بوده و به راحتی می توانید از امکانات آن استفاده نمایید. علاوه بر آن با عضویت در سایت و تهیه اشتراک می توانید فایل هایی با حجم بیشتر را نیز آپلود و ویرایش نمایید.

معرفی چند سایت کاربردی برای ویرایش فایل متنی

سایت Online convert: این سایت امکان تغییر فرمت فایل ها را در اختیار شما قرار می دهد و با استفاده از آن می توانید فرمت هر نوع فایلی را تغییر دهید. خوشبختانه این سایت از ۵۰ فرمت پشتیبانی می ‌کند و برای استفاده از آن کافی است نوع فایل خود را انتخاب نموده ، سپس فرمت مورد نظر خود را برگزینید و بعد از آپلود فایل و تغییر فرمت ، آن را دانلود نمایید.

سایت TwistedWave: معمولا کمتر برنامه ای پیدا می شود که بدون نیاز به نصب ، فایل صوتی شما را ویرایش کند. با این حال سایت TwistedWave این امکان را برای شما فراهم نموده است. شما می توانید فایل های صوتی که تا ۵ دقیقه هستند را در این سایت ویرایش نمایید. این سایت رایگان بوده و با ساختن اکانت می توانید از امکانات این وب استفاده نمایید.

معرفی چند سایت کاربردی برای ویرایش فایل صوتی