معرفی محبوب ترین افزونه های واتس اپ کروم

introducing-the-most-popular-whatsapp-chrome-extensions-pic-7

در صورتی که برای چک کردن پیام های خود در پیام رسان واتس اپ از واتس اپ وب استفاده می کنید، می ‌توانید پلاگین یا افزونه هایی را برای افزایش قابلیت های این نرم افزار نصب کنید. به این ترتیب قابلیت های واتس اپ کروم افزایش یافته و می توانید زمان کمتری را در آن سپری کنید. این افزونه ها برای صاحبان کسب و کار و افرادی که در واتس اپ بیزینس فعال هستند بسیار مفید می باشد و به همین علت به این عزیزان پیشنهاد می دهیم تا حتما در ادامه همراه ما باشند چرا که قصد معرفی محبوب ترین افزونه های واتس اپ کروم را خدمت شما همراهان محترم داریم که می ‌توانید به راحتی آن ها را روی واتساپ وب نصب کنید.

بیشتر بخوانید: مهمترین افزونه های کروم

معرفی مهمترین افزونه های واتس اپ کروم

افزونه Transcriber

از مهم ترین افزونه های واتس اپ کروم می توان به Transcriber اشاره کرد. با استفاده از این پلاگین می توانید فایل های صوتی را به متن تبدیل کرده و به راحتی آن ها را مطالعه کنید. به این طریق لازم به تایپ متن نخواهید داشت و می توانید ویس گرفته شده را تبدیل به متن کنید. این افزونه به صورت رایگان عرضه شده و تمامی کاربران می توانند آن را نصب کرده و مورد استفاده قرار دهند. البته در نظر داشته باشید که متاسفانه این افزونه از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند اما برای کسانی که قصد یادگیری زبان های خارجی را دارند کاملاً مفید خواهد بود.

افزونه های واتس اپ کروم - افزونه Transcriber

افزونه Auto Responder

با استفاده از افزونه Auto Responder می‌ توانید با استفاده از ربات به پیام هایتان پاسخ دهید. این افزونه برای کسانی که قصد تبلیغات برای کسب و کار خود را داشته و یا علاقه ‌مندند تا با استفاده از روشی پاسخ مشتریان خود را به صورت سریع تر ارسال کنند کاملاً مناسب می باشد چرا که در آن می ‌توان پیام های پیش نویسی را ذخیره کرده و آن ها را زمان بندی نمود تا در زمان مورد نظر ارسال شوند. در نظر داشته باشید که این افزونه در مرحله آزمایشی قرار دارد و احتمال وجود باگ در آن وجود دارد. البته بعد از این مرحله قابلیت های آن افزایش خواهد یافت.

افزونه های واتس اپ کروم - افزونه Auto Responder

افزونه WA Web Plus

از افزونه WA Web Plus می توانید برای افزایش امنیت واتساپ استفاده کنید. این افزونه برای کسانی که از کامپیوتر های عمومی برای خواندن پیام های خود استفاده می کنند بسیار مفید می باشد.

افزونه WA Web Plus

بیشتر بخوانید: حل مشکلات دانلود در کروم اندروید

معرفی کاربردی ترین افزونه های واتس اپ کروم

افزونه WAToolkit

افزونه WAToolkit جزء یکی از کاربردی ترین افزونه های واتس اپ کروم می باشد و می توانید با استفاده از آن عرض صفحه چت را در صفحه مانیتور تغییر داده و آن را با توجه به عرض مورد نیاز خود تنظیم نمایید. ویژگی با اهمیت دیگر این افزونه در این است که می توانید پیام های نخوانده را مشاهده کرده و با نگه داشتن موس روی پیام ها آن ها را مطالعه کنید. به این ترتیب لازم به باز کردن پیام نیست و می توان بدون آنکه تیک آبی برای ارسال کننده نمایش داده شود پیام را خواند و در زمان دلخواه به آن پاسخ داد.

افزونه WAToolkit

افزونه WikiBot

افزونه WikiBot مانند ربات تلگرام عمل می کند و برای استفاده از آن احتیاجی به دانلودش نخواهد بود. در واقع شما تنها می توانید شماره ای که در سایت این افزونه قرار گرفته را در قسمت مخاطبان ذخیره کرده و عبارت مورد نظرتان را برایش ارسال کنید. به این ترتیب این افزونه مانند ویکی پدیا عمل کرده و اطلاعات مرتبط با مطلب تایپ شده را برایتان نمایش می دهد.

افزونه WikiBot

بیشتر بخوانید: نرم افزارهای رایگان مدیریت پسورد

افزونه Sticker Maker

همان طور که می دانید در پیام رسان واتس اپ استیکر های کمتری به نسبت تلگرام وجود دارد. در صورتی که علاقه مندید تا در این پیام رسان استیکر های مورد علاقه خود را بسازید می ‌توانید از افزونه Sticker Maker استفاده کنید. در این استیکر ساز می توانید ابتدا یک دسته ایجاد کرده و سپس استیکر های مورد نظر خود را بسازید و در آن وارد کنید. در نظر داشته باشید که در هر دسته نهایتاً ۳۰ استیکر را می توانید وارد نمایید و برای این کار می توانید از عکس های گالری تصاویر خود نیز استفاده کنید.

افزونه Sticker Maker

امیدواریم این مطلب مورد توجه تان قرار گرفته باشد. از همراهی شما سپاس گزاریم.