معرفی بهترین سایت های آپلود و اشتراک گذاری فایل خارجی

introducing-the-best-sites-for-uploading-and-sharing-external-files-org-pic

آپلود فایل از زمان فعالیت در وبلاگ ها و انجمن ها تا به امروز در میان کاربران فضای اینترنت وجود داشته و سرویس های مختلفی برای ارائه این خدمت به کاربران وجود داشته و دارد. این کار برای کارهای سنگین مثل انتقال حجم بالایی از اطلاعات و یا گرفتن بک آپ انجام می شود. ابتدا سرویس های آپلود فقط رپیدشیر و مگا آپلود بودند و بسیار محبوب و کاربردی محسوب می شدند، اما به دلیل نقض قانون کپی رایت توسط کاربران زیادی از این سایت ها و به وجود آمدن سایت های جدید در این حوزه، این دو سایت برای همیشه از کار افتادند. ما در این مطلب قصد داریم در مورد بهترین سایت های آپلود و اشتراک گذاری فایل خارجی را با شما به اشتراک بگذاریم لطفا با ما همراه باشید.

معرفی چند سایت برتر در زمینه سایت های آپلود و اشتراک گذاری فایل خارجی

همانطور که اشاره کردیم برای به اشتراک گذاشتن فایل با دیگران از روش آپلود فایل استفاده می شود. در ادامه بهترین سایت های آپلود و اشتراک گذاری فایل خارجی را به شما عزیزان معرفی می کنیم.

سایت اشتراک گذاری فایل box

سایت اشتراک گذاری فایل box

سرویس اشتراک گذاری در این سایت دو بخش است که بخشی رایگان و بخشی دیگر اشتراکی می باشد. در سرویس رایگان می توانید به صورت رایگان از ده گیگابایت فضا برای انجام این کار استفاده نمایید اما حداکثر حجم هر فایل در این حالت ۲۵۰ مگا بایت است که می توانید آن ها را با دیگران به اشتراک بگذارید. و در سرویس دوم که اشتراکی است می توانید به مدت ۱۴ روز به صورت رایگان از این فضا به عنوان امتحانی استفاده کرد. مزیت این نوع سرویس نسبت به رایگان این است که از فضای بیشتری برای اشتراک گذاری فایل های بزرگ تر استفاده می کند و قطعا امنیت بیشتری به نسبت سرویس رایگان دارد زیرا با تایید هویت دوگانه می توانید از این فضا استفاده گنید. همچنین قابلیت های بسیار دیگری نیز دارد که در صورت عدم تمایل می توانید از همان نسخه رایگان نیز استفاده نمایید.

سرویس اشتراک گذاری فایل Citrix ShareFile

سرویس اشتراک گذاری فایل Citrix ShareFile

 

با استفاده از این سرویس علاوه بر قابلیت مهمی که دارد، می تواند برای بیزنس شما سایت اشتراک گذاری فایل ایجاده کرده تا شما بتوانید به راحتی فایل ها را با همکاران و شرکای خود به اشتراک بگذارید. این سرویس مناسب برای افرادی است که دارای بیزنس خود هستند زیرا قابلیت های بسیاری در این زمینه دارد. به عنوان نمونه شما می توانید تمامی اسناد و فایل ها را مدیریت کرده و حتی برای هر سند امضای الکترونیکی ایجاد نمایید. در مورد امنیت این سرویس غیر رایگان می باشد و امنیت آن بسیار بالا است و شما می توانید دسترسی افراد مختلف به فایل ها را به راحتی مدیریت کنید زیرا دارای رابط کاربری آسانی است و همچنین می توانید هم در موبایل و هم در کامپیوتر از برنامه آن استفاده کنید. میزان فضای ذخیره سازی و حداکثر حجم فایل در بخش های مختلف آن متفاوت است و شما طبق نیاز خود می توانید میزان حجم را انتخاب کنید.

آپلود فایل با MyAirBridge: در این سرویس می توانید ایمیل فایل اپلود شده را برای دیگران ارسال کنید، به این ترتیب تا ۲۰ گیگ فایل را می توانید به صورت رایگان ارسال کرده ولی برای حجم بیشتر باید اشتراک خرید کنید.

دیگر سایت های آپلود و اشتراک گذاری فایل خارجی

آپلود فایل با MyAirBridge

سایت آپلود Dropbox: استفاده از این سرویس ۳۰ روزه رایگان دارد و هر اکانت رایگان از دو گیگا بایت فضا می تواند بهره ببرد. رابط کاربری آسانی دارد. با بسیاری از برنامه های واسط مانند برنامه های آفیس سازگاری دارد.

آپلود فایل با گوگل درایو: این سرویس نیز دو بخش رایگان و اشتراکی دارد در حالت رایگان ۱۵ گیگ فضا در اختیار دارید که محدودیت حجم فایل در این حالت ۵ گیگابایت می باشد.

سرویس iCloud Drive

سرویس iCloud Drive: این سرویس مناسب برای افرادی است که از آیفون، مک یا آیپد استفاده می کنند. از بخش رایگان با حجم ۵ گیگابایت آن می توانند با بهره گیری از اپل آی دی استفاده نمایند. از قابلیت های این سرویس قابلیت اشتراک گذاری فایل ها با سایر کاربران می باشد.

آپلود فایل با MediaFire: این سایت یکی از بهترین سایت های آپلود و اشتراک گذاری فایل خارجی محسوب می شود. که دو بخش رایگان و اشتراکی دارد. در بخش رایگان تا ۱۰ گیگ فضا وجود دارد که برای هر فایل تا سقف ۴ گیگابایت می توانید استفاده کنید.

سایت آپلود فایل OneDrive

سایت آپلود فایل OneDrive: این سرویس که توسط مایکروسافت ارائه می شود نیز می تواند گزینه مناسبی برای انجام این کار باشد زیرا امکان استفاده در گوشی را هم دارد. حجم فضای رایگان آن ۵ گیگابایت است که محدودیتی برای هر فایل وجود ندارد. فایل هایی که در سرویس اشتراکی آن آپلود می شوند، محافظ می شوند و از نظر بدافزار اسکن می شوند.

سایت آپلود  OpenText Hightail: این سرویس مناسب برای ارتباطات گروهی و به اشتراک گذاری فایل هایی مانند ویدیو عکس و … است که در بخش رایگان دو گیگ فضا دارید و محدودیت استفاده فایل در آن ۱۰۰مگابایت است.

سایت SugarSync: با استفاده از این روش علاوه بر آپلود می توانید فایل های خود را Sync کنید و امکان سینک خودکار نیز وجود دارد. در حالت رایگان که ۹۰ روزه است ۵ گیگ فضای ذخیره سازی دارید که هیچ محدودیتی برای حجم فایل ندارید.

سرویس آپلود و اشتراک گذاری فایل خارجی Tresorit

سرویس Tresorit: از ویژگی های این سرویس امنیت بالا است و علاوه بر استفاده راحت امکان Sync هم دارد. در همه اشتراک های این سرویس هم می توانید از Outlook و Gmail استفاده کنید. در حالت رایگان نمی توانید فایل ذخیره کنید اما تا حجم ۵ گیگ را می توانید به اشتراک بگذارید.

سایت های آپلود و اشتراک گذاری فایل خارجی با حجم پایین

اشتراک گذاری فایل با Gmail: با استفاده از جیمیل می توانید فایل هایی تا سقف ۲۵ مگابایت را آپلود کرده ولی اگر حجم فایل از این میزان بیشتر باشد به صورت خودکار به گوگل درایو هدایت می شود.

اشتراک گذاری با Outlook: در این سرویس می توانید تا سقف ۳۳ مگا بایت فایل را آپلود کنید. در صورت بیشتر بودن حجم به وان درایو منتقل می شود.

آپلود فایل به کمک Yahoo Mail: یاهو تقریبا مانند جیمیل عمل می کند، اگر در یاهو حجم فایل از میزان خواسته شده بیشتر باشد بلافاصله از شما درخواست می شود که فایل شما برای آپلود وارد گوگل درایو شود یا گوگل باکس.

اشتراک گذاری فایل با DropSend: در این روش با ایجاد یک ایمیل می توانید فایل خود را آپلود کرده و فرد مورد نظر فایل را دریافت کند.