معرفی وب سایت جهت بررسی اختلال و قطعی در شبکه اجتماعی

introducing-a-website-to-check-for-disruptions-and-outages-in-social-networks-and-other-services-pic-1

این روز ها شبکه های اجتماعی بخش جدانشدنی زندگی ما هستند و هرگونه اختلال یا مشکل در این شبکه ها ممکن است ضررات جبران ناپذیری در فعالیت های ما ایجاد کند. گاهی اوقات پس از چک کردن تمام اتصالات متوجه می شویم که مشکل از دیوایس ما یا حتی اینترنت نیست. اینجاست که بحث اختلال و قطعی در شبکه های اجتماعی به میان می آید. یکی از شیوه های حل این مشکل مراجعه به سایت هایی است که وضعیت سرویس مورد نظر ما را بررسی کرده و اختلالات و موارد قطعی شبکه های اجتماعی را به ما نشان می دهد. در این مقاله قصد داریم سایت هایی را به شما معرفی کنیم که به بررسی اختلال و قطعی در شبکه اجتماعی تلگرام ، اینستاگرام و واتساپ می پردازد. در ادامه با برتر رایانه همراه باشید.

بیشتر بخوانید: آموزش روش ضبط تماس تصویری و صوتی واتساپ

گاهی اوقات متوجه می شوید که تلگرام ، اینستاگرام و… شما به شکل غیر منتظره ای از کار افتاده است و مانند قبل کارایی ندارد و فکر می کنید که این مشکل از سمت گوشی شما نیست. در این مطلب با رفع اختلال و قطعی در شبکه اجتماعی همراه ما باشید.

رفع اختلال و قطعی در شبکه اجتماعی واتساپ و اینستاگرام

همان طور که می دانید به علت افزایش کاربران اپلیکیشن واتساپ و بازدید زیاد از این پیام رسان افراد با مشکلات قطع و اختلالات زیادی از جانب این شبکه اجتماعی مواجه شده اند. اگر شما هم یکی از این افراد هستید در ادامه با ما همراه باشید. DOWNDETECTOR راه حلی آسان برای بررسی اختلال و قطعی در شبکه اجتماعی واتساپ می باشد. در این روش با مراجعه به این پلتفرم واتساپ می توانید از شرایط و وضعیت شبکه اطلاع پیدا کنید. هم چنین می توانید اختلالات موجود را پیدا کرده و تعداد افرادی که با این مشکل برخورد کرده اند را مشاهده کنید. همچنین این مورد این امکان را به شما می دهد تا بتوانید از نبود مشکل از سمت دستگاه خود اطمینان یابید.

شیوه بررسی اختلال و قطعی در شبکه اجتماعی تلگرام و سایت ها

پیشنهاد ما این است که ابتدا اتصالات اینترنت و مودم خود را چک کنید و در صورت به روز نبودن اپلیکیشن آن را اپدیت نمایید. اگر مشکلتان حل نشد احتمالا با اختلال در سرویس شبکه اجتماعی واتساپ مواجه هستید.

همچنین راه های دیگری هم برای بررسی اختلال در شبکه اجتماعی اینستاگرام وجود دارد از جمله آن ها می توان به صفحه وب خود اینستاگرام اشاره کرد که کاربران میتوانند با مراجعه به www.instagram.com بررسی کنند که ایا اختلال به وجود آمده ازسمت دیوایس خودشان است یا خیر. که درصورت وجود اختلال در اپلیکشین ، با مراجعه به صفحه وب آن با خطا و ارور مواجه می شویم .همچنین در servies down هم با قرار دادن نام سرویس میتوانید از وضعیت سایر کاربران مطلع شوید و نموداری از مشکلات موجود اخیر را مشاهده کنید.

رفع اختلال و قطعی در شبکه اجتماعی واتساپ و اینستاگرام

بیشتر بخوانید: شیوه حذف گروه واتساپ توسط ادمین

شیوه بررسی اختلال و قطعی در شبکه اجتماعی تلگرام و سایت ها

اگر شما هم یکی از کاربران تلگرام هستید قطعا اختلال و قطعی در شبکه اجتماعی تلگرام مواجه شده اید پیشنهاد ما استفاده از is it down است . شما می توانید با قرار دادن نام سرویس مورد نظر خود وجود اختلال را چک کنید. همچنین services down هم یکی دیگر از مواردی است که امکان بررسی اختلال و قطعی شبکه های اجتماعی و سایر سرویس ها برای ما فراهم میکند. ما میتوانیم برای بررسی اختلال و قطعی در سایر شبکه های اجتماعی هم از موارد بالا استفاده کنیم.

یک راه حل دیگر برای بررسی اینکه آیا یک وبسایت خاص برای شما از کار افتاده است یا سایر افراد هم با این مشکل مواجه هستند مراجعه به سایت ?down for everyone or just me است. با مراجعه به این سایت و قرار دادن آدرس صفحه مورد نظر در قسمت مشخص شده می توانید از همگانی بودن اختلال و قطعی در شبکه های اجتماعی یا سایر سرویس های مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید.

خلاصه اینکه این روز ها افراد زیادی مانند شما با مشکل اختلالات و قطعی در شبکه های اجتماعی وسایر سرویس ها مواجه هستند. بنابراین موارد بالا میتواند در حل این مشکلات و بررسی آن ها به شما کمک کند تا اختلال و قطعی شبکه اجتماعی یا سرویس مورد نظر خود را بررسی کنید.