نصب فتوشاپ CC 2017 وآموزش کرک آن | برتر رایانه

Adobe-Photoshop-icon

نصب فتوشاپ CC 2017

از آنجا که شرکت Adobe محصولات خود را با نسخه جدید وارد بازار کرده است ما تصمیم گرفتیم آموزش نصب و کرک فتوشاپ CC 2017  را برای شما توضیح دهیم. آخرین ورژن نرم افزار ورژن هجدهم است که در تاریخ 2 نوامبر 2016 با نام فتوشاپ سی سی شناخته شد . برای نصب این برنامه شما احتیاج به یک فایل نصب یا دی وی دی نصب فتوشاپ دارید.

آموزش نصب فتوشاپ cc 2017

 

* بهتر است قبل از نصب فتوشاپ اتصال ویندوز به اینترنت را قطع کنید و آنتی ویروس کامپیوتر خود را کاملا غیر فعال نمایید*

مراحل نصب و کرک کردن فتوشاپ 2017

1ـ بروی فایل Set-up کلیک کرده تا مراحل نصب آغاز شود. که در مرحله اول با این تصویر مواجه می شوید.

نصب فتوشاپ CC 2017 - آموزش نصب فتوشاپ

 

2ـ نسبت به سرعت و قدرت کامپیوتر شما نرم افزار نصب خواهد شد. بعنوان مثال دستگاه من 5 دقیقه طول کشید تا نصب کرد. پس از پایان نصب فتوشاپ ، این برنامه به صورت خودکار اجرا می شود . آن را ببندید. از پوشه کرک بر روی فایل amtemu انتخاب کرده و اجرا کنید.

نصب فتوشاپ - آموزش فتوشاپ CC 2017

 

3ـ  در لیستی که به شما نمایش می دهد آخرین نسخه نرم افزار فتوشاپ و انتخاب کرده و بروی گزینه Install کلیک کنید ، سپس پنجره ای برای شما باز می شود که شما باید به پوشه نصب نرم افزار مراجعه کرده و بر روی فایل  amtlib.dll دابل کلیک کنید . بعد از انجام آن باید پیغام Working Done به شما نمایش دهد در غیر این صورت باید مراحل کرک را از اول انجام دهید.

فتوشاپ CC 2017 - نصب فتوشاپ 2017

 

تبریک میگم شما موفق به نصب و کرک کردن فتوشاپ CC 2017  شده اید.

  • به این توجه داشته باشید که تمامی نرم افزار های شرکت Adobe از جمله ( افتر افکت ، پریمیر و … ) از طریق همین آموزش نصب و کرک می شوند.

اگر در نصب برنامه و کرک آن به مشکل برخوردید می توانید از طریق دیدگاه با ما در میان بگذارید.