آموزش نصب و فعال سازی آنتی ویروس نود

eset-nod-logo

آموزش نصب و فعال سازی آنتی ویروس نود

با سلام، با آموزش مرحله به مرحله یکی از بهترین و سبک ترین آنتی ویروس ها در خدمت شما هستیم، این آنتی ویروس نود محصول کشور چک می باشد و یکی ار پر طرفدار ترین آنتی ویروس در جهان است.

 

نصب آنتی ویروس نود

 

محصولات نود دارای دو نسخه می باشد یکی Eset Nod32 Antivirus و دیگری Eset Smart Security . ما در این آموزش نحوه نصب اسمارت سکوریتی را آموزش می دهیم.

ابتدا باید تشخیص دهید که ویندوز شما 62 بیتی است یا 32 و بعد از تشخیص باید نسخه مناسب ویندوز تون را دانلود کنید.

بعد از دانلود مراحل زیر را برای نصب آنتی ویروس دنبال کنید:

۱- بعد از دانلود آنتی ویروس برای شروع نصب برنامه را اجرا کنید. و بر روی دکمه next  کلیک نمایید. ممکن است کمی طول بکشد تا دکمه ظاهر شود.

 

نصب آنتی ویروس نود 32

 

۲-  در قدم دوم نیز تیک گزینه I accept را زده بعد از آن next انتخاب نمایید.

 

نصب آنتی ویروس نود 32 ورژن 10

 

۳- تنها گزینه موجود را انتخاب کنید و به مرحله بعد بروید.

 

نصب آنتی ویروس نود 32 ورژن 9

 

4- در این مرحله از بین دو گزینه پیشنهادی بهتر است گزینه اول یا Enable Detection of Potentially unwanted applications را انتخاب نمایید این گزینه باعث عملکرد بهتر آنتی ویروس می شود.  سپس روی install کلیک کنید و منتظر بمانید

 

نصب آنتی ویروس نود 32 ورژن 8

 

۵ – برای فعال سازی می توانید از سایت های موجود در نت کی های آنتی ویروس نود را پیدا کنید اما برای نسخه 30 روزه مانند ادامه عمل کنید، اما مراقب باشید زیرا امکان مسدود شدن انتی ویروس در قبال استفاده از کد های تقلبی وجود دارد. برای فعال سازی حالت تریال مانند تصویر زیر روی  Free Trial License  کلیک کنید. سپس صبر کنید تا پنجره ثبت ایمیل فعال شود.

 

نصب آنتی ویروس نود 32 ورژن 10

 

۶ – در این قسمت باید در هر دو کادر موجود ایمیلتان را همانند هم وارد کنید ، سپس طبق عکس زیر با کلیک در قسمت تعیین شده لیست کشورها باز شده و ایران را انتخاب نمایید. در پایان روی گزینه  Active کلیک کنید بهتر است که ایمیلی که اینکار را با آن انجام می دهید ایمیلی باشد که قبلا برای محصولات این شرکت استفاده نشده باشد در غیر اینصورت بهتر است ایمیل جدیدی بسازید.

 

نصب آنتی ویروس نود 32 نسخه 10

 

۷- خوب در این مرحله آنتی ویروس نود شما برای 30 روز فعال شده است البته لازم به ذکر است که این نسخه همانند نسخه کامل عمل می نماید اما مدت زمان آن 30 روز می باشد.

 

نصب آنتی ویروس نود 32 نسخه نهایی

 

برتر رایانه پشتیبان شما خواهد بود “

 “جهت فراگیری آموزش های تخصصی بر روی لینک کلیک کنید “