آموزش اینستاگرام | تگ کردن کردن در اینستاگرام

آموزش تگ کردن در اینستاگرام

از قابلیت های دیگر اینستاگرام تگ کردن یا منشن کردن است که با قرار دادن اکانت شخصی افراد بر روی عکس فرد اطلاع پیدا می کند که پستی از شما به اشتراک گذاشته شده است و آن را می بیند . در این مقاله به شما روش تگ کردن افراد درهر قسمت از اینستاگرام هم چون عکس ، ویدئو ، استوری و بیو اینستاگرام را خواهیم گفت .

تگ کردن روی عکس در اینستاگرام

ابتدا عکسی را می خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید . سپس در قسمت پست جدید بر روی Tag People بزنید . در هر قسمتی از عکس که می خواهید تگ در آنجا قرار گیرد اسم اکانت مورد نظر را تایپ نمایید . در آخر علامت sh Share را بزنید .

تگ کردن ویدئو در اینستاگرام

هم چنین می توانید بر روی عکس مورد نظرتان در صفحه شخصی خود بروید . در بالای عکس گزینه Edit در سه نقطه را زده و بر روی نشانه Tag People در گوشه سمت چپ عکس را انتخاب کنید . در آخر هر یک از دوستانتان را می توانید تگ کنید .تگ کردن عکس در اینستاگرام

تگ کردن بر روی ویدیو در اینستاگرام

برای بهره گیری از این قابلیت اینستاگرام برای تگ کردن افراد بر روی ویدئو ابتدا باید آخرین نسخه از اینستاگرام را دانلود نمایید . سپس مانند اشتراک گذاری پست بر روی علامت مثبت زده و ویدئو مورد نظرتان را انتخاب نمایید سپس در قسمت Tag People  زده و در پایین صفحه Tap to tag people تپ کنید . شخص مورد نظرتان را تگ کنید و آیکون تیک را بزنید . در آخر با Share کردن ویدئو مورد نظر همرا با تگ به اشتراک گذاشته می شود .

”در اینستاگرام می توان حداکثر ۲۰ نفر را در یک عکس و ویدئو تگ کنید “

تگ کردن روی استوری در اینستاگرام

در صورتی که شما در قسمت مشاهده استوری افراد و یا دوستان خود از یک پستی خوشتان بیاید می توانید با زدن علامت @ اکانت افرادی که می خواهید این پست را ببیندند تایپ کنید و آنان را نیز از این استوری مطلع نمایید .

 

تگ کردن در استوری در اینستاگرام

”جهت تماس با مجموعه کمک رایانه برتر رایانه بر روی لینک کلیک کنید “

تگ کردن در بیو اینستاگرام

از قابلیت های جدید اینستاگرام در نسخه جدید این است که می توانید با تگ کردن اکانت فرد مورد نظر در بخش بیو اینستاگرام خود به این صورت که علامت @ را قبل از اکانت فرد یا افراد قرار داده و برای مشاهده ی افرادی که از پیج تان دیدن می کنند . در بیو اینستاگرام افراد تگ شده را نیزمی بینند .

 

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.