نحوه باز کردن اکانت توییتری قفل شده

how-to-unlock-twitter-account-locked

در صورتی که از کاربران شبکه مجازی فیلتر شده توییتر هستید و به یک باره حساب شما قفل می شود و نمی توانید از آن استفاده کنید می تواند دلایل مختلفی داشته باشد . اول از همه علت قفل شدن حساب تان می تواند به دلیل مبهم بودن ماهیت ثبت شده و یا محدودیت های حساب تان باشد . هم چنین ممکن است توییتر به دلیل رفتارهای مشکوک توسط کاربر یک حساب را قفل کند ، در حالی که ممکن است یک حساب توییتر قفل شود تا آن را از حمله احتمالی هک یا سایبر محافظت کند . باید تشخیص دهید که چه نوع محدودیت هایی روی حساب شما قرار داده شده است تا بتوانید به باز کردن اکانت توییتری قفل شده تان بپردازید .

بیشتر بخوانید : دانلود فیلم و ویدئو از توییتر در کامپیوتر و گوشی

نحوه باز کردن حساب توییتری قفل شده - تصویر دوم

اکانت های توییتری قفل شده ، محدود و معلق

شبکه اجتماعی توییتر روش های مختلفی برای محدود کردن دسترسی به حساب های کاربری دارد که هر کدام دارای درجات مختلف هستند . در این مقاله به شما رایج ترین محدودیت هایی که توییتر برای اینکار استفاده می کند و هم چنین نحوه فعال سازی هر نوع اکانت توییتری را خواهیم گفت .

حساب توییتری قفل شده  : هنگامی که یک حساب کاربری قفل شده است ، توییتر به دلیل رفتار مشکوک یا نگرانی های امنیتی ، شما را به زور از سیستم خارج می کند . این می تواند ناشی از تلاش های مکرر برای ورود به سیستم با گذرواژه نادرست ، خدمات بیش از حد شخص ثالث که به حساب شما وصل شده اند یا فعالیت حساب بیشتر از حد معمول است.

حساب توییتری محدود  : اگر قوانین توییتر را نقض کنید یا خیلی فعال هستید ، شرکت ممکن است محدودیت هایی را در حساب شما قرار دهد و شما را از اعلان توییت های جدید ، کامنت و لایک با خبر نکند . توییت های قبلی که از یک حساب محدود منتشر شده بودند نیز از نتایج جستجو پنهان می شوند و فقط در این دوره برای دنبال کنندگان فعلی قابل مشاهده خواهند بود . محدودیت ها معمولاً برای جلوگیری از اسپم در شبکه به صورت خودکار انجام می شوند اما از طرف توییتر نیز می توانند آنها را فعال کنند.

حساب کاربری معلق توییتر : این معادل ممنوعیت در توییتر است. گاهی اوقات تعلیق موقت است و قابل تجدید نظر است ، اما معمولاً دائمی است . حساب های توییتر معمولاً به دلیل هرزنامه ، اخبار جعلی ، حساب جعلی ، جعل هویت ، آزار و اذیت ، هک شدن و نقض قوانین توییتر به حالت تعلیق در می آیند.

نحوه باز کردن اکانت توییتری قفل شده

اگر از طرف توییتر قفل شده باشید معمولاً وقتی می خواهید وارد سیستم شوید ، با استفاده از پیامی به شما توضیح می دهید که چرا قفل شده است و چگونه می توانید قفل آن را باز کنید .

نکته : تا زمانی که قفل آن باز نشود ، نمی توانید وارد حساب توییتر خود شوید .

علاوه بر پیام درون برنامه و وب سایت توییتر ، باید از طریق آدرس ایمیل و شماره تلفن همراه در ارتباط با حساب خود ، اعلانی درباره قفل دریافت کنید.

نکته : اگر نمی توانید ایمیل را در صندوق ورودی خود مشاهده کنید ، حتما پوشه هرزنامه را بررسی کنید. تنظیمات صندوق ورودی متمرکز Outlook ممکن است ایمیل را از شما مخفی کند.

پیام اعلان از شما می خواهد یکی از موارد زیر را انجام دهید :

با کلیک کردن روی پیوند موجود در پیام ، رمزعبور خود را مجدداً تنظیم کنید .

پس از کلیک روی پیوند در پیام ، شماره پین را که برای شماره تلفن همراه شما ارسال می کنند وارد کنید .

نکته : اگرچه به نظر می رسد نگران کننده است اما یک اکانت توییتری قفل شده معمولاً چیزی نیست که نگران آن باشید و کل مراحل باز کردن قفل فقط یک یا دو دقیقه طول می کشد.

چگونه می توان یک اکانت توییتری محدود یا محدود در توییتر را درست کنید ؟

از آنجا که میزان محدودیت حساب کاربری توییتر می تواند از ناچیز تا جدی باشد ، جواب آن باهم فرق می کند .

مهم نیست که علت این محدودیت چه باشد ، توییتر همیشه از طریق پیام و ایمیل مستقیم با شما ارتباط برقرار خواهد کرد تا توضیح دهد که چرا حساب شما محدود شده است و چه اقداماتی را باید انجام دهید.

در اینجا چند نمونه از اقداماتی که معمولاً از کاربران محدود در خواست شده است شامل :

• ایمیل خود را تایید کنید.

• شماره تلفن خود را تأیید کنید یا یکی به حساب خود اضافه کنید.

• توییت های مرتبط با قوانینی که نقض شده است حذف کنید.

• رمزعبور خود را تغییر دهید.

با حساب توییتری معلق چه کنیم ؟

تعلیق اکانت توییتر شما معمولاً نتیجه نهایی نقض عمده قوانین شبکه اجتماعی است. با این وجود ، می توان اشتباهاتی انجام داد و گاهی اوقات مجدداً می توانید اکانت توییتری تان را بازیابی کنید.

نکته : برای جلوگیری از تعلیق یا محدود شدن حساب خود به دلیل سوء ظن جعل هویت یا داشتن یک حساب جعلی ، حتماً یک آدرس ایمیل و شماره تلفن را با حساب توییتر خود مرتبط کنید .

برخی از حساب کاربری معلق با اقداماتی می توانند انجام دهند تا حساب معلق خود را جهت ورود به توییتر بازگردانند. این اقدامات ممکن است توسط کاربر متفاوت باشد و معمولاً شامل تأیید هویت شما از طریق ایمیل یا شماره تلفن است.

اگر بعد از تلاش برای ورود به سیستم هیچ گزینه ای ارائه نشده است ، باید درخواست تجدید نظر کنید.

چگونه یک اکانت توییتری قفل شده را حذف کنیم ؟

متأسفانه حذف یک حساب توییتر که به حالت تعلیق ، قفل یا محدود غیرممکن است. تنها راه حذف یک اکانت توییتری قفل شده ، قفل آن است ، سپس با استفاده از روشهای معمول آن را غیر فعال کنید.

چند نکته برای کمک به کم شدن خطر محدود بودن ، قفل شدن یا تعلیق اکانت توییتر :

• شماره تلفن همراه اضافه کنید : یک شماره تلفن همراه را به حساب توییتر اضافه کنید. این به شما کمک می کند تا فرد واقعی باشید و می توانید در صورت قفل شدن در آینده از حساب خود استفاده کنید.

• از نماد توییتر استفاده کنید : یک آواتار توییتر اضافه کنید و اطلاعات پروفایل خود را با جزئیات واقعی درباره اینکه چه کسی هستید پر کنید. همچنین یک لینک به وب سایت شخصی یا حرفه ای خود اضافه کنید. همه این موارد باعث می شود تا دیگران که حساب شما را بعنوان یک حساب جعلی گزارش می دهند ، گزارش دهند .

• محدودیت ها را تنظیم کنید : بیش از ۴۰۰ حساب را دنبال نکنید بیش از ۲۴۰۰ توییت ارسال نکنید یا بیش از ۱۰۰۰ در روز ننویسید . توجه داشته باشید که این اعداد مربوط به کل روز است و شما باید روی محدودیت میانگین ساعتی تمرکز کنید ، که در زیر ۱۶ حساب ، توییت ۱۰۰ توییت و نوشتن ۴۱ DM قرار دارد   .

• از  دنبال کردن برنامه های خودکار استفاده نکنید .

• در مورد سن تان دروغ نگویید : اگر فکر می کنید که وقتی مالک کمتر از ۱۳ سال داشته است ، توییتر حساب را قفل یا تعلیق می کنید ، بنابراین با سن خود صادق باشید و تاریخ تولد خود را در نمایه خود تغییر ندهید. اگر می گویید اکنون ۲۱ سال سن دارید اما نمایه توییتر شما ۹ ساله است ، ممکن است دچار مشکل شوید.