۲ روش مخفی کردن گزینه آنلاین در واتساپ

how-to-hide-the-options-online-in-whatsapp-1

واتساپ پیام رسان محبوب و پر طرفدار میان کاربران است که با هر بار به روز رسانی آن قابلیت های جدیدی به آن اضافه می شود و هر بار ویژگی جدیدی را برای کاربران به نمایش می گذارد . اما برخی از ویژگی های جدید واتساپ دست خوش تغییرات خوب برای کاربران نیست و به نوعی نفعی برای آن ها ندارد .

همانگونه که می دانید بررسی بازدید مخاطبین و دوستان تان در واتساپ در قسمت چت هایشان قابل مشاهده می باشد و شما می توانید از زمان بازدید و آنلاین بودن افراد مطلع شوید . در صورتی که بخواهید زمان آخرین بازدید خود را متوقف و ثابت نگه دارید بدون آن که حالت Last seen را فعال نمایید این مقاله از برتر رایانه که ۲ روش مخفی کردن گزینه آنلاین در واتساپ است را حتماً  مطالعه فرمایید .

روش اول جهت مخفی کردن گزینه آنلاین بدون نرم افزار

روش اول برای ثابت نگه داشتن بازدید واتساپ روشی بسیار ساده است که بدون هیچ گونه برنامه و تنظیمات اولیه می توان آن را در گوشی انجام دهید . این روش که از طریق نوتفیکیشن ها انجام می شود به این صورت است که هنگام دریافت پیامی از واتساپ ، پیام مورد نظر بر روی صفحه گوشی نمایان می شود که می توانید گزینه Reply را انتخاب کنید . سپس بدون ورود به واتساپ پیام را پاسخ و ارسال نمایید . برای مخفی کردن گزینه آنلاین در واتساپ به دلیل عدم ورود به برنامه بازید شما آخرین زمان ورود به واتساپ را به مخاطبین تان نشان می دهد و به راحتی با دوستانتان می توانید در قسمت نوت گوشی گفت و گو کنید . استفاده از این قابلیت در هر ورژنی از واتساپ امکان پذیر بوده و نیاز به روز رسانی نیست .

۲ روش مخفی کردن گزینه آنلاین در واتساپ

روش دوم جهت مخفی کردن گزینه آنلاین با نرم افزار

در این روش ابتدا نسخه ی مود شده واتساپ به نام WhatsApp GB را دانلود و نصب کنید . برای انجام این روش ابتدا یک پشتیبانی از داده های واتساپ بگیرید که در صورت هر گونه مشکل داده هایتان پاک نشود .

پس از نصب وارد برنامه شوید .

در قسمت سه نقطه عمودی بر روی گزینه Privacy تپ کنید .

در قسمت Privacy گزینه ی Hide Online Status را انتخاب کنید . این گزینه آخرین بازدید واتساپ را ثابت نگه می دارد و به نوعی مخفی کردن گزینه آنلاین در واتساپ می ماند .

بعد از انتخاب این گزینه تمامی مخاطبین آخرین زمان بازدید واتساپ را از زمانی که شما این گزینه را انتخاب کرده اید مشاهده می نمایند . در این حالت شما با خیال راحت می توانید وارد برنامه واتساپ شوید بدون آنکه از زمان آنلاین بودن و آفلاین بودن تان مطلع شوند .

در صورتی که بخواهید از این وضعیت خارج نمایید فقط کافی است بر روی گزینه Unhide The Online Status ضربه بزنید . این گزینه در قسمت Privacy در برنامه واتساپ جی بی می باشد .

با این کار گزینه آنلاین شما فعال و در اکانت واتساپ برای مخاطبین تان آخرین بازی رؤیت می شود .

امیدواریم از مقاله آموزشی ۲ روش مخفی کردن گزینه آنلاین و ثابت نگه داشتن آخرین بازدید واتساپ رضایتمند باشید ، در صورت هر گونه مشکل با کارشناسان کمک رایانه تماس بگیرید .