دریافت ریز مکالمات | مخصوص مشترکین خط همراه اول دائمی و اعتباری

get-fine-conversations-pc-top

چگونه می توانیم ریز مکالمات خود را دریافت کنیم ؟

برخی از مشترکین همراه اول از اینکه چگونه می توانند ریز مکالمات و تماس های خود را در مدت زمان معینی دریافت کنند ، اطلاعی ندارند . جهت دریافت تمامی اطلاعات تماس های مخاطبین تان و حتی ریز مکالمات و پیامک های دریافتی راه های مختلفی وجود دارد . در مقاله امروز برتر رایانه به مشترکین همراه اول نحوه دریافت ریز مکالمات اعم از تماس های ورودی و خروجی ، دریافت ریز پیامک های ارسالی و دریافتی تان را به صورت حضوری و غیر حضوری نیز خواهیم گفت . در ادامه با ما همراه باشید .

 نحوه دریافت ریز مکالمات همراه اول مخصوص مشترکین دائمی

مشترکین دائمی همراه اول می توانند برای اطلاع از کارکرد تلفن همراه و مشاهده ریز صورتحساب خود چند گزینه پیش رو دارند . با مراجعه به مراکز تلفن ثابت در تهران ، ادارات مشترکین و نمایندگی های مجاز همراه اول می توان ریز مکالمات ۳ روز اخیر خود را دریافت نمایید .

هنگام مراجعه حضوری به یکی از مراکز ذکر شده حتماً باید شرایط زیر را داشته باشید :

  • پر کردن فرم درخواست
  • مراجعه خود فرد یا یک نفر به نمایندگی خودتان
  • دارا بودن کارت شناسایی
  • در صورتی که فردی به نمایندگی از طرف شما به یکی از مراکز مراجعه نمود حتماً باید نامه یا برگه ای معتبر از طرف شما به عنوان وکالت نامه معتبر داشته باشد .

جهت مطالعه مقالات آموزشی کمک رایانه ارزان کلیک کنید .

نحوه دریافت ریز مکالمات همراه اول از طریق پیامک

در صورتی که پیامکی به شماره سامانه ۹۹۰۰۰۹  ارسال کنید می توانید تمامی اطلاعات مختلف مربوط به شماره همراه اول را دریافت کنید این اطلاعات نظیر قبض پایان دوره ، میان دوره ، خلاصه قبض ، شخصی سازی قبض ، جزئیات کارمزد خدمات و دیگر موارد ارائه دهنده خدمات همراه اول را دریافت نمایید .

نحوه دریافت ریز مکالمات همراه اول از طریق پیامک

همانگونه که در تصویر زیر مشاهده می کنید کافی است با انتخاب یکی از خدمات و فرستادن کلمه لاتین مربوط به هریک از موارد زیر به سامانه پیامکی ذکر شده اطلاعات خدمات مربوطه برایتان ارسال می شود .

نحوه دریافت ریز مکالمات همراه اول به صورت اینترنتی

با مراجعه به سایت اینترنتی همراه اول از طریق سایت اصلی همراه اول می توان به خدمات ارائه شده مشتریان دست پیدا کنید . حساب کاربری و رمز عبور مربوط به شماره همراه گوشی تان را ایجاد کنید و در صورت داشتن برنامه تان از قبل فقط وارد پنل کاربری تان شوید .

حالا وارد گزینه صورتحساب من شوید .

بر روی ریز مکالمات تب کنید .

دو گزینه برای شما نمایش داده می شود ، جهت انتخاب گزارش کامل می توانید گزارشی کامل از ریز مکالماتتان داشته باشید . نکته قابل توجه اینکه برای داشتن گزارش کامل و ریز به ریز از مکالماتتان حتماً باید رمز عبور دوم تان را داشته باشید .

نحوه دریافت ریز مکالمات همراه اول به صورت اینترنتی

در صورت انتخاب خلاصه کار کرد خود می توانید تنها به خلاصه ای از مکالمات ماه به ماه خود دست پیدا کنید و نیاز به داشتن رمز دوم نیست .

نحوه دریافت ریز مکالمات همراه اول به صورت اینترنتی در برتر رایانه

نحوه دریافت ریز مکالمات همراه اول از طریق اپلیکیشن

شما می توانید از طریق همان سایت اصلی همراه اول اپلیکیشن همراه من در دو نسخه اندروید و Ios را دریافت کنید . نحوه کار اپلیکشین نیز همانند سایت است و با انتخاب گزینه صورتحساب من در منوی پایین صفحه اصلی اقدام به دریافت ریز مکالمات خود به صورت غیر حضوری کنید .

نحوه دریافت ریز مکالمات همراه اول از طریق اپلیکیشن