رفع مشکل باز نشدن عکس اینستاگرام در گوشی

fix-problem-not-open-photo-instagram-in-the-phone

امروزه اینستاگرام در بین کاربران فضای مجازی جزء شبکه های پرطرفدار اجتماعی محسوب می شود . روزانه چندین هزار فیلم و عکس در اینستاگرام آپلود و داناود می شود و به اشتراک عام گذاشته می شود . قابلیته ای های مختلفی روز به روز به این شبکه اجتماعی اضافه می شود که گاهی برخی کاربران با مشکلاتی نظیر باز نشدن عکس اینستاگرامی در گوشی های اندروید و آیفون خود مواجه می شوند . در ادامه مقاله امروز به شما در مورد رفع مشکل باز نشدن عکس های اینستاگرام در گوشی صحبت خواهیم کرد ، در ادامه با ما همراه باشید .

جهت مطالعه دیگر پست های آموزشی کمک رایانه بر روی لینک کلیک کنید .

نحوه رفع مشکل باز نشدن عکس اینستاگرام در گوشی

نحوه رفع مشکل باز نشدن عکس اینستاگرام در گوشی

در صورتی که با مشکل باز نشدن عکس اینستاگرام در حساب کاربری خود مواجه هستید و نمی توانید عکس های اینستاگرامی خود را باز کنید راه حل های زیر را جهت رفع مشکل امتحان کنید :

اینستاگرام را باز و بسته کنید

آسان ترین و سریع ترین راه برای رفع مشکل در بسیاری از برنامه ها باز و بسته کردن برنامه است . با این روش تمامی برنامه ها در گوشی بسته و مجدداً باز راه اندازی می شود . پس برنامه اینستاگرام در گوشی تان را ببندید و تمامی برنامه های در حال اجراء در قسمت هوم گوشی را پاک کنید . سپس برنامه را باز کنید تا مجدد راه اندازی شود .

ایراد در اینترنت گوشی

گاهی اوقات اینترنت گوشی مانع از باز شدن برنامه و عکس های اینستاگرامی می شود

در صورتی که از وای فای استفاده می کنید احتمال اینکه مشکلی در اینترنت وای باشد وجود دارد برای رفع این مشکل وای خود را چک کنید و یکبار خاموش و روشن نمایید . در صورتی که می خواهید وای فای گوشی تان را چک کنید وارد تنظیمات وای فای گوشی خود شوید . دکمه وای فای گوشی تان یکبار باز و بسته نمایید . حالا وارد برنامه اینستاگرام شوید و بررسی کنید که آیا مشکل رفع شده است یا نه .

پاک کردن برنامه اینستاگرام از گوشی

از معمول ترین راه حل ها برای رفع مشکل باز نشدن عکس اینستاگرام در گوشی پاک کردن برنامه و نصب مجدد آن است ، با استفاده از این روش مشکل رفع می گردد . نگران نباشید با این کار حساب کاربری تان به هیچ عنوان پاک نمی شود و فقط هنگام نصب مجدد باید نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید تا اینستاگرام تان دوباره فعال شود . برای پاک کردن برنامه اینستاگرام فقط کافی است بر روی برنامه لمس و نگه دارید و بر روی آیکون Delete بکشید . با نصب مجدد بررسی کنید که مشکل رفع شده است یا خیر .

فرمت عکس علت مشکل باز نشدن عکس اینستاگرام در گوشی

گاهی اوقات مشکل مربوط به نشان ندادن عکس ها به باز نشدن و لود نشدن آن مربوط نمی شود بلکه ممکن است مشکل از خود عکس می باشد . توجه داشته باشید برنامه اینستاگرام نمی تواند هر عکسی با هر فرمت و سایزی را بپذیرد . پس فرمت عکس خود را چک کنید و فرمت و سایز استاندارد قالب عکس تان را تغییر دهید .

تغییر آی پی جهت رفع مشکل باز نشدن عکس اینستاگرام در گوشی

با استفاده از تغییر دهنده های آی پی مشکل باز نشدن عکس اینستاگرام در گوشی را می توان رفع نمایید . در نتیجه با نصب نرم افزار های تغییر دهنده آی پی بررسی کنید که آیا مشکل حل می شود یا خیر . توجه داشته باشید که از نرم افزارهای معتبر تغییر دهنده آی پی استفاده نمایید تا اطلاعات گوشی و جریم شخصی دستگاه خود به خطر نیافتد .

چک نمودن وضعیت اینستاگرام جهت رفع مشکل باز نشدن عکس اینستاگرام در گوشی

برخی اوقات مشکل سراسری از خود اینستاگرام و یا بخشی از مناطق جغرافیایی باشد که برای اکثر کاربران اینستاگرام پیش آمده است . می توانید با جست و جوی عبارت Instagram Server Status در گوگل متوجه این وضعیت شوید . اما در صورتی که مشکل همگانی باشد از دست شما هیچ کاری بر نمی آید . هم چنین می توان وارد سایت Downdetector شوید و به صورت لحظه ای مشکلات به وجود آمده در اینستاگرام را رصد کنید .