آپدیت درایور ها | بروزرسانی تمامی سخت افزار های رایانه

updatedriver

یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران رایانه با آن مواجه می شوند آپدیت نبودن درایور های رایانه است. اینگونه مشکلات موقعی پیش می آیند که شما میخواهید از یک نرم افزار گرافیکی و حرفه ای استفاده کنید یا با رایانه خود بازی انجام بدید. برتر رایانه قصد دارد تا با مطلب آپدیت درایور ها به شما کاربران بروزرسانی درایور ها را آموزش دهد.

همچنین می توانید از مطلب رایانه کمک ارزان هم استفاده کنید

آموزش آپدیت درایور ها با Driver solution

آموزش آپدیت درایور ها

اولین راه حل آپدیت درایور ها این است که شما می توانید از نرم افزار driver pack solution استفاده کنید . این نرم افزار هم به صورت دانلود قرار داده شده است و هم به صورت اورجینال توسط شرکت های فروش نرم افزار به فروش می رسد . بهتر است که از نسخه آخر این نرم افزار استفاده شود ،driver pack solution با آخرین آپدیت ها بروزرسانی می شود.

مراحل استفاده از driver pack solution :

نرم افزار را اجرا کنید.

این نرم افزار به صورت خودکار درایور هایی که نیاز به آپدیت دارند و یا نصب نشده اند را شناسایی کرده و به شما نمایش می دهد .

سپس با کلیک بر روی install and update شروع به نصب و آپدیت درایور ها می کند.

به صورت معمول حدود 15 الی 20 دقیقه زمان می برد ، تحمل کنید.

آپدیت درایور ها با Driver Booster

بروز رسانی و آپدیت درایور ها

این نرم افزار به صورت آنلاین مراحل بروزرسانی را انجام می دهد یعنی سیستم شما باید به اینترنت متصل باشد تا بتواند درایور های نصب نشده و آپدیت نشده را نصب و بروزرسانی کند.

مراحل استفاده از Driver Booster :

بعد از نصب این برنامه آن را اجرا کنید.

سپس بر روی scan کلیک کنید تا این نرم افزار شروع به شناسایی کند. سپس لیستی از سخت افزار های موجود را به شما نمایش می دهد با کلیک بر روی install یا update اقدام به نصب و آپدیت سخت افزار ها کنید.

مدت زمان انجام مراحل با این نرم افزار بستگی به سرعت پهنای باند اینترنت شما دارد.

اگر با انجام مراحل فوق ، موفق به آپدیت درایور ها نشده اید ، می توانید به شرکت برتر کمک رایانه با شماره 70703037-021 به صورت شبانه روز تماس گرفته تا کارشناسان برتر کمک رایانه مشکل شما را رفع کنند.

زمان برطرف کردن مشکل شما توسط کارشناسان : 7 الی 10 دقیقه

همچنین می توانید از کارشناسان بخواهید تا مراحل انجام کار را به شما آموزش بدهند که هر موقع به این مشکل برخورد کردید خودتان رفع کنید.