Sheed Antivirus | دانلود نرم افزار آنتی ویروس شید

download-the-antivirus-software-sheed

آنتی ویروس شید نرم افزار ضد ویروس و قوی ایرانی که با استفاده از دو موتور قدرتمند با تکنولوژی جدید و سرعت بخش با بروزرسانی و نصب آسان می باشد . موتور های موجود در آنتی ویروس شید با استفاده از روش های خاص به جست و جو و شناسایی انواع ویروس های مخرب و ناشناخته می پردازد . هم چنین این نرم افزار با سیستم قابلیت محافظت از یو اس بی از آلودگی های که از راه درایور های فلش وارد می شود جلو گیری می نماید .

محیط فارسی آنتی ویروس شید

با دارا بودن زبان فارسی و سادگی محیط آن بهترین آنتی ویروس برای کاربران ایرانی می باشد . نصب آسانی دارد و شما به محض دانلود این نرم افزار از سایت کمک رایانه برتر رایانه ( لینک دانلود در پایین صفحه قرار داده شده است ) بعد از نصب تمامی تنظیمات به صورت مرحله به مرحله و کامل توضیح داده شده است و کاربران به راحتی می توانند برنامه را نصب و تنظیم نمایند . راهنمای کامل فارسی این نرم افزار و محیطی که در آن تمامی تنظیمات ضد ویروس ، پنجره ها و اخطارها با جزییات کامل شرح داده شده است و راهنمای هر پنجره از گوشه ی همان پنجره قابل دسترسی می باشد .

ویژگی عمده آنتی ویروس شید آپدیت روزانه و قابلیت شناسایی ویروس های جدید مخرب و از بین بردن آن است ، آپدیت نرم افزار با چند روش زیر انجام می شود :

آپدیت نرم افزار به روش آسان و بی درد سر

در صورتی که آنتی ویروس در سیستم شما اجرا شد در صورت نیاز به آپدیت کردن آن کاربر هیچ اقدامی انجام نمی دهد و آنتی ویروس به طور خودکار با وصل شدن به اینترنت آپدیت می نماید . توجه داشته باشید که آپدیت نرم افزار به صورت دستی نیز امکان پذیر است .

ادامه فرآیند آپدیت در صورت قطع و وصل اینترنت

آنتی ویروس شید به گونه ای طراحی شده است که در صورتی که حین انجام فرآیند آپدیت اینترنت قطع شود در صورت وصل اینترنت امکان ادامه فرآیند آپدیت وجود دارد . بهتر است بدانید که این ویژگی فقط در تعداد محدودی از آنتی ویروس ها وجود دارد .

آپدیت روزانه

در این روش آپدیت آنتی ویروس به صورت روزانه منتشر می شود و باید هر هفته آنتی ویروس آپدیت شود .

نیاز کمتر به آپدیت نرم افزار به طور مرتب

از دیگر ویژگی هایی این آنتی ویروس عدم نیاز به آپدیت به طور مرتب می باشد که این ویژگی به علت وجود دو موتور قدرتمند می باشد . در صورتی که باید آنتی ویروس به طور روزانه آپدیت شود اگر آنتی ویروس شدی بیش از یک هفته به روز رسانی نشود عملکرد بهتری نسبت به آنتی ویروس هایی با آپدیت روزانه دارد .

دیگر ویژگی های مهم آنتی ویروس شید

آپدیت منظم و بی درد سر : با اتصال سیستم به اینترنت آنتی ویروس به طور خودکار حداقل دوبار در روز جدید ترین فایل های ویروس یاب را دریافت می نماید . توجه داشته باشید تنها با نصب و تنظیم نرم افزار از وجود هر گونه ویروس مخرب در امان خواهید بود .

محیطی ساده با زبان فارسی : با طراحی محیطی ساده به زبان فارسی با در نظر گرفتن سلایق ، عادات و فرهنگ ایرانی طراحی و به اجرا در آمده است . پس به راحتی می توان آنتی ویروس را نصب و تنظیمات آن را به صورت مرحله با استفاده از راهنما انجام دهید .

در صورت بروز مشکل نیز می توان با کارشناسان کمک رایانه برتر رایانه که آماده پاسخگویی ۲۴ ساعته به سؤالات و مشکلات کامپیوتری و نرم افزاری شما می باشند ، تماس بگیرید .

قدرت گرفته از دو موتور NOD و Avria آلمان : با استفاده همزمان این نرم افزار از دو موتور نود ۳۲ و آویرا نفوذ هرگونه ویروس مخرب به سیستم تان غیر ممکن است و محافظت چندلایه و پر قدرت با ورود بد افزاری به سیتم بلافاصله شناسایی و برای از بین بردن آن وارد عمل می شود .

مجهز به سامانه ضد سرقت : با فعال بودن سامانه ی ضد سرقت شید در صورتی که گوشی یا لپ تاپ تان در خطر سرقت باشد و یا گم شود . بدون نیاز به جی پی اس این سامانه موقعیت دستگاه شما را جست و جو و پیدا کرده و به شما نمایش می دهد .

”جهت دانلود نرم افزار آنتی ویروس شید بر روی لینک دانلود زیر کلیک نمایید “

دانلود نرم افزار Sheed Antivirus

رمز فایل : www.pcbartar.com