فیلتر شکن قوی کریومیکر برای تلگرام و اینستاگرام

cryomaker-strong-filter-breaker-for-telegram-and-instagram

با توجه به شرایط به وجود آمده در کشور بسیاری از پلتفرم های محبوب همچون شبکه های اجتماعی اینستاگرام و واتساپ دچار اختلال شد و پس از مدتی از طرف دولت اعلام شد که این شبکه های اجتماعی برای همیشه فیلتر شده اند. در واقع پس از فیلترینگ تلگرام این بار اینستاگرام و واتساپ نیز تحت شعاع قرار گرفت و بسیاری از کسب و کارهای مختلف به خصوص در اینستاگرام ضرر و زیان های بسیاری دیدند. خوشبختانه فیلتر شکن های قوی وجود دارد که با نصب و اجرای آن می توانید به این شبکه های اجتماعی دسترسی پیدا کنید.

به عنوان فردی که در این فضا به عنوان ادمین پیچ و کانال فعالیت دارم پیشنهاد می‌کنم تا فیلتر شکن قوی kerio maker کریومیکر را خریداری و پس از نصب و اجرا به راحتی وارد تلگرام اینستاگرام شوید.

 

نحوه خرید فیلتر شکن قوی برای تمامی نسخه های کامپیوتری و گوشی

برای خرید فیلتر شکن قوی کریو جهت تجربه داشتن اینترنتی آزاد بدون محدودیت ابتدا وارد وب سایت شوید.

همانگونه که مشاهده می کنید در صفحه اصلی وب سایت میتوانید برای اطلاع از اخبار وبسایت همچونه خبر مبنی بر آپدیت برنامه، وجود اختلال و اطلاع از تمامی تغییرات می توانید به تلگرام برنامه بپیوندید.

در سربرگ های موجود با کلیک بر روی قسمت آموزش ها و سرور ها تمامی نسخه های سازگار با برنامه همچون ویندوز، آیفون، اندروید، مک، لینوکس و ویندوز فون وجود دارد که هر یک سرویس های پیشنهادی را ارائه می دهند.

از طریق اشاره گر موس روی نسحه مورد نظرتان گزینه های پیشنهادی نمایش داده می شود.

برای نمونه با کلیک بر روی کانکشن هوشمند کریو میکر برای ویندوز لینک دانلود و نسخه های سازگار و مناسب ذکر شده است که متناسب با دستگاهتان می توانید نصب و در غیر این صورت سایر گزینه ها را امتحان کنید.

در واقع تمامی این سرور های پیشنهادی در برنامه کریو پس از نصب و اجرا وجود دارد که میتوانید از این طریق به بهترین سرور برای استفاده متصل شوید.

در سربرگ قوانین کریومیکر نیز اطلاعاتی درباره این سرویس ها وجود دارد که از طریق مطالعه آن علاوه بر موارد موجود راحت تر می توانید از از این برنامه استفاده کنید.

نمونه ای از قوانین :

– این نوع وی پی ان تنها برای عبور از تحریم های اینترنتی که علیه کشور عزیزمان می باشد به وجود آمده و هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده غیرمجاز از آن نخواهد داشت.

-به هیچ عنوان از سرورهای مجازی برای دانلود استفاده نکنید زیرا موجب بسته شدن حساب کاربری تان خواهد شد.

در ادامه می خواهیم به نحوه ایجاد حساب کاربری در این فیلتر شکن صحبت خواهیم نمود، با ما همراه باشید.

ایجاد اکانت در فیلتر شکن قوی کریومیکر

پس از آن که تمامی قوانین و ضوابط موجود برای استفاده از فیلتر شکن قوی کریومیکر را از طریق وب سایت مطالعه نمودید. در پایین صفحه اصلی در بخش سرویس ها و قیمت ها، خرید اکانت های سرویس به صورت یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله وجود دارد که قابل استفاده برای کلیه دستگاه ها بوده و می توانید به تمامی سرویس ها دسترسی داشته باشید.

تمامی سرویس های با استفاده محدود طبق تصویر به صورت دو اکانت می باشد. برای نومونه جهت استفاده از سرویس یک ماهه آن هفت روز اشتراک رایگان و برای سه ماهه ۲۱ روز و همچنین اکانت های شش ماهه و یکساله به ترتیب ۴۲ و ۸۴ روز رایگان به کاربر تعلق می گیرد.

پرداخت سرویس های انتخابی تان به صورت آنلاین و تحویل به صورت آنی با پهنای باند نامحدود با سرویس های اختصاصی می باشد.

در صورت تمایل برای خرید نیز دکمه آبی رنگ خرید آنلاین یکی از سرویس ها کلیک نموده و پس از وارد نمودن آدرس ایمیل خود و مطالعه و قبول شرایط خرید سرویس به مرحله پرداخت هدایت خواهید شد. همچنین قیمت کل اکانت خریداری شده به همراه ماه و تعداد و روز های رایگان نیز در این بخش قید شده است.

پس از مطالعه و مشاهده موارد موجود در این صفحه و زدن تیک پذیرش شرایط خرید با کلیک بر روی دکمه هدایت به مرحله پرداخت، به مرحله بعد انتقال داده خواهید شد.

در این مرحله تمامی موارد موجود برای پرداخت هم چون شماره کارت بانکی، رمز دوم و دیگر موارد را وارد نموده و با اطمینان از اطلاعات ثبت شده در کادرهای خواسته شده دکمه پرداخت را بزنید تا اکانت خریداری شده از طریق ایمیل که حاوی نام و رمز عبور می باشد برای تان ارسال شود.

نکته مهم:

در صفحه اصلی سایت در سربرگ پشتیبانی مشتریان می توانید هرگونه پشتیبانی مربوط به مشکلات اتصال، پیگیری اکانت دریافت نشده، بازیابی اکانت و همچنین تغییر پسورد و تاریخ انقضاء اکانت خود را از این طریق مشاهده و پیگیری نمایید.

آشنایی با محیط فیلتر شکن کریومیکر 

برای آشنایی با محیط فیلتر شکن کریومیکر ابتدا برنامه را باز کنید. همان گونه که در در تصویر پایین مشاهده می کنید در این قسمت با کلیک بر روی دکمه دایره شکل( دکمه پاور) پس از مدت زمان کمی به یکی از سرور های خارجی وصل شده و می توانید به راحتی به اینستاگرام و تلگرام دسترسی داشته باشید .

دو کادر پایین، در قسمت دایره ای شکل دکمه پاور وجود دارد که با کلیک بر کادر اول می توانید از پروتکل های موجود یکی را انتخاب نمایید.

همچنین در کادر دوم با کلیک بر روی سرور موجود نیز سایر سرورهای دیگر کشورها را مشاهده خواهید نمود که با کلیک بر روی هر یک از آنها می‌ توانید به یکی از سرور های موجود که با شماره نامگذاری شده است وصل شده تا از این طریق بتوانید به سریعترین سرور برای باز کردن پلتفرم ها دست یابید.

با کلیک بر روی  سه خط در سمت راست بالای صفحه علاوه بر مشاهده نام اکانت و انقضای آن که به صورت میلادی می باشد، بر این امکان تغییر رمز عبور نیز وجود دارد. دیگر بخش‌ ها شامل:

گزینه تنظیمات : که می توانید در این قسمت زبان برنامه را انتخاب کنید. در صورت فعال سازی اینترنت کیل سوییچ اگر اتصالتان به vpn قطع شود جهت اطمینان از عدم لو رفتن آی پی واقعی، اینترنت شما قطع خواهد شد. در تنظیمات DNS نیز سه گزینه هیچ کدام، براساس گوگل یا Cloudfelar می باشد.

گزینه خرید اکانت: در پلن های شگفت انگیزی وجود دارد که با ذکر قیمت و مدت زمان آن می توانید پلن مورد نظر را برای خرید انتخاب تا به فرآیند پرداخت هدایت شوید.

گزینه شارژ اکانت: برای شارژ مجدد اکانتی خریداری شده نیز با توجه به پلن های موجود یکی را انتخاب و خریداری نمایید.

همچنین گزینه ورود وب سایت و پشتیبانی تلگرام نیز وجود دارد که از این طریق به راحتی می توانید به صفحه اصلی سایت و تلگرام برنامه مراجعه کنید.