ساخت اکانت و کانال یوتیوب | آموزش یوتیوب

create-account-and-channel-youtube

یوتیوب از سایت های پربازدید و پرطرفدار بعد از گوگل می باشد که متأسفانه در کشور ما فیلتر شده است که کاربران ایرانی با راهکار های مختلفی به آن دسترسی پیدا می کنند . قرارگیری و مشاهده ویدیو در این وب سایت به عنوان خدمات اصلی آن به حساب می آید . در صورتی که بخواهید در یوتیوب فیلم های مورد علاقه تان را به اشتراک بگذارید و یا کانال یوتیوب ایجاد نمایید ، مقاله آموزشی ساخت اکانت و کانال یوتیوب را مطالعه کنید در ادامه با ما همراه باشید .

بیشتر بدانید : دانلود از یوتیوب بدون نرم افزار در گوشی و کامپیوتر

نحوه ساخت اکانت و کانال یوتیوب

برای دسترسی به سایت و اپلیکیشن یوتیوب از طریق گوشی و کامپیوتر می توانید یک حساب کاربری یوتیوب بسازید پس از انجام این روش به دو طریق زیر امکان پذیر می باشد :

ساخت کانال یوتیوب در کامپیوتر

برای ساخت اکانت و کانال یوتیوب با کامپیوتر در صورتی که برای اولین بار می خواهید ثبت نام کنید با استفاده از روش زیر پیش روی نمایید :

برای اینکار ابتدا سایت یوتیوب را در مرورگر خود باز نمایید .

بر روی گزینه SIGN IN کلیک کنید .

سپس بر روی گزینه Create Account کلیک کنید .

از آنجا که برای استفاده از یوتیوب باید یک حساب گوگل داشته باشید پس یاید یک حساب بسازیم .

اطلاعات خواست شده را در قسمت پایین Create your Google Account ساخت حسابی گوگل وارد نمایید .

اطلاعات تکمیلی شامل ؛ نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل و رمز عبور هشت رقمی که باید دارای حروف و اعداد باشد .

با کامل شدن اطلاعات بر روی عبارت آبی رنگ Next بزنید .

جهت ساخت اکانت یوتیوب باید در این مرحله حساب خود را تأیید نماید .

پیامی حاوی کد شش رقمی از طرف گوگل برایتان ارسال می شود که با ورود به ایمیلی که در مرحله پیش وارد کرده اید ، لازم دارید .

با وارد نمودن کد شش رقمی در پنجره یوتیوب در قسمت پایین بر روی دکمه آبی رنگ Verify کلیک نمایید .

در قسمت بعد تاریخ تولد و جنسیت خود را انتخاب کنید و Next را بزنید .

در صورت موافقت با قوانین استفاده از حساب کاربری گوگل در نهایت بر روی گزینه I Agree  کلیک کنید تا به طور خودکار وارد یوتیوب شوید .

با انجام درست مراحل بالا شما عضوی از یوتیوب شده اید و می توانید از قابلیت ها و امکانات یوتیوب به صورت رایگان استفاده نمایید . توجه داشته باشید که می توانید در حالت عادی نیز در داخل وبسایت ویدیو ها را تماشا نمایید . در صورت که بخواهد ویدئویی را دانلود و بعداً دوباره مشاهده کنید بهترین روش دانلود از یوتیوب با IDM را مطالعه نمایید .

نحوه ساخت اکانت و کانال یوتیوب در گوشی

حالا برای ساخت یک اکانت و کانال یوتیوب در گوشی باید چه کنیم ؟ از آن جا که این اپلیکیشن به صورت پیش فرض بر  روی گوشی شما است آن را باز کنید .

حالا بر روی آیکون پروفایل در بالای سمت راست ضربه بزنید .

بر روی SIGIN IN بزنید .

در صفحه بعدی بر روی عبارت Add Account بزنید .

حالا بر روی Create Account ضربه بزنید تا یک حساب گوگلی جدید بسازید .

شبیه به مرحله قبلی اطلاعات تکمیلی را وارد کنید که شاکل نام و نام خانوادگی ، رمز عبور ، تعیین تاریخ تولید و جنسیت که باید به درستی وارد شود و در نهایت برای رفتن به مرحله بعد بر روی Next ضربه بزنید .

در این صفحه باید برای خود و حسابتان یک نام کاربری و User name انتخاب نمایید .

نکته : یوزر نیم تان قبلاً نباید توسط فرد دیگری استفاده شده باشد . هم چنین نام کاربری تان باید با عبارت @gmail.com ادغام می شود یعنی اگر pcbartar یوز نیم ما باشد آدرس جیمیل : pcbartar@gmail.com می شود .

حالا بعد از ثبت نام کاربری بر روی Next بزنید .

برای حساب خود رمزی انتخاب نمایید . در قسمت بالا رمز خود را زده و در قسمت پایین آن رمز را برای تأیید دوباره تایپ کنید و بر روی Next بزنید .

Skip رابزنید .

سپس بر روی دکمه آبی رنگ I Agree کلیک نمایید .

در آخر بر روی گزینه Next  کلیک کنید . با این روش نام کاربری و رمز خود را تأیید نموده اید و سپس وارد حساب گوگل و یوتیوب خواهید شد .