مشکل تبدیل PDF به عکس | اکسل | ورد | و فرمت های دیگر

pdf-to-otherformat-icon

یکی از مشکلاتی که بیشتر دانشجو ها و محققان بهش برخورد میکنند این است که نمی توانند فایل های Pdf رو به فرمت های دیگر تبدیل کنند . ما با این مقاله قصد داریم به شما نحوه تبدیل PDF به عکس و فرمت های دیگر را آموزش دهیم.

بسیاری از نرم افزار هایی هستند که این کار را برای شما انجام می دهند ولی چون نیاز به فعالساز دارند و نمی توان آنها را به صورت دائم فعال کرد ، کار تبدیل PDF به عکس را به صورت ناقص انجام می دهند. ما می خواهیم به شما یک برنامه بسیار کارآمد برای تبدیل PDF ها معرفی کنیم و کار با این نرم افزار را به شما آموزش دهیم.

مراحل تبدیل PDF به عکس ، ورد و فرمت های دیگر

1ـ ابتدا باید نرم افزار مربوطه نسخه ویندوز را از این لینک دانلود کنید.

دانلود نرم افزار PDFZilla

2ـ بعد از نصب برنامه ، نرم افزار را باز کرده سپس در پوشه ای که دانلود کردید یک فایل به نام Serial.txt موجود است آن فایل را باز کرده و سریال را در نرم افزار کپی کنید تا این نرم افزار تبدیل PDF به ورد برای شما فعال شود.

3ـ مجدد نرم افزار را باز کنید ، با صفحه ای مثل عکس زیر مواجه می شوید.

تبدیل pdf به عکس ، اکسل ، ورد

همانطور که از عکس پیداست و دارید مشاهده می کنید ، این نرم افزار از چند قسمت تشکیل شده است که قسمت های مهم را برایتان توضیح می دهم.

4ـ قسمت PDF to Word Converter :

تبدیل PDF به فایل ورد؛

این قسمت وظیفه دارد تا فایل های PDF شما را به فایل ورد تبدیل کند ، از این ویژگی می توانید PDF را به نرم افزار مایکروسافت آفیس ورد تبدیل کنید .

آموزش تبدیل PDF به عکس با نرم افزار

توجه کنید که ممکن است این راه برای پی دی اف هایی که با زبان فارسی هستند پشتیبانی نکند… برای تبدیل PDF هایی که زبان فارسی هستند هم در آینده آموزش لازم در برتر رایانه قرار می گیرد.!!! منتظر باشید ، کلی سوپرایز داریم براتون !!!

5ـ قسمت PDF to Image Converter :

تبدیل PDF به عکس؛

همانطور که از اسم این قسمت مشخص است ، این زیر مجموع فایل های PDF رو به عکس تبدیل می کند.

تبدیل PDF به ورد ، اکسل ، عکس

تبدیل PDF به عکس ، Html ، اکسل و فرمت های اسناد

6ـ PDF to Excel Converter :

تبدیل PDF به فایل اکسل؛

شاید بیشتر شما عزیزان به این قسمت نیازی ندارید اما می توانید برای انتقال نمودار یا جدول به اکسل از این ویژگی استفاده کنید.

آموزش مراحل تبدیل PDF به عکس

از الان به بعد می خوایم 2 ویژگی فوق العاده از نرم افزار را بهتون معرفی کنم ، با دقت این قسمتارو بخونید!!!

قسمت Image to PDF Converter :

تبدیل عکس به PDF ؛

شاید بسیاری از شما بخواید بسیاری از عکس را یکجا در فایل PDF قرار دهید ، یا تعدادی از اسناد را ایمیل کنید. یا تعدادی عکس از یک جزوه را می خواهید به یک فایل پی دی اف تبدیل کنید و … ! به نظرم یکی از بهترین ویژگی های این برنامه این قسمت هست و بسیاری هم کارایی دارد.

کانورت عکس به پی دی اف - مراحل تبدیل PDF به عکس

و آخرین ویژگی که معرفی میکنیم که خیلی هم کارآمد هست قسمت:

PDF Merger؛

تبدیل چند PDF به یک PDF :

این قسمت توانایی تبدیل چند فایل PDF به یک فایل پی دی اف هست ، یعنی شما 5 تا فایل PDF از یک موضوع دارید و می خواهید این PDF ها را در یک فایل قرار دهید . از این قسمت استفاده می کنید.

تبدیل PDF به عکس - PDF to IMAGE

امیدوارم این آموزش تونسته باشه بهتون کمک کنه و مشکلات کامپیوتری شما رو برطرف کنه. ببخشید بابت اینکه تمام ویژگی های این برنامه رو معرفی نکردیم چون بعضی هاشون اصلا نیاز به معرفی نداشت و بعضی از قسمت هاشم زیاد استفاده نمی شد.