اتصال به کامپیوتر از راه دور | آموزش نرم افزار کامپیوتری

connecting-to-a-computer-remotely-pic-2

شاید برای شما عزیزان مشکلاتی در سیستم تان به وجود آمده باشد اما امکان جا به جایی آن را نخواهید داشت . امروزه نرم افزار هایی وجود دارد که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید سیستم خود را در اختیار شخص دیگری قرار دهید که در زمینه تعمیرات نرم افزاری متخصص است . استفاده از این نرم افزار ها به هیچ عنوان دشوار نیست و نیازی به دانش خاصی در زمینه ی کامپیوتر نخواهد داشت . شاید این سوال برای شما ایجاد شده باشد که آیا این نرم افزار ها امن است ؟ توجه داشته باشید که وقتی از این نرم افزار های استفاده می کنید تمامی فعالیت شخص قابل مشاهده می باشد . در ادامه ی این مقاله از برتر رایانه به شما عزیزان اتصال به کامپیوتر از راه دور را آموزش خواهیم داد .

بیشتر بخوانید : دانلود نرم افزار Any Desk

نرم افزار اتصال به کامپیوتر از راه دور

نرم افزار اتصال به کامپیوتر از راه دور

• نرم افزار AnyDesk

این نرم افزار بسیار جامع بوده که به شما اجازه می دهد بتوانید به راحتی کامپیوتر دیگری را از راه دور کنترل کنید . با استفاده از anydesk می توانید با سرعت بالا بدون هیچ گونه مشکلی فایل های خود را کنترل نمایید . این نرم افزار به شما اجازه می دهد که محتویات کلیپ بورد را بین دو سیستم ه اشتراک بگذارید و اطلاعاتی را که در نظر دارید کپی پیست نمایید . anydesk از دسترسی خودکار نیز پشتیبانی خواهد نمود و امکان اتصال به کامپیوتر را بدون تایید طرف دیگر فراهم می کند .  با توجه به این موضوع باید رمز عبور خود را به صورتی تنظیم نمایید که مطمئن شوید که دسترسی ناخواسته ای صورت نمی گیرد . هر دفعه ای که متصل می شوید ، مجموعه ای از دسترسی ها فعال و برخی دیگر غیر فعال خواهد شد .

برای نمونه می توانید صفحه کلید و ماوس و یا دسترسی داشتن به کلیب بورد را غیر فعال کنید . نرم افزار anydesk از رمز نگاری tls1.2 برخوردار بوده که در بانکداری آنلاین نیز مورد استفاده قرار می گیرد . در این نوع از رمز نگاری ایمن ، هر دو کامپیوتری که بهم متصل هستند ، رمز نگاری خواهند شد که باعث می شود هیچ شخصی نتواند با جعل آیدی افراد وارد سیستم شما بشود . تجربه باز نمودن چندین صفحه ی وب در یک پنجره ، منو های مخفی منحصر به فرد و استفاده ی آسان از این برنامه ، آن را به یک نرم افزار محبوب تبدیل نموده است . anydesk که امکان اتصال به کامپیوتر از راه دور را برای شما فراهم می کند ، کاملاً رایگان بوده و با سیستم عامل های مختلف سازگار است .

بیشتر بدانید : نرم افزار Connectify Hotspot

نرم افزار اتصال به کامپیوتر از راه دور - تصویر اول

آموزش نرم افزار اتصال به کامپیوتر از راه دور

• ابتدا وارد وب سایت رسمی Anydesk شده و این نرم افزار را برای ویندوز خود دانلود کنید.

• پس از دانلود نمودن این برنامه ، بر روی فایل آن کلیک راست نموده و گزینه ی run as administrator انتخاب کنید . برنامه برای تان اجرا می شود .

• فایلی که دانلود نموده اید یک فایل امن بوده به همین منظور در صورایم که هشدار امنیتی فایر وال را مشاهده نمودید ، اجازه دسترسی را به فرد بدهید و فایل را اجرا کنید .

• در صفحه ای که برای شما باز خواهد شد یک کد ۶ رقمی را مشاهده خواهید نمود . آن را در اختیار فرد مقابل قرار دهید .

• پنجره ای برای تان ایجاد خواهد شد . در صورتی که به اتصال کاربر به کامپیوتر خود مطمئن هستید روی ACCEPT کلیک نمایید .

پس از گذشتن از تمامی این مراحل می توانید و استفاده از نرم افزار Anydesk به عنوان یک نرم افزار اتصال به کامپیوتر از راه دور به کاربر دیگری اجازه استفاده از سیستم تان را بدهید .