بهترین روش ورود به اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم

best-way-to-login-to-instagram-with-google-chrome-browser-pic-1

کاربران اپلیکیشن پرطرفدار و محبوب اینستاگرام می توانند با استفاده از مرورگرم کروم عکس ها و ویدئو های خود را بدون نیاز به گوشی در صفحه ی مربوط به حساب کاربری اینستاگرامی خود آپلود و انتشار نمایند . با این کار می توانید تصاویر تان را در کامپیوتر با استفاده از ابزار های مختلف ویرایش عکس تغییر دهید و سپس بدون نیاز به انتقال تصاویر به گوشی و پایین آمدن کیفیت اصلی عکس در کامپیوتر و لپ تاپ از طریق مرورگر کروم در اینستاگرام قرار دهید . در این مقاله به شما بهترین روش ورود به اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم را خواهیم گفت ، در ادامه با ما همراه باشید .

بیشتر بخوانید : علت کار نکردن لوکیشن اینستاگرام و رفع آن

ورود به اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم

اکثر کاربران اینستاگرام حداقل یکبار از طریق کامپیوتر شخصی یا لپ تاپ با مرورگر کروم وارد برنامه شده اند اما مشکلی که اکثر کاربران با آن مواجه هستند عدم آپلود و ارسال عکس یا پست جدید در حین ورود به اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم است . از آنجا که ورژن وب اینستاگرام تنها این امکان را به کاربر می دهد تا بتواند تصاویر را بیبند ، لایک و کامنت ارسال نماید . بطور کلی محدودیت های زیادی را برای کاربران به وجود آورده است . با استفاده از شبیه ساز عامل کاربر یا User Agent Emulation به نوعی رفتار اینستاگرام گوگل کروم را عوض می نماییم به گونه ای که برنامه فکر کند که از طریق گوشی وارد حساب کاربری تان شده اید . عامل کاربر کدی است که مرورگر به وب سایت ارسال می کند تا با استفاده از آن داده هایی در مورد مرورگر و سیستم عامل تان در اختیار آن قرار می دهد . با استفاده از این روش داده ها عوض شده و با تبدیل به مرورگر در یک دستگاه Ios یا اندورید موجب می شود اینستاگرام نسخه موبایل وب سایت خود را نشان دهد .

محدودیت های پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم

در روش ذکر شده تمامی قابلیت هایی که در اختیار کاربران در نسخه موبایل اینستاگرام است ، وجود ندارد . به این منظور که کاربران در نسخه ورود به اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم می توانند تصاویر را آپلود نمایند و کپشن مورد نظر خود را اضافه کنند اما امکان ارسال چند تصویر در یک پست ، تگ بر روی عکس ها و ویرایش کپشن عکس بعد از ارسال امکان پذیر نخواهد بود .

جهت رفع مشکلات کامپیوتری بر روی رایانه کمک کلیک کنید .

نحوه ورود به اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم

برای این کار ابتدا وارد سایت اصلی اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم شوید .

حساب کاربری و رمز ورود کاربری را وارد نمایید .

در قسمتی از صفحه راست کلیک کنید و گزینه Inspect را انتخاب نمایید .

در پنجره باز شده کد های بسیار با عبارت های متعددی وجود دارد که شما با صرف نظر کردن از این پیچیدگی تنها بر روی آیکون موبایل و تبلت بالای صفحه کلیک کنید .

محدودیت های پست گذاشتن در اینستاگرام با مرورگر گوگل کروم

نسخه وب سایت موبایل بر روی صفحه کامپیوتر بار گزاری می شود .

با کلیک بر روی علامت پلاس می تواند عکس مورد نظرتان را از طریق ورود به اینستاگرام با مرورگر کروم آپلود و ارسال نمایید .

جهت شرح جزئیات هنگام کلیک بر روی علامت مثبت عکس مورد نظر را انتخاب کنید و روی Open کلیک کرده تا عکس آپلود شود .

سپس ویرایش های لازم را بر روی تصویر انجام دهید و در نهایت بر روی Next کلیک کنید .

کپشن یا توضیحات لازمه را وارد نموده و در آخر برای انتشار پست بر روی گزینه Share کلیک نمایید .

نکته قابل توجه اینکه وقتی کارتان تمام شد می توانید بر روی آیکون موبایل و تبلت بزنید و ابزار Inspector را ببندید و صفحه را رفرش کنید تا دوباره به نسخه کامپیوتر یا دسکتاپ برگردید .