بهترین اپلیکیشن های تغییر دکوراسیون داخلی

best-apps-change-interior-decoration-pic-6

در صورتی که قصد دارید به منزل جدیدی نقل مکان کنید و یا دکوراسیون منزل کنونی خود را تغییر دهید، می توانید از پلیکیشن هایی که برای این کار طراحی شده اند استفاده کنید. در این اپلیکیشن‌ ها می‌ توان با عکس برداری از فضا های مختلف منزل پیش نمایش تغییرات مورد نظر را مشاهده نمود و علاوه بر آن ایده هایی را برای ایجاد یک دکور زیبا ارائه داد. به همین علت در ادامه این مطلب قصد داریم تا بهترین اپلیکیشن های تغییر دکوراسیون داخلی را به شما همراهان گرامی معرفی کنیم. امیدواریم این مطلب برای شما عزیزان مفید واقع شود.

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه های تبدیل عکس به نقاشی

مهمترین اپلیکیشن های تغییر دکوراسیون داخلی

برنامه Room Planner

برنامه Room Planner جز بهترین و مهم ترین اپلیکیشن های تغییر دکوراسیون داخلی به حساب می ‌آید. در این برنامه شما می توانید از فضای مورد نظر خود عکسی را تهیه کرده و آن را تغییر دهید. به این صورت امکان مشاهده تغییرات و انتخاب یکی از آن ها وجود دارد و می توانید به این طریق ابتدا طرح نهایی که برای منزل خود قصد دارید به کار ببرید را تماشا کرده و سپس آن را انتخاب کنید. در این برنامه امکان استفاده از انواع مبل و صندلی و کف پوش وجود دارد و می توانید انواع مختلف لوازم خانه را با یکدیگر مقایسه کنید. این برنامه به صورت رایگان و با پرداخت درون برنامه ای از طریق اپ استور و گوگل پلی استور قابل دانلود می باشد.

اپلیکیشن های تغییر دکوراسیون داخلی - برنامه Room Planner

برنامه Houzz Interior Design Ideas

برنامه Houzz برای تغییر دکوراسیون بسیار مناسب می باشد. در این برنامه بیش از ۱۱ میلیون عکس برای طراحی داخلی در نظر گرفته شده و صد ها مدل در اختیارتان قرار می گیرد. بنابراین می توانید با عکس برداری از فضای مورد نظر، مدل های گوناگون را امتحان کرده و تغییراتی را اعمال کنید. همچنین در این برنامه می توانید روی تصاویر مختلف نقاشی هایی را کشیده و دکور خاص خود را ایجاد کنید. از مهم ترین مزیت های این برنامه این است که به صورت رایگان عرضه شده و برای اندروید و آیفون قابل دانلود می باشد.

اپلیکیشن های تغییر دکوراسیون داخلی - برنامه Houzz Interior Design Ideas

بیشتر بخوانید: دانلود برنامه های تغییر چهره برای اندروید

کاربردی ترین اپلیکیشن های تغییر دکوراسیون داخلی

برنامه homify

برنامه homify مدت کوتاهی است که طراحی و عرضه شده است و بیش از یک و نیم میلیون تصویر دکوراسیون داخلی دارد که با تماشای آن ها می توانید ایده های جدیدی را پیدا کرده و آن ها را در فضای مورد نظرتان اعمال کنید.در واقع می توان گفت که این برنامه جزء کاربردی ترین اپلیکیشن های تغییر دکوراسیون داخلی است چرا که شما می توانید در آن تصاویری که مورد نظرتان قرار گرفته را ذخیره کرده و ترند های جدید را مشاهده کنید. این برنامه کاملا رایگان است و امکان دانلود آن از اپ استور، گوگل پلی استور و بازار فراهم می باشد.

اپلیکیشن های تغییر دکوراسیون داخلی - برنامه homify

برنامه Pinterest

برنامه پینترست علاوه بر ایده های طراحی دکوراسیون داخلی ایده های دیگری نیز در زمینه مورد نظر شما دارد و در واقع این برنامه بهترین شبکه اجتماعی است که برای اشتراک گذاری ایده طراحی شده است. شما می توانید در فضای این برنامه دو عبارت Interior Design و Home Design را سرچ کرده و از ایده های موجود استفاده کنید. در این برنامه برای هر نوع فضایی از جمله: پذیرایی، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، کابینت ها و … ایده هایی وجود دارد و علاوه بر آن ایده هایی برای تغییر لوازم کهنه و استفاده مجدد از آنها وجود دارد.

اپلیکیشن های تغییر دکوراسیون داخلی - برنامه Pinterest

بیشتر بخوانید: آشنایی با برنامه پینترست و قابلیت های آن

برنامه Planner 5D

برنامه Planner 5D دارای امکانات بسیار زیادی است که برای افراد حرفه‌ای ارائه شده است. در واقع می‌توان در این برنامه نقشه مکان مورد نظر را به صورت دو بعدی یا سه بعدی کشید و سپس لوازم مختلف را به آن اضافه نمود. این برنامه در تبلت کارایی بسیار بیشتری داشته و روی موبایل نیز می‌توانید آن را نصب و استفاده کنید. در نظر داشته باشید که برای مدت زمان کوتاهی می‌توان برنامه را به صورت رایگان استفاده کرد و پس از آن نیاز به پرداخت درون برنامه ای می‌باشد.

اپلیکیشن های تغییر دکوراسیون داخلی - برنامه Planner 5D