همه چیز درمورد بازی همستر کامبت | راحت پولدارشو

all-about-game-hamster-combat

در دنیای بازی‌های کریپتویی تلگرام بعد از نات کویین ستاره نوظهور همستر کامبت توانست کاربران زیادی را به خود جذب نماید، تا از این طریق افراد بتوانند در آن سکه‌های مجازی به دست آورند. اما سؤل اینجاست که آیا راه آسان پول درآوردن تنها با ضربه زدن بر روی دستگاه نمایشگر گوشی موبایل و دریافت سکه مجازی امکان‌پذیر است یا خیر؟ این بازی در تلگرام به خصوص در هفته‌های اخیر محبوبیت بسیاری کسب نموده است و با توجه به موفقیت و رشد چشمگیر بازی‌های تلگرامی دیگر نظیر نات کویین شاهد بازی‌ های این چنینی هستیم که هر یک وعده‌های ایردراپی را به کاربران می‌دهند.

بسیاری از کاربران با توجه به جوی که در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام به وجود آمده است از طریق عضویت در تلگرام به این بازی پیوسته‌اند و هیچگونه اطلاعی در رابطه با واژه‌هایی همچون ایردراب و مواردی که در این بازی است ندارند.
به همین علت این مقاله از برتر رایانه به برنامه Hamster Kombat اختصاص داده‌ایم و قصد داریم تا این بازی را برای افراد بهتر بشناسانیم در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : گسترش کسب و کارها با استفاده از سرورهای مجازی

 

بازی همستر کامبکت چیست؟

پیش از آنکه تعریفی در رابطه با این بازی و محیظ آن صحبت نماییم بهتر است بدانید که هیچ آینده‌ای برای همستر کامبت واقعاً مشخص نیست و اینکه سکه‌های مجازی به دست آمده به پول واقعی تبدیل می‌شود یا خیر هیچگونه مستنداتی در رابطه با درآمدزایی آن وجود ندارد.

بسیاری از کاربرانی که بازی نات کوین را نصب نموده اند با اینکه این بازی سرانجام در لیست صرافی‌ها قرار گرفت و امکان تبدیل سکه‌های مجازی به پول واقعی را فراهم آورد اما متاسفانه هیچگونه وایت پیپری ندارد و هیچ نقشه راه یا کاربردی برای آن تعریف نشده است.

نقشه راه بازی Hamster Kombat نیز برای ایردراپ شامل چندین بخش است که می‌توان به مذاکره با صرافی‌ها، بازارسازان، همکاران کلیدی و لیست وظایف اشاره نمو. هم اکنون میلیون‌ها کاربر با جمع آوری سکه در بازی و با امید لیست شدن توکن آنها در صرافی و تبدیل توکن های داخل بازی به پول واقعی همواره در حال اجرای این برنامه در گوشی و زدن بر روی صفحه دستگاه هستند.

بازی کریپتویی همستر کامبت چندین ماه پیش در تاریخ ۶ فروردین ماه 1403 راه اندازی شده است و توجهات زیادی از جوامع رمز ارز دیجیتال را به خود جلب نموده است. جالب است بدانید که این برنامه بعد از راه اندازی به رکورد یک میلیون کاربر رسید که هم اکنون تعداد آنها حتی بیشتر از ۳۰ میلیون رسیده است و طبق ادعای سازندگان آن تا به امروز نیز بیشتر از ۶۰ میلیون کاربر با ۲۴ میلیون کاربر فعال روزانه دارد.

این بازی تلگرامی به گونه‌ای طراحی شده که فرد تنها با ضربه زدن ساده بر روی نمایشگر گوشی می‌تواند سکه‌های مجازی دریافت کند. سکه‌هایی که احتمال تبدیل به ایردراپ و در نهایت تبدیل به پول واقعی را دارند. ناگفته نماند که این پروژه هنوز در صرافی‌ها لیست نشده است و قیمت همستر کامبت هنوز مشخص نیست.

از طرفی همستر هم اکنون تنها یک بازی به حساب می‌آید که احتمال ایردراپ آن وجود دارد یعنی اینکه افراد که موفق به جمع آوری توکهن های زیادی در داخل بازی هستند در طول رویداد ایجاد توکن واجد شرایط ایردراپ خواهند شد. به بیان دیگر اگر این پروژه در لیست صرافی‌ها قرار بگیرد قیمت ارز همستر با هر نرخی که سازندگان آن مناسب می‌داند تعیین شده در صورت امکان فروش سکه‌ها و تبدیل آنها به پول واقعی فراهم خواهد بود.

نکته مهم اینکه طبق ادعای سازندگان و توسعه دهندگان Hamster Kombat این پروژه و توکن آن بر بستر بلاک چین ایجاد خواهد شد.

آشنایی با محیط بازی کریپتویی همستر کامبت

جهت شروع بازی همستر کامبت و جمع کردن سکه‌ها شما ابتدا باید وارد ربات تلگرامی پروژه شده تا بتوانید آن را به اجرا درآورید.

جهت انجام این کار از طریق لینک زیر و یا لینک ربات تلگرامی می‌توانید وارد این بازی شوید:

لینک مستقیم دعوت

لینک ربات تلگرامی

بعد از ورود به ربات در تلگرام یک متن خوش آمد گویی برای شما نمایش داده خواهد شد که با زدن بر روی دکمه PLAY یا تایپ کردن کلمه استارت Start در فیلد تایپ وارد برنامه خواهید شد.

محیط بازی همستر کامبت

پس از آنکه وارد بازی شدید در منوی پایین این بازی قسمت‌هایی‌ می بینید که هر یک را توضیح خواهیم داد:

در قسمت Exchange بازی Hamster Kombat  صفحه اصلی به حساب می‌ آید سکه بزرگی با نماد بازی همستر می‌بینید. با تب کردن بر روی آن می‌توانید سکه‌ های مجازی را دریافت کنید. در این صفحه اطلاعاتی نظیر تعداد سکه‌های به دست آمده و دیگر موارد را مشاهده خواهید نمود.

در قسمت Boost وارد بخش ارتقا دهنده بازی شوید در این قسمت بالای صفحه Boost زیر عنوان Free daily boosters یک گزینه Full energy موجود است که جهت ضربه زدن آن می‌توانید تا سقف مشخصی با علامت رعد و برق نشان داده شده است بی وقفه برای دریافت سکه ضربه بزنید.

در قسمت Boosters دو گزینه Multitap و Energy limit موجود است که به این ترتیب جهت افزایش تعداد سکه‌های دریافتی و در ازای آن ضربه افزایش ظرفیت انرژی به کار می‌رود.

در قسمت Mine در صفحه بازی می‌توانید با پرداخت مقداری سکه جمع آوری شده کارت‌های استخراج را بخرید که با خرید هر کدام از کارت‌ها روزانه یا ساعتی و کاملاً اتوماتیک سکه کسب کنید. برای نمونه با خرید کارت و پرداخت سکه به حسابتان اضافه خواهد نمود‌.

در قسمت Friends ،Earn و Airdrop اشتراک گذاشتن لینک دعوت اختصاصی خود در بازی می‌توانید پاداش دریافت نمایید که به صورت سکه به حسابتان افزوده خواهد شد با هر دعوت موفق به دریافت خواهید شد و اگر کاربر مورد نظر حساب تلگرام پریمیوم داشته باشد این پاداش به سکه اضافه خواهد شد.

در قسمت Earn با انجام کارهای ساده مثل عضو شدن در کانال یوتیوب تلگرام صفحه ایکس توییتر سابق و دیگر موارد می‌توانید سکه‌های اضافه به عنوان پاداش دریافت نمایید.

در آخر قسمت ایردراپ Air drop را داریم که در آن مراحل رسیدن به ایردراپ واقعی بازی همستر کامبت و وضعیت تکمیل آن را خواهید دید. در حال حاضر قسمت مذاکره با صرافی‌ها بازارسازان و همکاری‌های کلیدی انجام شده است و تنها مرحله لیست وظایف برای ایردراپ می‌ماند.

پرسش های متداول بازی همستر کامبت

همستر قانونی است یا نه؟

با توجه به ماهیت غیر قابل پیش‌بینی دنیای ارزهای دیجیتالی نمی‌توان با صراحت گفت که همستر کامبت قانونی یا غیرقانونی است. با این حال طبق بعضی نشانه‌ها و تبلیغات و آموزش‌هایی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام مشاهده می‌کنید نشانه‌های همکاری استراتژیک آن با صرافی ها به حساب می‌آید.

در واقع همکاری این پروژه با صرافی‌های رمز ارزی نظیر BingX احتمال این را می‌دهد تا در آینده شاهد لیست شدن توکن آن در صرافی‌ها باشیم و در آن صورت قیمت ارز Hamster Kombat مشخص خواهد شد. ما در حال حاضر تنها کاری که می‌توانیم بکنیم این است که در بازی بوده و سکه جمع آوری کنیم.

-همستر کامبت کی لیست خواهد شد؟

این سوال بسیاری از کاربرانی است که در این بازی فعالیت می‌کنند می‌باشد و طبق برخی شایعات توکن آن در ماه جولای یعنی اواخر تیر تا اوایل مرداد امسال وارد صرافی‌های متمرکز و رمز ارز می‌گردد و اگر چنین اتفاقی رخ بدهد می‌توانید سکه‌های جمع آوری شده در بازی را به پول واقعی یا دیگر رمز ارزهای معتبر نظیر بیت کوین، اتریوم و تتر تبدیل نمایید.

از طرفی در صورت لیست شدن همستر در صرافی‌ها می‌توانید توکن‌های خود را در کیف پول‌های سخت افزاری و ولت‌هایی که وجود دارد نگهداری کنید تا شاید در آینده ارزش آن افزایش پیدا کند.

در مقاله‌های آتی حتماً در رابطه با بهترین کیف پول‌های ارز دیجیتال صحبت خواهیم نمود.

آیا فعالیت کردن در همستر ارزش دارد؟

در صورتی که به دنبال یک بازی ساده اعتیاد آور با پتانسیل کسب درآمد هستید این بازی کریپتویی بهترین پیشنهاد است که در حال حاضر به سرعت رشد نموده و به نظر می‌رسد روند رشد آن در آینده نیز همچنان ادامه خواهد داشت. البته هیچ تضمینی  جهت کسب درآمد واقعی بازی‌های کریپتویی نیست و توصیه می‌کنیم همیشه پیش از سرمایه‌گذاری در هر بازی کریپتویی تحقیقات خود را انجام دهید.

از طرفی با وجود لیست شدن پروژه‌هایی نظیر نات کوین در صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی و ایرانی وقت گذاشتن برای بازی همستر کامبت توصیه می‌شود.

چگونه در همستر سکه‌های بیشتری به دست آوریم؟

برای به دست آوردن سکه‌های بیشتر در صفحه اصلی بازی بر روی Friends تب کنید و در صفحه بعد گزینه Invite Friends را انتخاب کنید. لینک دعوت اختصاصی شما ایجاد شود، حال می‌توانید این لینک را برای دوستان خود بفرستید.

از طرفی در بخش Mine  با خرید کارت‌های مختلف که هر کدام در دسته‌بندی‌های مشخصی قرار گرفته است در بازه زمانی ساعتی روزانه مقداری سکه به دست آورید. همچنین با عضویت در شبکه‌های اجتماعی همستر از طریق بخش Earn می‌توانید پاداش‌های زیادی دریافت کنید.

گزینه دیلی کمبو Hamster Kombat به چه معناست؟

در ربات همستر و در تب Mine قسمتی تحت عنوان  Daily Combo وجود دارد که هر ۲۴ ساعت یک بار به روز می‌شود. شما در در این قسمت با پیدا کردن سه کارت ویژه می‌توانید ۵ میلیون سکه داخل بازی جایزه بگیرید.

نحوه دریافت ۵ میلیون سکه دیلی کمبکت به چه صورت است؟

برای دریافت سکه ۵ میلیونی قسمت کمبو همستر کامبت باید سه کارت مشخص را هر روز از ۴ قسمت خریداری کنید. یافتن این کارت‌ها میان صدها گزینه یک کار بسیار زمانبر است و از طرفی سکه‌هایتان را کم خواهد نمود.

همه روزه ما کارت های دیلی کمبو را قرار می دهیم تا بدون صرف وقت و سکه اضافی بتونید 5 میلیون همستر کمبت رایگان دریافت کنید