اضافه کردن فرمت جدید به دانلود منیجر

add-new-format-to-download-manager-pic1

با سلام خدمت شما کاربران عزیز برتر رایانه؛ امروز با یک آموزش پر کاربرد در خدمت شما هستیم. دانلود منیجر یک نرم افزار مدیریت دانلود بوده که فرمت های بسیاری را از وب سایت ها دریافت میکند حال گاهی پیش می آید که فرمت هایی را پشتیبانی نکرده و دانلود از طریق مرورگر انجام می شود. این مشکل با چند مرحله ساده رفع می شود. تا پایان مطلب اضافه کردن فرمت جدید به دانلود منیجر با ما همراه باشید.

اضافه کردن فرمت جدید به دانلود منیجر

ابتدا نرم افزار دانلود را باز کنید. اگر نرم افزار شما قدیمی می باشد با کلیک بر روی نرم افزار Internet Download Manager | دانلود اینترنت دانلود منیجر IDM  اقدام به به روز رسانی دانلود منیجر نمایید.

سپس نرم افزار را باز کرده و در تب بالا بر روی downloads کلیک کنید.

منوی کشویی برای شما باز می شود در این قسمت بر روی Options کلیک کنید.

در این صفحه ۹ تب متفاوت مشاهده میکنید که هر یک تنظیمات خاصی را انجام خواهد داد ، بر روی File Types کلیک کنید.

صفحه ای برای شما باز می شود که لیستی از فرمت هایی که دانلود منیجر قادر به دریافت آن ها است را نمایش می دهد. ( شما می توانید فرمتی را از این کادر پاک یا اضافه کنید فقط خاطرتون باشه که فرمت هایی که اضافه میکنید بدون دات و با حروف بزرگ وارد شود و بین هر فرمت یک فضای خالی اضافه کنید. )

مرحله اول - اضافه کردن فرمت جدید به دانلود منیجر

بعد از اضافه کردن فرمت های مورد نظر بر روی OK کلیک کنید و یکبار نرم افزار دانلود منیجر و مرورگر خود را ببنید و دوباره باز کنید.

حال میبینید که به راحتی فایل های مورد نظر خود را با نرم افزار دانلود منیجر دانلود کنید.

ممنون که تا پایان آموزش اضافه کردن فرمت جدید به دانلود منیجر با ما همراه بودید ، همچنین می توانید دیگه مقالات ما را مطالعه کرده و از آموزش های رایگان ما استفاده کنید.

موفق و پیروز باشید.