۴ روش بالا رفتن تعداد لایک در پست اینستاگرام | آموزش اینستاگرام

۴-how-to-increase-likes-on-instagram-posts-pic-1

در صورتی که جزءکاربرانی هستید که در شبکه اجتماعی اینستاگرام فعالیت دارید و  می خواهید با هر پستی که در اینستاگرام قرار می دهید لایک و فالورهای زیادی را جذب نمایید ما در این مقاله کوشش کرده ایم ۴ روش را برایتان ارائه دهیم تا بتوان از این طریق به بالا رفتن تعداد لایک در پست اینستاگرام و افزایش هر چه بیشتر فالورهای اینستاگرام تان کمک نماید ، در ادامه با ما همراه باشید .

با شماره گیری ۹۰۹۲۳۰۵۵۱۳ از خط ثابت مشکلات رایانه ای خود را با کارشناسان مرکز کمک رایانه برتر رایانه در میان بگذارید

هشتگ گزاری جهت بالا رفتن تعداد لایک در پست اینستاگرام

قرار دادن هشتگ اولین اقدام جهت بالا رفتن تعداد لایک در پست اینستاگرام می باشد . برای پیدا نمودن سایر کاربران اینستاگرام فقط کافی است در زیر پست و عکس مربوطه هشتگ هایی را که بیشترین بازدید را دارد قرار دهید . در صورتی که نمی دانید چه هشتگ هایی بیشترین استفاده را دارد فقط کافیست به هشتگ هایی که سایر کاربران استفاده می نمایند دقت نمایید و از همان ها استفاده کنید . هم چنین پیشنهاد می شود از هشتگ هایی استفاده کنید که به پستی که اشتراک می گذارید مربوط باشد .

با استفاده از سایت هایی نظیر Tagstagram می توانید به راحتی انواع برچسب های محبوب و پرکاربرد را پیدا کنید و در گوشی خود کپی و بچسبانید . هم چنین می توانید عکس ها را از گوشی پست کنید و سپس یک رابط مبتنی بر وب سایت اینستاگرام برای کپی نمودن و چسباندن هشتگ ها  استفاده نمایید که می توان یک پیش نویس ایمیل یا یک سند ذخیره شده باشد .

تعامل در اینستاگرام جهت بالا رفتن تعداد لایک در پست اینستاگرام

تعامل در اینستاگرام جهت بالا رفتن تعداد لایک در پست اینستاگرام

برای بیشتر دیده شدن و بالا رفتن تعداد لایک در پست اینستاگرام باید با کاربران دیگران ایسنتاگرام تعامل داشته باشید . هر چه این تعامل بیشتر باشد وقت زیادی را کاربران جهت تعامل با شما نیز صرف می نمایند . به این معنا که می توان عکس و فیلم هایی را که فالورهایتان و کاربران دیگر به اشتراک می گذارند لایک کنید ، کامنت بگذارید و تبادل برقرار کنید . توجه داشته باشید هرچه بیشتر برای پست های افراد ناشناس و کسانی که جزء دوستان و آشنایانتان نیستند را لایک کنید شانس بیشتری برای افزایش لایک و فالوور دارید .

پروموت شدن جهت بالا رفتن تعداد لایک در پست اینستاگرام

پروموت شدن توسط اینستاگرام یا همان ارتقاء یافتن به این صورت است که برنامه اینستاگرام شما را به مدت یک هفته در بخش فهرست پیشنهادی قرار می دهد که در صورتی که در این لیست قرار بگیرید به عنوان کاربران پیشنهادی در پیج های مختلف امکان فالو کردن شما و در نتیجه افزایش لایک های اینستاگرامی تان بالا می رود .

در صورتی که تا به حال از طریق گوشی و اپلیکیشن اینستاگرام لیست پیشنهادی خود در اینستاگرام را چک نکرده اید می توانید به بخش تنظیمات رفته و کاربران پیشنهادی را دعوت و فالو نمایید .

انتشار عکس های خلاقانه جهت بالا رفتن تعداد لایک در پست اینستاگرام

استفاده از برنامه های ویرایش عکس نظیر اسنپ سید و فتو شاپ به جای فیلتر های اینستاگرامی جهت ویرایش عکس می توانید عکس های فوق العاده زیبا و خلاقانه ایجاد کنید . پیشنهاد می شود از برنامه هایی استفاده کنید که به راحتی بتوانید هر نوع عکسی را در آن ویرایش کنید و عکس های زیبایی را در اینستاگرام جهت بالا رفتن تعداد لایک در پست اینستاگرام به اشتراک بگذارید .

هم چنین مطلب آپلود عکس اینستاگرام با استفاده از مرورگرهای مختلف در کامپیوتر را بخوانید .