شیوه های دریافت موجودی شارژ سیم کارت | مخصوص مشترکین سیم کارت همراه اول

ways-to-get-balance-recharge-sim-card-org-pic

برای بسیاری از مشترکینی که از سیم کارت همراه اول استفاده می‌کنند پیش آمده است تا حین مکالمه به یکباره صدای اپراتور جهت اتمام شارژ شان را بشنوند. در صورت اتمام موجودی مکالمه شما نیمه تمام رها خواهد شد و در صورت شارژ مجدد می‌توانید اقدام به تماس و ارتباط با فرد مورد نظر تان نمایید. برای رفع این مشکل حین شروع مکالمه و استعلام موجودی شارژ همراه اول میتوانید اقداماتی را انجام دهید. در این مقاله از برتر رایانه قصد داریم تمامی شیوه های دریافت موجودی شارژ همراه اول را به افرادی که سیم کارت همراه اول دارند ارائه دهیم تا انتها با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : آموزش جامع نحوه تغییر مالکیت سیم کارت | مخصوص مشترکین همراه اول

نحوه استعلام شارژ همراه اول

در صورتی که موجودی حساب شما کمتر از ۴۰۰ تومان باشد از طرف اپراتور همراه اول پیامکی برای شما ارسال خواهد شد و اعلام می گردد. در واقع این پیامک جهت استفاده از خدمات حین مکالمه و ارسال پیامک برای شارژ سیم کارت تان است.

در صورت عدم دریافت این پیامک جهت اطلاع از مانده حساب شارژ همراه اول خود می توانید کد موجودی سیم کارت اعتباری همراه اول را وارد کنیم. این کد تحت عنوان کد موجودی شارژ همراه اول می باشد و برای داشتن این کد دستوری احتیاج به استفاده از اینترنت یا دیتای گوشی نخواهید داشت و تنها کافیست به قسمت تماس گوشی رفته و با شماره گیری کد ستاره ۱۰ ستاره ۱۲۱ مربع ( #۱۲۱*۱۰*) نمایید.

از طریق شماره گیری کد ستاره ۱۴۰ ستاره یازده مربع #۱۱*۱۴۰* نیز میتوانید از میزان حجم اینترنت صبحانت و ثابت سیم‌ کارتتان مطلع گردید.

با نصب اپلیکیشن همراه اول تحت عنوان اپ همراه من می توانید به راحتی موجودی کارت خود را داشته باشید. برای این کار ابتدا باید برنامه را بر روی گوشی از طریق کافه بازار یا مایکت نصب نمایید.

سپس شماره تلفن همراه خود را وارد نمایید و پس از دریافت رمز یکبار مصرف وارد برنامه شوید. پس از آن می توانید موجودی سیم کارت همراه اول، بسته اینترنتی، مکالمه و غیره را ببینید.

محیط این اپلیکیشن به گونه ای است که علاوه بر اطلاع از شارژ اینترنت و مکالمه خود می توانید اطلاعات بیشتری در رابطه با سیم کارت خود داشته باشید.

نحوه اطلاع از موجودی همراه اول از طریق تلفن گویا و وبسایت

با شماره گیری شماره مخصوص مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می توانید مانده موجودی سیم کارت خود را بفهمید. پس از آن که شماره ۴۴۴ را وارد نمودید می بایست عدد ۲ را انتخاب کنید تا از این طریق به صورت صوتی میزان اعتبار سیم کارت تان را به شما بگویند.

پس از اتمام تماس نیز در صورت فعال بودن بسته اینترنت مانده حجم اینترنت برای تان پیامک خواهد شد.

علاوه بر تلفن گویا می‌ توانید از طریق وب سایت همراه من از شارژ باقیمانده سیم کارت تان مطلع شوید. برای این کار وارد لینک سایت همراه من شوید. فضای وب آن نیز شبیه اپلیکیشن است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که شماره تلفن همراه و رمز خود را وارد کنید تا از میزان موجودی شارژ باقیمانده تان مطلع شوید.

همان گونه که در تصوی زیر مشاهده می کنید با انتخاب منوی صورتحساب من و کلیک بر روی مشاهده موجودی نیز می‌توانید مانده یا موجودی سیم کارت خود را ببینید.