شیوه های رفع مشکل نصب اینستاگرام به فارسی و انگلیسی

ways-to-fix-the-problem-of-installing-instagram-in-farsi-and-english-org-pic

همان طور که میدانید برنامه کاربردی اینستاگرام محبوبیت فراوانی در سراسر جهان دارد و کاربران فراوانی از این اپلیکیشن استفاده می کنند. یکی از قابلیت های این برنامه پشتیبانی از زبان های مختلف می باشد که کاربران به راحتی بتوانند با توجه به زبان خود از اپلیکیشن استفاده کنند. کاربران ایرانی این برنامه نیز می ‌توانند از طریق تنظیمات زبان اپلیکیشن خود را به فارسی تغییر دهند. اما گاهی اوقات در تغییر زبان این برنامه به فارسی برخی از کاربران دچار مشکل می‌ شوند. به همین منظور در این بخش میخواهیم شما عزیزان را با شیوه های رفع مشکل نصب اینستاگرام به زبان فارسی و انگلیسی آشنا کنیم، تا پایان با برتر رایانه همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : شیوه های نوین و مؤثر رفع مشکل ورود به اینستاگرام

برطرف کردن مشکل برنامه اینستاگرام از طریق راه اندازی مجدد تلفن همراه

شیوه های رفع مشکل نصب اینستاگرام به فارسی و انگلیسی

گاهی اوقات به دلیل وجود مشکلات جزئی در گوشی تلفن همراه هنگام ورود به اپلیکیشن اینستاگرام دچار مشکل خواهید شد. از این رو یکی از روش های بسیار راحت و سریع برای رفع مشکل نصب اینستاگرام به زبان فارسی و انگلیسی از طریق راه اندازی مجدد تلفن همراه می باشد. در اغلب موارد ریستارت کردن گوشی می‌ تواند بسیاری از مشکلات جزئی را برطرف کند.

به منظور راه اندازی مجدد تلفن همراه ابتدا از اپلیکیشن اینستاگرام خارج شوید.

سپس دکمه پاور گوشی خود را برای چند ثانیه فشار داده و نگه دارید.

پس از آن گزینه هایی برای شما نمایان خواهد شد که از بین آن ها می توانید Restart یا Reboot را انتخاب نمایید.

Restart یا Reboot در اینستاگرام

پس از این کار تلفن همراه شما به صورت اتوماتیک ابتدا خاموش خواهد شد و پس از چند ثانیه به صورت مجدد روشن می شود. این راه حل علاوه بر برطرف کردن مشکل فارسی نشدن اینستاگرام می ‌تواند بسیاری از اشکالات جزئی موجود را نیز برطرف کند.

پس از راه اندازی مجدد تلفن همراه ابتدا اینترنت همراه یا وای فای گوشی خود را روشن کنید. بعد از آن وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید. سپس با بررسی اکانت خود ببینید که مشکل زبان فارسی اینستاگرام برطرف شده است یا خیر. اگر همچنان با این مشکل روبرو هستید روش ‌های بعدی که در ادامه درباره آن صحبت خواهیم کرد را بررسی کنید.

مقاله پیشنهادی : روش رفع محدودیت ارسال پیغام در اینستاگرام

رفع مشکل زبان فارسی و انگلیسی اینستاگرام با تغییر دهنده آی پی

چنانچه با ریستارت کردن تلفن همراه خود نتوانستید مشکل را برطرف کنید از راه حل های دیگر برای رفع مشکل نصب اینستاگرام به زبان فارسی و انگلیسی از طریق برنامه تغییر دهنده آی پی می باشد. گاهی اوقات برخی از فعالیت ها در مناطق مختلف جغرافیایی غیر فعال خواهند شد. به همین دلیل برای رفع این مشکل می توان از یک برنامه تغییر دهنده آی پی استفاده کرد.

توجه داشته باشید که قبل از فعال نمودن برنامه تغییر دهنده آی پی ابتدا زبان برنامه اینستاگرام را به انگلیسی تغییر دهید.

به منظور انجام این کار ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کنید.

سپس بر روی پروفایل خود ضربه بزنید. بعد از آن سه خط بالا سمت راست را انتخاب نمایید و از گزینه های موجود بر روی Settings ضربه بزنید.

در بخش بعدی گزینه Account را انتخاب نمایید.

سپس بر روی گزینه Language ضربه زده و زبان English را انتخاب کنید.

پس از انجام این مراحل، اپلیکیشن اینستاگرام را ببندید. حالا برنامه تغییر دهنده آی پی را دانلود و بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید. بعد از نصب برنامه و فعال کردن تغییر دهنده آی پی وارد اکانت خود در اینستاگرام شوید.

طبق توضیحات بالا مراحل را طی کنید تا صفحه Language برای شما نمایان شود. سپس از میان زبان‌ های موجود فارسی را انتخاب کنید. چنانچه با این روش نیز مشکل فارسی کردن اینستاگرام برطرف نشد روش های بعدی را امتحان کنید.

خارج شدن و ورود مجدد به حساب کاربری اینستاگرام

در مرحله بعدی شما کاربران محترم می توانید برای رفع مشکل اینستاگرام به زبان فارسی و انگلیسی یک بار از اکانت خود خارج شده و به صورت مجدد وارد آن شوید.

به منظور این کار ابتدا برنامه اینستاگرام را باز کرده و وارد پروفایل خود شوید. سپس سه خط بالا گوشه راست را انتخاب کنید.

از گزینه های موجود Settings را انتخاب کرده سپس در مرحله بعدی به پایین صفحه بروید. پس از مشاهده گزینه Log out بر روی آن ضربه بزنید تا از اکانت خود خارج شوید.

پس از خروج از حساب کاربری اینستاگرام خود لازم است نام کاربری و پسورد را وارد کرده تا به صورت مجدد وارد اکانت خود شوید.

برطرف کردن مشکل اینستاگرام از طریق به روز رسانی اپلیکیشن

در خیلی از مواقع به روز رسانی اپلیکیشن علاوه بر افزودن قابلیت های جدید می تواند بسیاری از باگ ‌های برنامه را برطرف کند. در این مواقع ابتدا بررسی کنید که آیا آخرین نسخه به روز اپلیکیشن اینستاگرام بر روی گوشی شما نصب شده است یا خیر.

برای این کار ابتدا برنامه گوگل پلی را باز کنید.

سپس از قسمت جست و جو کلمه Instagram را سرچ کنید.

بعد از آن بر روی آیکون اپلیکیشن اینستاگرام ضربه بزنید. در صفحه بعدی چنانچه گزینه Update را مشاهده کردید آن را انتخاب کنید تا نسخه برنامه شما آپدیت شود.

پس از به روز رسانی برنامه اینستاگرام را باز کرده و بررسی کنید که مشکل برطرف شده است یا خیر.

چنانچه این گزینه را مشاهده نکردید به این معنی است که از آخرین نسخه این برنامه استفاده می کنید و می توانید دیگر روش های موجود را امتحان کنید.

برطرف کردن مشکل اینستاگرام از طریق پاک کردن حافظه پنهان

پس از استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام فایل های موقتی در حافظه پنهان برنامه ذخیره خواهند شد. گاهی اوقات این فایل های ذخیره شده امکان دارد برنامه را با خطاهایی مواجه کند.

از این رو می توانید این فایل ها را حذف کنید. این فایل ها حاوی اطلاعات مهم نیستند و می توانند دوباره جایگزین شوند. به منظور پاک کردن حافظه پنهان اپلیکیشن اینستاگرام ابتدا وارد تنظیمات گوشی خود شوید.

از گزینه های موجود Apps را انتخاب نمایید.

پس از آن از بین برنامه های موجود اپلیکیشن اینستاگرام را پیدا کنید. سپس بر روی آن ضربه بزنید. بعد از آن از گزینه های موجود Storage را انتخاب نمایید.

در پایین صفحه بعدی Clear cache را انتخاب کنید تا حافظه پنهان اینستاگرام پاک شود. همچنین می توانید پس از آن بر روی Clear data نیز ضربه بزنید.

اما توجه داشته باشید که با این کار برای ورود مجدد به اینستاگرام نیازمند پسورد و نام کاربری خود هستید. سپس تنظیمات گوشی خود را ببندید و وارد اکانت اینستاگرام شوید و بررسی کنید که مشکل برطرف شده است یا خیر.