شیوه های رفع مشکل سیاه شدن صفحه اینستاگرام

ways-to-fix-the-problem-of-blacking-out-the-instagram-page-org-pic

اینستاگرام یک برنامه جهانی می باشد که تمامی کاربران می توانند از آن برای به اشتراک گذاشتن تصاویر و ویدئو های خود استفاده کنند. تمامی افراد با استفاده از انواع گوشی های اندروید و آیفون می توانند برای خود در اینستاگرام یک حساب کاربری ایجاد نمایند. اما گاهی ممکن است که این برنامه در گوشی همراه شما دچار مشکلاتی مانند سیاه شدن صفحه شود. از این رو در این مطلب از برتر رایانه با شیوه های رفع مشکل سیاه شدن صفحه اینستاگرام آشنا خواهیم شد. این مشکل امکان دارد دلایل مختلفی داشته باشد که با بررسی چند روش میتوان آن را به آسانی برطرف کرد. تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : روش های بازیابی رمز اینستاگرام

بررسی رفع مشکل سیاه شدن صفحه اینستاگرام

برنامه اینستاگرام نیز مانند دیگر اپلیکیشن‌های موجود امکان دارد دچار مشکل هایی شود و سرویس های آن نتوانند پاسخگو باشند. از این رو شما عزیزان برای رفع مشکل سیاه شدن صفحه اینستاگرام باید منتظر بمانید تا این خطا از سمت سرورهای این برنامه رفع شود. به منظور بررسی وجود مشکل از طرف برنامه اینستاگرام می توانید از سایت های Downdetector و IsTheServiceDown بهره ببرید.

در سایت های نام برده شده کلمه Instagram را سرچ کنید. چنانچه مشکل از سمت سرور های اینستاگرام باشد در کنار آن علامت قرمز نمایان خواهد شد.

بررسی رفع مشکل سیاه شدن صفحه اینستاگرام

برطرف کردن سیاه شدن صفحه اینستاگرام از طریق چک کردن اینترنت

این روش را می توان هم در گوشی های اندروید و هم در گوشی های آیفون امتحان کرد. امکان دارد که گاهی این مشکل با بررسی اینترنت تلفن همراه حل شود. برای این کار یک بار اینترنت همراه گوشی خود را خاموش و روشن نمایید. همچنین سعی کنید در این روش از برنامه های دیگری که نیاز به اینترنت دارند نیز استفاده کنید تا متوجه شوید که آیا مشکل از اینترنت شما است یا خیر. اگر مشکل از اینترنت همراه شما بود نوع اینترنت خود را به وای فای تغییر دهید.

برطرف کردن سیاه شدن پیج اینستاگرام از طریق بستن برنامه ها

گاهی اوقات استفاده از چند برنامه به صورت هم زمان امکان دارد در روند دیگر اپلیکیشن ها اختلالاتی را ایجاد کند. به منظور رفع این مشکل در گوشی های اندروید و آیفون تمامی برنامه های باز شده را ببندید.

مقاله پیشنهادی : آموزش زمان بندی پست در اینستاگرام

رفع مشکل سیاه شدن صفحه اینستاگرام در آیفون

به منظور رفع مشکل سیاه شدن صفحه اینستاگرام در گوشی های آیفون ابتدا وارد settings شوید. پس از آن بر روی گزینه Accessibility ضربه بزنید. از طریق بخش Physical and motor گزینه را انتخاب کنید و بعد از آن بر روی Keyboards ضربه بزنید. سپس بر روی  Full Keyboard Access ضربه بزنید.  گزینه موجود در جلوی  Full Keyboard Access را خاموش نمایید.

برطرف کردن سیاه شدن پیج اینستاگرام از طریق Restart کردن

از ساده ترین روش هایی که می توانید برای رفع این مشکل در انواع گوشی های اندروید و آیفون استفاده کنید Restart کردن گوشی می باشد. با این کار امکان دارد برخی از مشکلات به وجود آمده حل شود و پیج اینستاگرام شما به حالت اولیه بازگردد.

برطرف کردن سیاه شدن پیج اینستاگرام از طریق Restart کردن

برطرف کردن سیاه شدن پیج اینستاگرام به وسیله پاک کردن حافظه Cache

در گوشی های اندروید پاک کردن حافظه پنهان می تواند باگ های موجود در برنامه اینستاگرام را برطرف نماید. به منظور پاک کردن کش اینستاگرام ابتدا صفحه Settings را باز کنید. از گزینه های موجود Apps را انتخاب کنید.

سپس برنامه اینستاگرام را بیابید و بر روی آن ضربه بزنید. در صفحه باز شده به دنبال Storage بگردید. پس از انتخاب آن از گزینه های موجود در پایین صفحه بر روی Clear cache ضربه بزنید.

برطرف کردن سیاه شدن پیج اینستاگرام به وسیله پاک کردن حافظه Cache

رفع صفحه تاریک اینستاگرام از طریق آپدیت کردن

آپدیت های موجود برای برنامه ها نه تنها آپشن های جدیدی را را به آنها اضافه می کنند بلکه ممکن است بسیاری از باگ ‌های برنامه را نیز برطرف نمایند. از این رو یکی از روش های کاربردی آپدیت کردن برنامه اینستاگرام می باشد. برای این کار وارد گوشی App Store یا Google Play خود شوید. بعد از آن برنامه اینستاگرام را پیدا کنید و در صورت وجود آپدیت برای این برنامه، بر روی آن ضربه بزنید.

رفع صفحه تاریک اینستاگرام از طریق آپدیت کردن

برطرف کردن مشکل صفحه سیاه اینستاگرام از طریق حذف و نصب برنامه

اگر روش های گفته شده قبلی باعث برطرف شدن مشکلات صفحه سیاه اینستاگرام شما نشد می توانید این برنامه را حذف کرده و مجدداً نصب نمایید. برای این کار چند ثانیه انگشت خود را بر روی آیکون اینستاگرام در صفحه اصلی گوشی خود نگه دارید. پس از آن از گزینه های موجود Uninstall را انتخاب نمایید و برنامه را حذف نصب کنید. چند ثانیه منتظر بمانید و پس از آن گوشی خود را باز کرده و برنامه اینستاگرام را جست و جو کنید. سپس این برنامه را مجددا نصب نمایید.

برطرف کردن مشکل صفحه سیاه اینستاگرام از طریق غیرفعال کردن Power Saving mode

گاهی اوقات فعال کردنPower Saving mode  می‌ تواند اختلالاتی را در برنامه های موجود گوشی شما ایجاد کند. اگر این حالت در گوشی آیفون شما فعال می باشد. ابتدا به صفحه Settings گوشی خود بروید. سپس از گزینه های موجود Battery انتخاب کنید.

در آخر نیز Low Power Mode را خاموش نمایید. به منظور غیرفعال کردن این حالت در گوشی اندروید صفحه Settings باز کرده سپس بر روی Battery and device care ضربه بزنید. بعد از آن از گزینه های موجود Battery را انتخاب نمایید. سپس از طریق دکمه رو به روی Power saving mode آن را خاموش کنید.

رفع مشکل صفحه سیاه اینستاگرام از طریق گزارش دادن

چنانچه با راه حل های گفته شده مشکل برنامه شما برطرف نشد. بهترین راه گزارش دادن این مشکل می باشد. برای این کار ابتدا مرورگر گوشی خود را باز کنید. سپس وارد سایت رسمی اینستاگرام شوید. از این طریق وارد حساب کاربری خود شوید. بعد از آن بر روی پروفایل خود ضربه بزنید.

سپس علامت چرخ دنده که وجود دارد را انتخاب کنید. در مرحله بعدی بر روی گزینه Help و سس Report a Problem ضربه بزنید. حالا می توانید مشکل به وجود آمده را با تب بر روی یکی از گزینه ها اطلاع دهید.

برطرف کردن مشکل صفحه سیاه اینستاگرام از طریق حذف و نصب برنامه

رفع مشکل صفحه سیاه اینستاگرام از طریق گزارش دادن

همچنین می ‌توانید اسکرین شات از صفحه خود را قرار دهید.

Hello Instagram Team, My Instagram is not loading and it’s showing a black screen. I am not able to use my Instagramaccount on the app. Please help me to fix the issue as soon as possible. Thanks  برای این کار از متن بالا استفاده نمایید و در آخر گزینه Report a Problem را انتخاب کنید.