شیوه های عوض کردن صدا به صورت آنلاین در اندروید و آیفون

ways-to-change-the-voice-online-in-android-and-iphone-pic1

برای عوض نمودن صدا با اضافه کردن افکت های صوتی خاص می توانید از برنامه های آنلاین تغییر صدا استفاده کنید. این نوع برنامه ها برای افرادی که می خواهند در دنیای آنلاین ناشناس باقی بمانند و جنسیت صدای خود را تغییر دهند مورد استفاده قرار می گیرد. البته از افکت های تغییر صدا برای ایجاد ویدیو، پادکست، طنز و شوخی با دوستان استفاده می شود که در این مقاله از برت رایانه قصد داریم شیوه های مهم عوض کردن صدا به صورت آنلاین در گوشی های اندروید و آیفون را به شما آموزش دهیم. برخی از این سرویس های آنلاین به شما کمک می کند تا بدون نصب برنامه صدای خود را در عرض چند ثانیه عوض کنید، در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : شیوه‌ های انتقال اس ام اس از اندروید به گوشی دیگر

عوض کردن صدا به صورت آنلاین با برنامه Voice Changer IO

برنامه Voice Changer IO یک سایت تغییر صدا به حساب می آید به شما این امکان را می دهد تا به طور رایگان افکت هایی را به صدای خود بیافزایید و آن را عوض نمایید. شما می‌توانید به گونه‌ ای صدای خود را تغییر دهید که بم شود یا صدای خود را شبیه به دختر کنید و خود را ناشناس جلوه دهید.

برای استفاده از این سایت باید بر روی دکمه use microphone کلیک کرده تا صدای تان از طریق مرورگر ضبط شود. پس از ضبط شدن صدا نیز روی یکی از ۵۰ تصویر موجود در وب سایت کلیک تا صدای پردازش شده پخش گردد.

جهت ذخیره سازی صدای پردازش شده بر روی پلیر کلید راست نموده و گزینه Save Audio As کلیک نمایید تا یک فایل روی دستگاه تان ذخیره شود. از طریق این صدای تولید شده می توانید برای هر منظوری همچون عوض کردن صدا در اینستاگرام استفاده نمایید.

تغییر صدا در ویس چت تلگرام با برنامه Voice Changer, Auto tuner

تغییر صدا در ویس چت تلگرام با برنامه Voice Changer, Auto tuner

در صورتی که به دنبال برنامه تغییر صدای خواننده در گوشی اندروید هستید می توانید برنامه Voice Changer, Auto tuner را دانلود نمایید. این برنامه به شما این امکان را می دهد تا با عوض کردن فایل های صوتی فرصت استفاده از ویژگی های ضبط صدا و ویرایش صدا و تنظیم خودکار را نیز داشته باشید.

وجود ۱۵ حالت صوتی از بین آن ها جهت افزودن افکت به صدا به شما کمک می کند تا صدای خود را نظیر یک خواننده حرفه ای تغییر یا صدای حیوانات را بیافزایید. همچنین قابلیت ضبط صدا برای ضبط فایل های صوتی با کیفیت از ۳۲ کیلوبیت بر ثانیه تا ۱۲۰ کیلوبیت در ثانیه نیز وجود دارد.

از دیگر ویژگی های ارائه شده در برنامه تغییر صدای آنلاین اندروید آن است که میتوانید متن را به صدا تبدیل کنید. افکت های صوتی را می توان بر حسب ترجیحاتی که دارید انتخاب و از طریق این افکات افزایش وضوح صدا و حتی حرفه‌ ای کردن صدای تان بپردازید.

عوض کردن صدا از طریق کامپیوتر با برنامه Online Tone Generator

برای تغییر صدای مرد به زن به صورت آنلاین می توانید از برنامه Online Tone Generator استفاده کنید. این برنامه به شما امکان می‌ دهد تا صدای خود را زیر و بم کنید و این به گونه ای است که بر روی سرعت تاثیری نخواهد گذاشت.

همچنین فایل های خود را با فرمت MP3 سیو نمایید. برای شروع ابتدا روی دکمه choose file کلیک نموده تا فایل صوتی را از سیستم خود انتخاب کنید. سپس با کلیک بر روی دکمه Play فایل صوتی را پخش و با تغییر نور لغزنده Pitch Shift  یا وارد نمودن عدد در کادر پایین صدا را تغییر دهید. در صورت داشتن صدا می توانید گزینه Maintain Tempo را از حالت انتخاب خارج نمایید.

اگر میخواهید فایل صوتی تغییر یافته را سیو کنید گزینه save output to downloadable file را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که این ابزار از جدیدترین فناوری های وب می باشد و از بروز ترین نسخه های کروم، سافاری و فایرفاکس استفاده می کند.

تغییر صدا و تبدیل صدای دختر با برنامه Voice Changer Plus

برای تغییر صدا می توانید از برنامه Voice Changer Plus در دستگاه های آیفون، آیپد و مک استفاده کنیم . از طریق یک ضربه می توانید هر چیزی را که می خواهید ضبط کنید و از میان ۵۵ افکت صوتی مختلف یکی را انتخاب کنید.

این برنامه همچنین به کاربران این امکان را می دهد تا صدای ضبط شده را از طریق ویژگی های تغییر صدا کوتاه کنند.

در صورت داشتن چند فایل صوتی از پیش ضبط شده می‌ توانید آن‌ها را در برنامه بارگذاری کرده و افکت های مختلفی به آن بیافزایید.

عوض کردن صدا به زن با برنامه Voice Spice

از طریق وب سایت Voice Spice به عنوان یک برنامه تغییر صدای رایگان صدایی را که ضبط می کنید را میتوان تغییر دهید و با دیگران به اشتراک بگذارید. پنج حالت تحت عنوان جهنمی، ربات، مرد، زن، سنجاب فضایی و عادی از حالت های صوتی این برنامه هستند که می توانید از آن استفاده کنید.

شما همچنین پس از ورود به وب سایت بر روی دکمه Record کلیک نموده و صدای خود را ضبط کنید. از طریق منوی Voice حالت صوتی مورد نظرتان را انتخاب کنید و از طریق نوار لغزنده زیر منو Voice میتوانید صدایتان را کند یا تند نمایید.