شیوه های تغییر حساب کاربری اینستاگرام فرد فوت شده به حالت remembering

ways-to-change-a-dead-persons-instagram-user-account-to-remembering-mode-pic1

بسیاری از شما ها در بیو افراد به خصوص افراد مشهور، هنرمندان مختلف و بازیگران پس از فوت با عبارت remembering مواجه شده اید. در صورتی که می خواهید برای اینستاگرام عزیزانتان که فوت می شوند حساب کاربری را به حالت یاد بود تغییر دهید تنها زمانی این کار را می توانید بکنید که فرد فوت کرده باشد. این تغییر باعث می‌شود تا از نمایش صفحه در قسمت اکسپلور، هک حساب در مقابل هکر ها و اطلاع فوت وی به فالوورها جلوگیری شود. در این مطلب از برتر رایانه قصد داریم تا در رابطه با چگونگی عوض شدن حساب کاربری اینستاگرام فرد فوت شده به حالت یادبود صحبت نماییم، در ادامه با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : فیلتر شکن قوی کریومیکر برای تلگرام و اینستاگرام

حالت یا بود یا remembering در اینستاگرام به چه معناست؟

remembering در فارسی کلمه ای است که به معنای صاحب اکانت فوت شده است و هیچ شخصی نمی تواند وارد این اکانت شود و از آن سوء استفاده کند. در این حالت تمامی عکس ها، پست ها، کامنت ها در پیج باقی خواهد ماند. همچنین می توان درخواست کرد تا صفحه از حالت عمومی به خصوصی تغییر حالت دهد.

از طرفی صفحه این شخص دیگر در بخش اکسپلور نشان داده نمی شود تا از این طریق نزدیکان فرد به طور ناگهانی تصاویر و ویدیوهای او را در این قسمت نبیند. همچنین در مقابل می توان صفحه را به طور کامل پاک کرد تا از دریافت هرگونه کامنت و پیام منفی جلوگیری نمود.

نکته مهم در رابطه با حالت یادبود در اینستاگرام این است که احتیاج دارید تا حتماً اکانتی در این شبکه اجتماعی داشته باشید.

فرقی که پیج فوت شدگان اینستاگرام با صفحه عادی دارد این است که هیچ شخصی نمی تواند به قسمت مدیریت صفحه یادبود دسترسی داشته باشد و پیج از دست هکرها در امان خواهد بود. از طرفی در کنارش عبارت remembering نمایان خواهد شد. در این حالت پست ها به هیچ عنوان پاک نشده و افرادی که فرد را فالو داشتن آن را مشاهده می‌کند.

همچنین صفحه شخص در قسمت اکسپلور نشان داده نمی شود و امکان عوض شدن صفحه پست ها، عکس پروفایل، کامنت ها و غیره وجود نخواهد داشت و کلیه اطلاعات باقی می ماند.

چگونگی ساخت پیج یاد بود اینستاگرام یا remembering برای فرد فوت شده

برای ایجاد remembering اینستاگرام ابتدا وارد لینک شوید در آنجا فرمی را می بینید که به ترتیب زیر باید پر نمایید:

Your full name: اسم کامل خودتان

Your email address: نشانی ایمیل تان

Full name of the deceased person: اسم کامل فرد فوت شده

Instagram username of the deceased person: نام کاربری فرد فوت شده

A link to the Instagram account of the deceased person: لینک پروفایل فرد فوت شده

When did they pass away تاریخ فوت شخص:

در قسمت Please provide verification باید بر روی Choose file کلیک کنید و یکی از مدارک زیر را همه آن ها را وارد نمایید.

این مدارک شامل:

اسکن یا اسکرین شات گرفتن از گواهی تولد و گواهی مرگ

لینک خبر و اعلام فوت شخص

همچنین هرگونه اطلاعاتی که نشان دهنده این می باشد که شخص فوت کرده است.

در قسمت Any additional information نیز میتوانید هر نوع اطلاعات و توضیح اضافی را وارد نموده و در نهایت بر روی send بزنید. بعد از این کار باید صبر کنید تا اینستاگرام صفحه را تغییر حالت دهد.

نکته قابل توجه اینکه حالت remembering اینستاگرام را هر فرد که مدارک فوت را دارد می تواند درخواست کند.

چگونگی پاک کردن حساب کاربری فرد فوت شده

در صورتی که تمایل ندارید تا حساب کاربری از شخص باقی بماند میتوان صفحه او را کاملاً پاک کنید. برای این کار نیز ابتدا وارد همان لینک قبلی شوید و کلیه داده هایی که برای حالت ریممبر نیاز است وارد کنید.

همچنین مدارک فوت را هم با کلیک بر روی Choose file آپلود نموده و برای پاک کردن حساب کاربری حتماً تمامی مدارک همچون گواهی تولد، گواهی فوت، وکالتنامه یا گواهی که نشان دهنده این باشد که شما مسئول انجام های کارهای قانونی شخص فوت شده هستید را باید آپلود نمایید.

در آخر نیز باید صبر کنید تا با بررسی درخواست حساب کاربری پاک شود، امکان دارد این کار کمی زمان ببرد.

در صورت بروز اشتباه امکان برگشت صفحه ریممبرینگ اینستاگرام وجود دارد. این مشکل برای زمانی است که شما اکانت تان اشتباهی به این حالت در آمده، البته این احتمال کمتر رخ می دهد. ولی به هر حال ممکن است در میان بررسی ها اشتباه این اتفاق بیفتد. برای حل این مشکل وارد لینک شده و اطلاعات زیر را وارد نمایید و در آخر بر روی   send کلیک کنید.

بهتر است آدرس ایمیل اکانت خود را در اینستا وارد نموده و در صورت عدم دسترسی به آن می‌توانید ایمیل دیگری را وارد نمایید. بعد از بررسی درخواست امکان دارد تیم اینستاگرام با شما ارتباط برقرار کند و مدارک دیگری را بخواهد ایمیل خود را در این مورد حتماً بررسی کنید.