مشاهده و خواندن پیامهای دایرکت بدون سین کردن

view-and-read-direct-messages-without-sinning

از آنجا که بسیاری از افراد از دایرکت اینستاگرام برای ارسال پیام پست و استوری استفاده می کنند ترفندهای بسیاری وجود دارد تا از این طریق بتواند بدون سین شدن دایرکت ها را مشاهده نمایند. از طرفی دایرکت اینستاگرام را نمی توان به عنوان پیام رسان اصلی در نظر گرفت اما در حال حاضر کسب و کارهای بسیاری وجود دارد که از راه دایرکت با مشتریان خود ارتباط برقرار می کنند و گاهی نیز ممکن است که بخواهیم پیام را بدون آن که فرد مقابل متوجه شود خوانده و عبارت seen در زیر نوشته نباشد.

در این مقاله از برتر رایانه به شیوه‌ های مشاهده و خواندن پیام دایرکت بدون سین شدن اختصاص داده ایم برای ارائه این شیوه ها در ادامه با ما همراه باشید.

نحوه محدود کردن جهت مشاهده دایرکت ها بدون سین شدن

قابلیت محدود کردن جزء قابلیت های اینستاگرام به حساب می‌ آید که در سال ۲۰۱۹ میلادی به این برنامه افزوده شده است. این ویژگی جهت ایجاد احساس امنیت بیشتر در کاربران بوده و وقتی شما فردی را محدود می کنید اینستاگرام کامنت های آن فرد زیر پست های تان از دیگران مخفی خواهد نمود.

پیام های این شخص در قسمت درخواست انتقال داده می شود و با توجه به اینکه وقتی پیام های موجود در قسمت درخواست ها را می خوانید فرد مقابل متوجه آن نخواهد شد. محدود نمودن افراد می‌ تواند شیوه خوبی جهت سین نشدن پیام در اینستاگرام باشد. از طریق مراحل زیر می توانید افراد و انتقال پیام های آنها را محدود به قسمت درخواست ها نمایید:

-ابتدا برای اینکار برنامه اینستاگرام را باز نمایید و سپس به حساب کاربری فردی که می خواهید پیام های او را بدون سین شدن بخوانید بروید.

-اکنون بر روی سه نقطه در گوشه بالای سمت راست ضربه زده و از میان گزینه های موجود گزینه Restrict را انتخاب کنید.

-برای تأیید بر روی گزینه Restrict Account ضربه بزنید و پس از انجام این کار پیام زیر برای تان نشان داده خواهد شد. در این قسمت بر روی Dismiss تب نموده و در قسمت Message یا پیام ها در حساب کاربری شخص موردنظرتان کلیک کنید.

-حالا میتوانید دایرکت ها را بدون دانستن طرف مقابل بخوانید و پس از آن مجدد به اکانت فرد مقابل رفته و محدودسازی حساب را متوقف نمایید. با انجام این شیوه پیام های فرد مورد نظر همچنان در دایرکت تان بدون سین خوردن باقی خواهد ماند و هر زمان که بخواهید می توانید زمانی را برای پاسخگویی اختصاص دهید.

مهمترین شیوه برای مشاهده دایرکت اینستاگرام بدون سین شدن

مهمترین و در عین حال ساده ترین شیوه برای مشاهده دایرکت بدون سین شدن خاموش کردن وای فای و داده تلفن می باشد. این شیوه برای دیدن تصاویر و ویدیو های ارسال شده خوب نیست. از طرفی به محض روشن کردن وای فای و داده تلفن همراه و آنلاین شدن تان پیام های سین خورده خواهند شد. شیوه های زیر را برای انجام آن پیش ببرید:

-داده تلفن همراه و اتصال وای فای گوشی هوشمند خود را خاموش و آن را آفلاین نمایید.
سپس به قسمت دایرکت های اینستاگرام بروید و پیام دریافتی تان را بخوانید.

حال که از گوشی های با سیستم عامل اندروید استفاده می کنید در این مرحله به تنظیمات رفته و در قسمت Apps برنامه اینستاگرام را باز کنید سپس روی گزینه Force Stop تب نموده با انجام این کار برنامه اینستاگرام دیگر در پس زمینه تان اجرا نخواهد شد.

-اکنون قادر خواهید بود تا مجدد اتصال وای فای داده تلفن همراه خود را برقرار نمایید. با انجام این کار پیام سین نمی خورد مگر اینکه برنامه اینستاگرام را باز نمایید. به افرادی که گوشی آیفون دارند. توصیه می کنیم هنگامی که آماده پاسخگویی به پیام در دایرکت نیستید اتصال را انجام ندهید زیرا در گوشی های آن فون به محض آنلاین شدن پیام سین خواهد شد.

خاموش کردن اینترنت و خروج از اکانت جهت مشاهده پیام دایرکت بدون سین شدن

این شیوه بسیار مشابه شیوه قبلی است با این تفاوت که اگر به طور تصادفی آنلاین شوید یا برنامه اینستاگرام در پس زمینه اجرا شود خطر سین خوردن پیام وجود نخواهد داشت. برای این کار مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

-داده تلفن همراه یا اتصال وای فای گوشی خود را غیر فعال نموده تا آفلاین شوید.

-پیام دایرکت اینستاگرام تان که می‌خواهید مخفیانه بخوانید را باز کرده و در همین حالت بدون روشن کردن اینترنت به قسمت Settings اینستاگرام بروید.

-در پایین صفحه بر روی گزینه  Log Out ضربه بزنیn. در این مرحله با مشاهده دایرکت بدون سین شدن به طور مستقیم داده های برنامه اینستاگرام را از تنظیمات گوشی خود حذف کنیn. پس از آن از برنامه اینستاگرام خارج شده و مجدد به اینترنت وصل شوید. با اینکار پیامی که شما خوانده بودید سین خواهد خورد.

خواندن پیام دایرکت اینستاگرام بدون سین شدن در قسمت اعلانات

کارآمد ترین و در عین حال آسان ترین راه جهت مشاهده دایرکت اینستاگرام بدون سین شدن خواندن آنها از بخش اعلان ها می باشد. باید توجه کنید زمانی پیامی را در دایرکت اینستاگرام دریافت می کنید به هیچ عنوان برای باز کردن آن عجله نکنید در ادامه این روش در گوشی های اندرویدی برای فوم به طور جداگانه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

اگر از گوشی با سیستم عامل اندروید استفاده می کنید با تب کردن بر روی فلش رو به پایین در مقابل اعلان پیام های دایرکت را بخوانید اما مراقب باشید زیرا اگر به طور تصادفی برای اعلانات بزنید پیام ها باز شده و سین خواهد خورد. پس از ضربه زدن روی فلش رو به پایین و خواندن پیام ها می توانید با ضربه زدن روی فلش رو به بالا مجدد پیام ها را ببندید.

اگر پیام ها در این بخش به طور کامل قابل مشاهده نیست یا اعلان را پاک کرده اید می توانید از ویژگی تاریخچه اعلان یا History اندروید برای خواندن پیام ها استفاده نمایید.

برای انجام این کار وارد تنظیمات در گوشی اندروید شده و بر روی گزینه Notifications تب کنید. در مرحله بعد بر روی Notification History ضربه زده در این بخش شما میتوانید تمامی اعلان هایی که از دایرکت اینستا دریافت کرده‌ اید بدون آنکه سین بخورد را بخوانید.

این مرحله در گوشی های آیفون وقتی چندین پیام دریافت کرده اید فرق دارد گوشی آیفون با تگ کردن روی مجموعه اعلان ها آنها را باز کنید. حتما توجه نمایید که پیام ها به طور گروهی باشد و اگر تنها یک پیام در بخش اعلان ها است با ضربه زدن روی اعلان پیام باز شده سین خواهد خورد.