مشاهده میزان فعالیت در اینستاگرام

view-activity-rate-on-instagram-pic-8

برنامه ی اینستاگرام دارای هوش مصنوعی بسیار قوی می باشد که باعث شده تا این برنامه در نظر کاربران بسیار جذاب باشد و آنان نتوانند به راحتی از این فضا دست بکشند. به همین علت اکثر کاربران مدت زمان زیادی را در این فضا سپری می کنند و می توان گفت که بسیاری از افراد به این فضا معتاد شده اند و نمی توانند به راحتی از آن دست بکشند. به همین دلیل امروز قصد داریم تا راهکاری را به شما ارائه کنیم تا با کمک آن بتوانید میزان فعالیت در اینستاگرام را به دست آورید و با برنامه ریزی مناسب آن را مدیریت کنید. لطفا برای این آموزش جذاب در ادامه ی این مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: قابلیت Reels به اینستاگرام اضافه شد

تعیین میزان فعالیت در اینستاگرام

همان طور که گفته شد هوش مصنوعی اینستاگرام به صورتی است که این سوشیال مدیا را در نظر کاربران جذاب می نماید و به این طریق باعث می شود تا کاربران نتوانند از این فضا خارج شوند، اما در این برنامه با استفاده از راهکاری می توان میزان فعالیت در اینستاگرام را به دست آورد که این مسئله مطمئناً برای بسیاری از کاربران جذاب می باشد. در ادامه می توانید با این راهکار آشنا شوید:

مرحله ۱: ابتدا وارد برنامه اینستاگرام شوید و در پروفایل خود روی سه خط بالای صفحه تپ نمایید.

مرحله ۲: حال روی گزینه ی Your Activity ضربه بزنید تا صفحه ی جدیدی برایتان باز شود.

میزان فعالیت در اینستاگرام - بررسی فعالیت

مرحله ۳: در صفحه ی جدید می‌توانید نموداری را مشاهده کنید که در آن میزان استفاده‌ی شما از برنامه‌ی اینستاگرام در هفت روز گذشته نمایش داده می شود. با نگه‌داشتن دستتان روی هر کدام از این نمودار ها میتوانید میزان دقیق فعالیتتان را در روز مشخص ببینید.

میزان فعالیت در اینستاگرام - مدت زمان گذاری در اینستاگرام

مرحله ۴: در صورتی که به میزان بسیار زیادی از اینستاگرام استفاده می کنید، این برنامه راهکاری را به شما ارائه می دهد که می توانید با استفاده از آن زمان حضور در اینستاگرام را مدیریت نمایید. به این صورت با حضور بیش از اندازه در اینستاگرام به شما اطلاع داده خواهد شد که مصرف زیادی در این برنامه داشته اید. برای این کار روی گزینه ی Notification Settings ضربه بزنید و وارد آن شوید.

میزان فعالیت در اینستاگرام در هفت روز گذشته

مرحله ۵: در صورتی که اعلان ها را غیر فعال کرده اید با تپ کردن روی دکمه ی کشویی کنار عبارت Pause All آن ها را فعال نمایید.

میزان فعالیت در اینستاگرام - روشن کردن نوتیفیکیشن ها

مرحله ۶: حال از این بخش خارج شوید و روی Set Daily Reminder ضربه بزنید. در این بخش می توانید زمان حداکثری حضور خود در اینستاگرام را تعیین نمایید تا در صورت گذر از این زمان نوتیفیکیشنی برای شما ارسال شود.

میزان فعالیت در اینستاگرام - بررسی روشن بودن نوتیفیکیشن ها

بیشتر بخوانید: دانلود ویدیو های Reels اینستاگرام

برنامه های محدود کننده میزان فعالیت در اینستاگرام

در صورتی که بخواهید میزان فعالیت در اینستاگرام را محدود کنید و علاوه بر آن حضور در سایر برنامه های موبایل خود را مدیریت نمایید، می توانید از اپلیکیشن های مخصوص این کار استفاده نمایید. نرم افزار های بسیاری برای این کار طراحی شده اند که می توان از این میان به App Usage – Manage/Track Usage و QualityTime اشاره نمود. اپلیکیشن QualityTime یکی از بهترین محدود کننده های گوشی موبایل به حساب می آید و با وجود آن می‌توان حضور خود در اپ های مختلف را مدیریت کرد. متاسفانه امروزه بسیاری از افراد به گوشی هوشمند خود اعتیاد پیدا کرده‌اند و نمی توانند برای لحظه‌ای آن را زمین بگذارند. در صورتی که شما نیز جزء این افراد هستید و از این وضعیت خسته شده اید می‌توانید این اپلیکیشن را از گوگل پلی دانلود کرده و با استفاده از آن محدودیت‌هایی را اعمال کنید. از قابلیت‌های این برنامه می‌توان به اندازه گیری میزان استفاده از گوشی موبایل اشاره نمود. علاوه بر آن این اپ کاربردی آماری را به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه به شما ارائه می‌کند. در صورتی که به هر دلیلی علاقه مند نبودید تا از اپلیکیشن استفاده کنید می‌توانید App Usage – Manage/Track Usage را دانلود کرده و با استفاده از آن مدیریت کاملی را روی گوشی خود داشته باشید. این اپ شرایطی را فراهم می‌کند تا بتوانید مدت زمان صرف شده در اینستاگرام را به راحتی مدیریت کرده و در صورتی که حضورتان بیش از اندازه شود این اپلیکیشن را ببندید. این برنامه نیز دارای قابلیت‌های ویژه‌ای است و با وجود آن می‌توان تاریخچه فعالیت خود در گوشی موبایل را به دست آورد. لیستی از برنامه‌هایی که بیشترین و یا کمترین زمان را در آن سپری کرده‌اید مشاهده نمود و علاوه بر آن از امکانات دیگری نیز بهره مند شد.

بیشتر بخوانید: روش های افزایش فالوور اینستاگرام

میزان فعالیت در اینستاگرام - استفاده از اپ های محدود کننده