به روز رسانی فایل های گوگل درایو بدون تغییر لینک | برتر رایانه کمک رایانه تلفنی

update-google-drive-files-without-changing-the-link

گوگل درایو سرویس میزبان رایگان است که در آن امکان آپلود انواع فایل ها با فرمت و نام یکسان وجود دارد . هنگام آپلود فایل های مختلف لینکی دریافت می کنید که می توانید با دیگران نیز به اشتراک بگذارید . در صورتی که بخواهید فایل های گوگل درایوتان را بدون تغییر لینک به روز رسانی کنید به شما در چند روش نحوه ی به روزرسانی فایل های گوگل درایو را بدون تغییر لینک خواهیم گفت . در ادامه با برتر رایانه همراه باشید .

نحوه ی به روز رسانی فایل های گوگل درایو بدون تغییر آدرس لینک

توجه داشته باشید که هنگام آپدیت تنها فایل های مایکروسافت آفیس بعد از به روز رسانی بدون هیچ تغییر باقی می ماند و بر روی دیگر فایل ها نظیر سرویس های کاربردی گوگل هیچ گونه تأثیری نخواهد داشت . برای اینکار با استفاده از دستورالعمل زیر پیش بروید :

ابتدا فایل هایی را که می خواهید در گوگل درایو به روز رسانی شود را انتخاب و آپلود کنید . بر روی فایل انتخابی راست کلیک کنید و گزینه Manage versions را بزنید . این گزینه تنها در نسخه وب گوگل درایو موجود است .

نحوه ی به روز رسانی فایل های گوگل درایو بدون تغییر آدرس لینک

با انتخاب این گزینه پنجره جدیدی باز می شود .

بر روی دکمه Upload new version کلیک کنید .

نحوه ی به روز رسانی فایل های گوگل درایو

فایل های آپدیت شده را انتخاب کنید و روی Open کلیک کنید .

با آپلود تمامی فایل ها می توانید دو ورژن جدید و یا قبلی فایل را مطابق شکل زیر مشاهده نمایید . این دو نسخه لینک یکسانی برای اشتراک گذاری دارند .

این امکان وجود دارد لینک قدیمی حاوی فایل های جدید باشد به اشتراک بگذارید گوگل به مدت ۳۰ روز نسخه قدیمی فایل های شما را در کنار نسخه جدید حفظ نمایید که در این مدت نیز می توانید جهت دانلود اشتراک گذاری یا حذف دائمی آن ها اقدام نمایید .

امیدواریم توانسته باشید با موفقیت مراحل بالا را پشت سر گذاشته باشید هم چنین در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با کارشناسان کمک رایانه برتر رایانه تماس بگیرید .