آموزش اسکرین شات از دایرکت اینستاگرام بدون مطلع شدن مخاطب

tutorial-screenshot-from-direct-instagram-org-pic

همان طور که همه ی ما میدانیم اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بوده که به منظور اشتراک گذاشتن فیلم و عکس مورد استفاده قرار می گیرد. در این برنامه قسمتی وجود دارد که با استفاده از آن میتوانیم به مخاطب های خود پیام هایی را به صورت مستقیم ارسال نماییم که به این بخش اصطلاحاً دایرکت میگویند. دایرکت قابلیت‌ های زیادی دارد و از زمانی که این قسمت به اینستاگرام افزوده شده تا اکنون تغییرات زیادی داشته است. از جمله کارهایی که کاربران علاقه ی زیادی به انجام دادن آن دارند گرفتن اسکرین شات از این بخش می باشد. لازم به ذکر است که با انجام این کار مخاطب شما مطلع خواهد شد اما روش های زیادی وجود دارد که شما میتوانید این کار را  بدون اینکه مخاطب شما مطلع شود انجام دهید. در این مقاله ما قصد داریم تا شما عزیزان را با این روش ها آشنا نماییم پس اگر شما جز افرادی هستید که تمایل به گرفتن اسکرین شات از دایرکت اینستاگرام را دارید و دوست ندارید مخاطبتان از این مسئله با خبر شود پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

مقاله پیشنهادی : روش های ارسال پیام حذف شونده در دایرکت اینستاگرام

نحوه مطلع شدن مخاطب از گرفتن اسکرین شات از دایرکت اینستاگرام

در قسمت دایرکت پیام های مختلفی ارسال می شود، این پیام ها به دو نوع هستند پیام هایی که همیشه ماندگار هستند مگر اینکه مخاطب آنها را حذف کند. پیام های یکبار مصرف که این پیام ها پس از دیده شدن به صورت خودکار از صفحه ی چت حذف خواهند شد. اما قابلیتی به اینستاگرام در نسخه ی جدید و آپدیت شده آن اضافه شده است که به منظور آن اگر شخصی، اسکرین شات از دایرکت اینستاگرام بگیرد به شما اطلاع داده می شود.

این آپدیت جدید باعث شده است زمانی که شما برای مخاطب خود عکس و یا فیلم ارسال می کنید، در صورتی که مخاطب از آن پیام عکس برداری کند اعلانی مبنی برا اینکه حریم خصوصی شما به خطر افتاده به شما نشان داده می شود. اما این اعلان صورت های مختلفی دارد و اگر بخواهیم به دو نمونه ی آن اشاره کنیم می توانیم بگوییم مانند تصویر زمانی که عکس برداری یا همان اسکرین شات از پیام شما گرفته میشود کنار آن پیام ستاره داره می شود.

نحوه مطلع شدن مخاطب از گرفتن اسکرین شات از دایرکت اینستاگرام

همچنین اگر این اتفاق افتاد شما به جای مشاهده پیش نمایشی از پیامی که مخاطب برای شما ارسال کرده است واژه ی Screenshot را خواهید دید.

مطلع شدن مخاطب از گرفتن screen shot از دایرکت اینستاگرام

لازم به ذکر است که این قابلیت یعنی باخبر کردن شما توسط اینستاگرام زمانی که مخاطبتان از دایرکت اسکرین شات گرفته است فقط برای بخش دایرکت می باشد. و این قابلیت برای سایر قسمت های این پلت فرم اعمال نمی شود یعنی اگر کسی از پروفایل شما و یا پست های عمومی تان اسکرین شات بگیرد اعلانی برای شما نخواهد آمد و شما متوجه نخواهید شد.

بنابراین به محتوایی که روی این برنامه قرار می دهید دقت لازم را داشته باشید تا برایتان دردسر ایجاد نشود.

در قسمت بعد شما خوبان را با روش هایی که بتوانید با استفاده از آن ها از دایرکت اسکرین شات بگیرید بدون اینکه مخاطبتان متوجه شود آشنا خواهم کرد، پس همچنان با ما همراه باشید.

 

قابلیتی به اینستاگرام در نسخه ی جدید و آپدیت شده آن اضافه شده است که به منظور آن اگر شخصی، اسکرین شات از دایرکت اینستاگرام بگیرد به شما اطلاع داده می شود

 

عدم مطلع شدن مخاطب اسکرین شات از دایرکت اینستاگرام

در بخش های قبلی اطلاعات مفید در ارتباط با دایرکت اینستاگرام و چگونگی استفاده از آن به شما عزیزان ارائه شد. همچنین گفته شد اگر کسی از صفحه ی چت شخصی شما اسکرین شات گرفت چگونه متوجه شوید. اما در این قسمت قصد دارم روش هایی را به شما کاربران بیاموزیم که با استفاده از این روش ها بتوانید به راحتی از گرفتن اسکرین شات از دایرکت اینستاگرام لذت ببرید بدون اینکه مخاطب شما متوجه بشود که شما این کار را انجام داده اید.

اولین راه برای انجام این کار استفاده از برنامه های دیگر می باشد. شما میتوانید به راحتی با نصب برنامه هایی چون ios screen recorder، mobizen، az screen recorder، telecine و دیگر برنامه ها که به منظور فیلم برداری از صفحه ی نمایش مورد استفاده قرار میگیرد استفاده نمایید و از صفحه ی چت خود و مخاطبتان بدون اینکه اعلانی برای او ارسال شود فیلم برداری نمایید.

لازم به ذکر است که برنامه های نام برده شده مناسب برای گوشی های اندروید می باشد.

دومین راه برای عکس برداری از دایرکت بدون مطلع شدن مخاطب استفاده از گوشی دیگر به منظور انجام این کار می باشد. شما میتوانید به راحتی با استفاده از گوشی دیگری این کار را انجام دهید به منظور انجام این کار کافی است دوربین گوشی را فعال نمایید و از پیام یا صفحه ی چت مد نظرتان عکس و یا فیلم بگیرید.

به عنوان سومین روش میتوانید استفاده از برنامه های که مخصوص این کار می باشد را نام ببریم.

عدم مطلع شدن مخاطب اسکرین شات از دایرکت اینستاگرام

برنامه هایی موجود هستند که شما میتوانید با استفاده از آنها از تمام صفحه ی گوشی خود و یا قسمتی از آن اسکرین شات بگیرید. از جمله این برنامه ها میتوانیم به super screenshot،  screen master، screenit، screenshot touch اشاره کرد. با نصب این برنامه ها میتوانید به راحتی بدون اینکه مخاطب شما مطلع شود از دایرکت اسکرین شات بگیرید.

امیدوارم مطالب گفته شده برایتان مفید بوده باشد با تشکر از توجه تان.