آموزش روش های حذف اکانت روبیکا

tutorial-methods-delete-rubika-account-pic-1

روبیکا یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی ایرانی است که خدمات بسیار زیادی را به کاربران عرضه می دارد. اما این برنامه حجم زیادی از اینترنت شما را مصرف خواهد کرد و به همین علت بسیاری از افراد علاقه مند به حذف اکانت روبیکا در موبایل خود هستند. البته دلایل دیگری نیز برای این مسئله وجود دارد و ممکن است شما قصد داشته باشید تا اکانت جدیدی را در این شبکه اجتماعی ایجاد کرده و حساب کاربری سابقتان را به طور کامل پاک کنید. در ادامه قصد داریم تا تمامی روش های دیلیت اکانت روبیکا را به شما همراهان گرامی آموزش دهیم. لطفاً تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید: جدیدترین قابلیت های تلگرام

آموزش مرحله به مرحله حذف اکانت روبیکا

روبیکا یکی از شبکه ‌های اجتماعی است که علاوه بر امکان پست گذاری و چت، شرایطی را فراهم کرده تا کاربران بتوانند قبوض خود را پرداخت کنند و در کنار آن به تماشای تلویزیون بپردازند یا موسیقی های متنوعی را در این برنامه گوش کنند. اما این شبکه اجتماعی نیز دارای معایبی است که باعث شده تا بسیاری از کاربران قصد حذف اکانت روبیکا را در موبایل خود داشته باشند. متاسفانه این اپلیکیشن حجم اینترنت زیادی را مصرف می کند و سرعت دانلود پایینی نیز دارد، بنابراین بسیاری از افراد علاقه مند هستند تا به طور کامل حساب کاربری خود را در این شبکه اجتماعی پاک نمایند. برای این کار کافی است تا مراحل زیر را طی نمایید:

مرحله ۱: ابتدا وارد برنامه روبیکا شوید و سپس از نوار پایین این برنامه گزینه تنظیمات را انتخاب نمایید.

حذف اکانت روبیکا - عکس دو

مرحله ۲: حال روی علامت سه نقطه ای که در قسمت بالا، سمت چپ قرار گرفته ضربه بزنید.

مرحله ۳: گزینه خروج را انتخاب نمایید تا بتوانید از اکانت خود خارج شوید. در نظر داشته باشید که به این صورت تنها از حساب کاربری خود خارج خواهید شد و هر زمان که بخواهید با وارد کردن شماره تماستان می توانید مجدداً وارد حساب کاربری تان شوید.

حذف اکانت روبیکا - عکس سه

مرحله ۴: در مرحله بعد از شما سوال می شود که آیا واقعاً قصد خروج از حساب کاربری تان را دارید؟ در این قسمت روی گزینه بله ضربه بزنید تا به طور کامل از این برنامه خارج شوید.

حذف اکانت روبیکا - عکس چهار

بیشتر بخوانید: رفع مشکل پیکسل سوخته صفحه گوشی

حذف اکانت روبیکا به صورت دائمی

در مرحله قبل روش خروج موقت از حساب کاربری روبیکا آموزش داده شد در این بخش قصد داریم تا نحوه حذف اکانت روبیکا را به صورت دائمی به شما عزیزان آموزش دهیم.

مرحله ۱: وارد قسمت تنظیمات موبایل خود شوید وگزینه Apps یا برنامه ها را انتخاب نمایید.

حذف اکانت روبیکا - عکس پنج

مرحله ۲: در میان برنامه های نصب شده روی گوشی موبایلتان روبیکا را پیدا کنید و روی آن کلیک نمایید.

حذف اکانت روبیکا - عکس شش

مرحله ۳: در این قسمت گزینه Permissions یا دسترسی ها را انتخاب نمایید و وارد آن شوید.

حذف اکانت روبیکا - عکس هفت

مرحله ۴: تمامی دسترسی های برنامه را لغو کنید تا تمامی آن ها به رنگ خاکستری در بیایند.

حذف اکانت روبیکا - عکس هشت

مرحله ۵: حال یک مرحله به عقب برگردید و در صفحه اصلی اطلاعات برنامه روی حذف نصب یا Uninstall ضربه بزنید.

حذف اکانت روبیکا - عکس نه

مرحله ۶: حال باید تایید کنید که قصد حذف نصب این برنامه را دارید و روی Ok تپ کنید.

حذف اکانت روبیکا - عکس ده

در نظر داشته باشید که به این صورت حساب شما به طور کامل پاک نخواهد شد و متاسفانه این ویژگی هنوز به این شبکه اجتماعی اضافه نشده است. اما به این طریق تمام دسترسی های برنامه روبیکا قطع می شود و می توانید هر زمان که دوباره علاقه مند بودید مجدداً آن را روی موبایل خود نصب کرده و از قابلیت هایش استفاده کنید.

امیدواریم این آموزش برای شما مفید بوده باشد. از همراهی شما سپاس گزاریم و پیشنهاد می دهیم تا از سایر آموزش هایی که در سایت قرار گرفته نیز دیدن نمایید.

بیشتر بخوانید: نحوه مدیریت اینترنت سیم کارت در اندروید