روش های فیلم برداری مخفی در گوشی های اندروید

the-methods-of-filming-are-hidden-in-the-phones-pic-1

تا به حال پیش آمده که قصد داشته باشید به صورت مخفی فیلم برداری کنید تا کسی متوجه این مسئله نشود؟ شاید فکر کنید این کار امکان پذیر نیست اما با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از برنامه های مختلفی که عرضه می شوند، می توانید این کار را انجام دهید و در حالی که صفحه موبایلتان خاموش است از فضای اطراف فیلم برداری نمایید. به این صورت صفحه نمایشگر موبایل روشن نشده و کسی متوجه این مسئله نخواهد شد. در ادامه روش های فیلم برداری مخفی در گوشی های اندروید آموزش داده می شود که پیشنهاد می دهیم حتما آن را مطالعه کنید.

بیشتر بخوانید: فیلم برداری از صفحه نمایش گوشی

بهترین برنامه های فیلم برداری مخفی در گوشی های اندروید

برنامه Background Video Recorder

از بهترین برنامه های فیلم برداری مخفی در گوشی های اندروید می توان به Background Video Recorder اشاره کرد. این برنامه امکانات جالبی را در اختیار شما قرار می دهد که باعث خواهد شد کسی متوجه این که شما در حال فیلم برداری به صورت مخفی هستید نشود. در واقع با استفاده از این اپلیکیشن می توان در حین کار با گوشی خود از فضای اطراف فیلم برداری نمود. علاوه بر آن با صفحه نمایش خاموش نیز می ‌توان این کار را انجام داده و سپس فیلم را ذخیره کرد. در این برنامه می توانید صدای دوربین را قطع کنید تا صدایی در حین شروع و پایان ضبط فیلم نیاید. همچنین امکان زمان بندی برای شروع ضبط ویدیو هم وجود دارد. البته فیلم برداری مخفی تنها قابلیت این اپلیکیشن نمی باشد و می توان برای کاهش حجم، بریدن و یا کات کردن ویدیو نیز از آن استفاده نمود.

فیلم برداری مخفی در گوشی های اندروید - برنامه Background Video Recorder

بیشتر بخوانید: دانلود دوربین عکس برداری حرفه ای برای اندروید

برنامه Secret Video Recorder

برنامه Secret Video Recorder نیز برای فیلم برداری مخفی قابل استفاده می باشد. در این اپلیکیشن می ‌توانید تا ۴ گیگابایت ویدیو را فیلم برداری کرده و آن را ذخیره کنید. در این اپلیکیشن می ‌توان از کلید های صدا برای شروع و پایان فیلم برداری استفاده نمود و به راحتی ضبط فیلم را آغاز کرد. در نظر داشته باشید که در هنگام آغاز فیلم برداری نوتیفیکیشنی برای شما ارسال می شود البته در صورتی که صفحه موبایلتان خاموش باشد این نوتیفیکیشن باعث روشن شدن نمایشگر نخواهد شد و به هیچ عنوان کسی متوجه نمی ‌شود که شما در حال ضبط ویدیو هستید. این برنامه به صورت رایگان عرضه شده اما دارای پرداخت درون ‌برنامه‌ای است و در صورتی که بخواهید از امکانات کامل آن برخوردار شوید ابتدا لازم است تا هزینه اندکی را پرداخت کنید.

فیلم برداری مخفی در گوشی های اندروید - برنامه Secret Video Recorder

برنامه های کاربردی فیلم برداری مخفی در گوشی های اندروید

برنامه Quick Video Recorder

در صورتی که قصد دارید برای فیلم برداری مخفی در گوشی های اندروید از برنامه مناسبی استفاده کنید، پیشنهاد ما برنامه Quick Video Recorder می باشد. زیرا در این اپلیکیشن امکان برنامه ریزی برای ضبط ویدیو وجود دارد و می توان با صفحه نمایش خاموش فیلم برداری را انجام داد. در صورتی که برای فیلم برداری برنامه ریزی انجام داده باشید، در هنگام شروع نوتیفیکیشنی برایتان ارسال می شود. همچنین اگر قصد پایان دادن به ویدیو را داشته باشید، می توانید از بخش نوار اعلان روی Stop کلیک کنید. در این برنامه می توان صدای شاتر را قطع کرد و با استفاده از حالت شب در هنگام تاریکی نیز ویدیو های با کیفیتی را گرفت. همچنین امکان ویرایش ویدیو وجود دارد و می توانید فیلم های گرفته شده را با استفاده از این برنامه ادیت کنید.

فیلم برداری مخفی در گوشی های اندروید - برنامه Quick Video Recorder

بیشتر بخوانید: آموزش اتصال گوشی موبایل به تلویزیون

برنامه Hidden Video Recorder

اگر علاقه مند به فیلم برداری به صورت HD، آن هم به صورت مخفی هستید، برنامه Hidden Video Recorder برای شما مناسب می باشد. در این برنامه می ‌توانید در حال استفاده از موبایل خود و یا خاموش کردن صفحه نمایشگر فیلم برداری را انجام دهید و آن را در گالری خود ذخیره کنید، همچنین امکان بستن صدای شاتر نیز برای شما فراهم می باشد. خبر خوب این است که این برنامه به صورت رایگان عرضه شده و البته دارای تبلیغات نیز خواهد بود اما با توجه به امکانات ویژه اش پیشنهاد می دهیم که حتما آن را دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

فیلم برداری مخفی در گوشی های اندروید - برنامه Hidden Video Recorder

امیدواریم این مطلب مورد توجه شما قرار گرفته باشد و با استفاده از آن بتوانید به صورت مخفی به فیلم برداری بپردازید. در صورت ایجاد هرگونه سوال و مشکل می توانید از طریق قسمت نظرات آن را با ما در میان بگذارید. از همراهی تان سپاس گزاریم.