بهترین ترفند های تلگرام

the-best-telegrams-pic15

همه ما مدت زمان زیادی را در شبکه های اجتماعی به خصوص تلگرام می گذرانیم و ساعاتی را صرف چک کردن فضای مجازی و چت با دوستان خود می کنیم. تلگرام دارای کاربران فعال بی شماری است و در سراسر جهان افراد زیادی برای چت از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند، به همین دلیل بهتر است ترفند هایی که در این شبکه ی اجتماعی وجود دارد را یاد بگیریم تا بتوانیم شخصی سازی های لازم را انجام داده و از حضور در این فضا لذت بیشتری ببریم. در ادامه بهترین ترفند های تلگرام به طور کامل شرح داده خواهد شد که امیدواریم مورد توجه شما قرار بگیرد.

بهترین ترفند های تلگرام تغییر شماره و غیر فعال کردن اعلان چت

تغییر شماره تلفن

یکی از بهترین ترفند های تلگرام تغییر شماره موبایل است. این برنامه در نسخه های جدید خود به شما اجازه می دهد تا شماره حساب کاربری خود را تغییر دهید. هنگامی که شما شماره اکانت خود را عوض می کنید مخاطبان تان از دست نمی رود و تمامی اطلاعات شما حفظ خواهد شد. این کار به آسانی امکان پذیر است فقط کافیست مراحل زیر را طی کنید:

مرحله ۱: در مرحله اول وارد قسمت تنظیمات یا Settings موبایل خود شوید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس یک

مرحله ۲: شماره موبایل خود را لمس نمایید.

مرحله ۳: در این قسمت، تلگرام توضیحاتی در رابطه با تغییر شماره می دهد، به این صورت که تمامی پیام ها، مدیا، مخاطبان و … به خط جدید منتقل می شود. برای ادامه روی گزینه Change Number کلیک نمایید و در ادامه گزینه Change را انتخاب کنید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس دو

مرحله ۴: شماره جدید را وارد کنید و وارد تلگرام شوید.

غیر فعال کردن کردن اعلان چت

این ویژگی به شما این فرصت را می دهد تا اعلان چت شخص خاصی را غیر فعال نمایید. به این ترتیب نوتیفیکیشنی در بالای صفحه ظاهر نمی شود.

مرحله ۱: وارد صفحه ی چت مخاطب مورد نظر شوید و روی پروفایل او ضربه بزنید.

مرحله ۲: روی Notifications ضربه بزنید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس سه

مرحله ۳: صفحه ای برای شما باز می شود و می توان در آن برای مدتی یا برای همیشه اعلان فرد مورد نظر را غیر فعال کرد. شما می توانید گزینه Turn Off را انتخاب کنید تا برای همیشه نوتیفیکیشن غیر فعال شود.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس چهار

بیشتر بخوانید: دانلود تلگرام برای کامپیوتر | آموزش تلگرام

بهترین ترفند های تلگرام پنهان کردن عکس پروفایل و اضافه شدن به گروه ها

پنهان کردن عکس پروفایل

شاید شما نیز نگران مزاحمت برخی از افراد شوید که شماره تلفن شما را از طرق مختلف به دست می آورند. بهتر است عکس پروفایل خود را پنهان کنید تا افراد ناشناس نتوانند به آن دسترسی پیدا کنند.

مرحله ۱: وارد قسمت تنظیمات شوید و گزینه Privacy and Security را انتخاب کنید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس پنج

مرحله ۲: روی Profile Photo تپ کنید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس شش

مرحله ۳ : در این صفحه، در قسمت بالا گزینه My Contact را انتخاب کنید و در قسمت پایین نیز می توانید افرادی را که می خواهید همیشه عکس پروفایلتان را تماشا کنند در قسمت Always Allow با ضربه روی عبارت Add Users  اضافه نمایید و در قسمت بعد نیز افرادی را که به هیچ وجه نمی خواهید عکس پروفایل تان را مشاهده کنند در قسمت Never Allow اضافه کنید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس هفت

اضافه شدن به گروه ها

یکی از بهترین ترفند های تلگرام قابلیت عدم اجازه به اضافه شدن به گروه ها می باشد. به این ترتیب افراد ناشناس نمی توانند شما را در گروه ها اضافه کنند. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله ۱: وارد قسمت تنظیمات شوید و در قسمت Privacy and Security گزینه Groups را انتخاب کنید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس هشت

مرحله ۲: صفحه ای برای شما باز می شود که در آن می توانید انتخاب کنید که چه کسانی اجازه دارند شما را در گروه ها اضافه نمایند. روی گزینه My Contact ضربه بزنید و در قسمت Add exception در بخش Always Allow با ضربه روی عبارت Add Users کاربرانی را که می خواهید شما را در گروه ها ادد کنند اضافه نمایید و در قسمت بعد نیز افرادی را که به هیچ وجه نمی خواهید شما را در گروهی ادد کنند را در قسمت Never Allow وارد کنید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس نه

بیشتر بخوانید: تلگرام دسکتاپ | آموزش تلگرام

بهترین ترفند های تلگرام شخصی سازی تلگرام

استفاده از تم دلخواه از بهترین ترفند های تلگرام است و اجازه شخصی سازی را به کاربر می دهد. شما می توانید این برنامه را به دلخواه خود شخصی سازی نمایید. در ادامه مراحل این کار را توضیح می دهیم:

مرحله ۱: وارد بخش تنظیمات شوید و گزینه Chat Settings را انتخاب کنید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس ده

مرحله ۲: در قسمت بالا روی سه نقطه ضربه بزنید و گزینه Create New Theme را انتخاب کنید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس یازده

مرحله ۳: صفحه ای برایتان باز می شود که در آن باید نام تم را انتخاب کنید و روی گزینه Create ضربه بزنید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس دوازده

مرحله ۴: آیکون پالت رنگ برای شما نمایش داده می شود که باید روی آن ضربه بزنید و رنگ مورد نظر را انتخاب کنید و ویرایش های لازم را انجام دهید.

بهترین ترفند های تلگرام - عکس سیزده

بهترین ترفند های تلگرام - عکس چهارده

مرحله ۵: به این ترتیب تم مورد نظر ساخته می شود البته تم های آماده ای نیز در این برنامه وجود دارد که شما می توانید از آن ها نیز استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: ریپورت تلگرام | دلایل و رفع ریپورت تلگرام | آموزش تلگرام