بهترین برنامه های ساخت میم یا تصاویر خنده دار

the-best-programs-to-make-memes-or-images-pic-7

عکس نوشته های خنده دار که با عنوان میم شناخته می شوند، در اکثر شبکه های اجتماعی دست به دست شده و بسیاری از کاربران این تصاویر را با خلاقیت به کارگرفته خود طراحی کرده و سپس به اشتراک می گذارند. اما برای طراحی این عکس های خنده دار برنامه های مختلفی طراحی شده که در ادامه این مطلب قصد معرفی آن ها را داریم. به این ترتیب می توانید با توجه به دغدغه های فرهنگی، اجتماعی و علایق خود Memes های مختلفی را طراحی کرده و در شبکه‌ های اجتماعی از جمله توییتر و اینستاگرام به اشتراک بگذارید. در ادامه با معرفی بهترین برنامه های ساخت میم یا تصاویر خنده دار با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: معرفی و دانلود برنامه های ساخت استیکر در اندروید

مهمترین برنامه ‌های ساخت میم یا تصاویر خنده دار

اپلیکیشن Memasik

در صورتی که قصد دانلود برنامه های ساخت میم یا تصاویر خنده دار را دارید پیشنهاد می دهیم تا حتماً اپلیکیشن Memasik را نصب کنید. در این برنامه امکان مشاهده تصاویر ترند شده برای ساخت میم های مختلف وجود دارد و علاوه بر آن شما می توانید تصاویر خنده دار قدیمی، جدید و پر طرفدار را مشاهده نمایید. از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن امکان اضافه کردن متن، تصویر، ایموجی و… به عکس مورد نظر است و با توجه به رابط کاربری بسیار ساده آن به راحتی می توانید از این برنامه استفاده کنید.

برنامه های ساخت میم یا تصاویر خنده دار - برنامه Memasik

برنامه Mematic

در برنامه Mematic امکانات بسیار زیادی برای ساختن میم وجود دارد که از آن ها می توان به افزودن متن به تصویر؛ اضافه کردن استیکر، ایموجی و… اشاره نمود. همچنین امکان تغییر فونت و اندازه متن مورد نظر وجود دارد و به این ترتیب می توانید میم های جالبی را ایجاد کرده و با سایرین به اشتراک بگذارید. در این برنامه الگو های آماده مختلفی وجود دارد که کمک می کنند تا سرعت عمل شما افزایش پیدا کرده و با انتخاب یکی از تصاویر، میم مورد نظر خود را طراحی کنید.

برنامه های ساخت میم یا تصاویر خنده دار - برنامه Mematic

بیشتر بخوانید: تبدیل عکس به انیمیشن با برنامه تون می

نرم ‌افزار Memes Maker & Generator

اگر قصد طراحی ترول و میم برای شبکه های اجتماعی خود را دارید می توانید از برنامه Memes Maker & Generator نیز استفاده کنید. در این اپلیکیشن علاوه بر امکانات مورد نیاز برای ساخت تصاویر خنده دار، می توان ویدیو یا گیف هم ساخته و با سایرین اشتراک گذاری کرد. همچنین امکان استفاده از تصاویر و ویدیو های گالری در کنار تصاویر پیش فرض نرم ‌افزار وجود دارد. برای ویرایش عکس و ویدیو ها نیز می توان از افکت و فیلتر های مختلف استفاده کرده و در کوتاه‌ ترین زمان ممکن تصویر یا ویدیویی خنده دار را طراحی نمود.

معرفی برنامه Memes Maker & Generator

دانلود کاربردی ترین برنامه های ساخت میم یا تصاویر خنده دار

اپلیکیشن Memedroid

از کاربردی ترین برنامه های ساخت میم یا تصاویر خنده دار می توان به Memedroid اشاره نمود. چرا که این برنامه دارای قابلیت های زیادی مانند اشتراک گذاری تصاویر خنده دار ساخته شده با سایرین در شبکه های اجتماعی می باشد. همچنین می ‌توانید از تصاویر پیش فرضی که در این اپلیکیشن وجود دارد برای ساخت میم استفاده کنید. در این اپلیکیشن می ‌توانید میم دیگر کاربران را مشاهده کرده و بر حسب علاقه خود به آن ها امتیاز بدهید.

معرفی برنامه Memedroid

نرم افزار Meme Generator Free

در نرم افزار Meme Generator Free تصاویر پیش فرض مختلفی برای ساخت میم یا تصاویر خنده دار وجود دارد که دارای دسته بندی های مختلف از جمله: محبوبترین ها، معروف ترین ها و جدید ترین ها هستند. با این وجود می توانید به راحتی تصاویر ترند و یا جدید ترین تصاویر مورد استفاده برای ساخت میم را انتخاب کرده و سپس متن مورد نظر را به آن اضافه نمایید. علاوه بر آن در این اپلیکیشن امکان ویرایش عکس های انتخابی نیز وجود دارد و می توانید از تصاویر موجود در گالری هم استفاده نمایید.

معرفی برنامه Meme Generator Free

بیشتر بخوانید: برنامه های حذف و تغییر پس زمینه عکس اندروید

برنامه Meme Generator – Create Funny Memes

در برنامه Meme Generator – Create Funny Memes تصاویر پیش فرض در دسته بندی های مختلف از جمله تصاویر انیمیشنی، حیوانات، انسان و… قرار گرفته و به این ترتیب پیدا کردن تصویر مورد نظر بسیار آسان خواهد شد. همچنین شما می توانید از تصاویر گالری نیز استفاده کرده و سپس متن مورد نظر را به آن اضافه نمایید. متن مربوطه می ‌تواند با انتخاب فونت های مختلف تایپ شود و همچنین امکان تغییر رنگ آن نیز برای شما فراهم است. اما از ویژگی‌ های بسیار مهم این اپلیکیشن می ‌توان به عدم قرار دادن واترمارک یا لوگوی اپلیکیشن روی تصاویر اشاره نمود.

معرفی برنامه Meme Generator - Create Funny Memes