حل مشکلات نرم افزار مسیریاب نشان

solve-problems-software-router-badge-pic-3

یکی از نرم افزار های مورد نیاز ما اپلیکیشن مسیریابی می باشد ؛ زیرا با استفاده از آن ها می توانیم به راحتی مسیر خود را در جاده پیدا کنیم. از جمله این مسیریاب ها ، مسیریاب نشان است که همان طور که از نامش پیداست نقشه و مسیریاب آنلاین می باشد و با استفاده از GPS کمک می کند تا مسیر خود را سریع تر بیابیم. همچنین با استفاده از این برنامه علاوه بر مسیریابی می توانیم از میزان آلودگی هوا ، ترافیک و… نیز مطلع شویم. البته گاهی این برنامه نیز مانند دیگر نرم افزار ها ممکن است دچار مشکلاتی شود. در این مطلب سعی کردیم شما را با روش های برطرف کردن مشکلات نرم افزار مسیریاب نشان آشنا کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید تا در صورتی که برنامه نشان به مشکل برخورد خودتان آن را حل کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه رفع مشکلات برنامه مسیریاب بلد

چند روش کاربردی برای حل مشکلات نرم افزار مسیریاب نشان

نرم افزار نشان برای مسیریابی مناسب است اما احتمال دارد این برنامه نیز با ارورهایی روبرو شود که برای شما مشکل آفرین باشد. در این بخش قصد داریم شما را با این ارور ها و نحوه برطرف کردن مشکلات نرم افزار مسیریاب نشان آشنا کنیم.
ری استارت کردن گوشی: اولین و ساده ترین راه حل برای رفع مشکلات گوشی ، ری استارت کردن آن می باشد. با این روش شما می توانید بسیاری از باگ های جزئی را برطرف نمایید.

رفع مشکلات سرور: یکی از مشکلاتی که ممکن است از باز شدن برنامه نشان جلوگیری کند ، اختلال در شبکه می باشد ؛ زیرا گاهی در سرور های این برنامه خطاهایی به وجود می آید. در این صورت تنها راه این است که صبر کنید تا مشکل به وجود آمده از سوی سازندگان خود برنامه برطرف شود. بعد از حل مشکل سرور شما می توانید مجدد از برنامه استفاده کنید.

برطرف شدن مشکلات موقعیت یابی: یکی دیگر از این مشکلات خطا در GPS است. امکان دارد یکی از دلایل درست نشان ندادن آدرس ، بروز اختلال در شبکه جهانی موقعیت یابی یا GPS باشد. در این صورت اشکال از گوشی یا برنامه نیست بلکه اختلالی سراسری بوده و ممکن است خود را به شکل های مختلف نمایان کند. به عنوان مثال ممکن است چند متر مسیر را متفاوت نشان دهد و یا اینکه مسیریابی را انجام ندهد و حتی ممکن است مسیر را اشتباه نشان دهد.

بروز رسانی برنامه: برای این کار کافی است به اپ استور و یا برنامه گوگل پلی مراجعه کنید و با جستجو کردن مسیریاب نشان در صورت وجود آپدیت روی دکمه Update کلیک نموده و منتظر بمانید تا برنامه به روزرسانی شود. پس از اتمام بروز رسانی گوشی موبایلتان را ری استارت نمایید و مجددا مشکل را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: قابلیت مسیریابی گوگل مپ

چند راهکار برای حل مشکلات نرم افزار مسیریاب نشان

اگر نرم افزار نشان باز نمی شود اینترنت خود را چک کنید ؛ زیرا ممکن است مشکلات نرم افزار مسیریاب نشان ناشی از اختلال در اینترنت باشد. همان طور که می دانید این برنامه با اینترنت کار می کند و به همین دلیل باید گوشی متصل به اینترنت باشد. اگر باز هم در صورت متصل بودن به اینترنت مشکل باقی بود یک بار وای فای یا دیتای گوشی تان را خاموش و روشن نمایید. توجه کنید که سرعت پایین اینترنت نیز از دیگر علل است. روش دیگر این است که حالت پرواز را فعال کرده و پس از کمی تامل مجدد آن را خاموش نموده و وارد برنامه شوید.

استفاده از نسخه وب نیز یکی از روش های رفع مشکل می باشد. اگر در نصب برنامه مشکل دارید ، نرم افزار باز نمی شود و یا برنامه در مسیریابی به مشکل خورده است وارد سایت نشان شوید و روی سربرگ نقشه کلیک کنید و از این طریق از قابلیت مسیریابی استفاده کنید.

چند روش کاربردی برای حل مشکلات نرم افزار مسیریاب نشان

غیرفعال کردن برنامه های تغییر دهنده آی پی نیز از دیگر روش های حل این مشکل می باشد. قبل از اینکه از برنامه نشان استفاده کنید ، هر گونه برنامه تغییردهنده آی پی مانند فیلترشکن را غیرفعال نمایید ؛ زیرا این برنامه ها باعث می شوند نتوانید از نرم افزار هایی مانند نشان استفاده کنید.

شما می توانید با خارج شدن از حساب کاربری نیز ارور به وجود آمده در برنامه نشان را برطرف نمایید. پس از خارج شدن از حساب کاربری مجدد وارد برنامه شوید و چک کنید آیا مشکل حل شده است یا خیر.

اگر هنوز مشکل نرم افزار نشان برطرف نشده ، در ادامه مطلب همچنان با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: نحوه اشتراک گذاری موقعیت مکانی لحظه ای تلگرام

رفع مشکلات نرم افزار مسیریاب نشان با غیر فعال کردن آنتی ویروس

در قسمت های قبلی روش های کاربردی جهت برطرف کردن مشکلات نرم افزار مسیریاب نشان را بررسی کردیم. در این بخش نیز به یکی دیگر این روش ها اشاره می کنیم.
غیرفعال کردن آنتی ویروس نیز یکی دیگر از روش های برطرف کردن ارور و خطا های موجود در برنامه نشان می باشد. گاهی برنامه های این چنینی نمی توانند به درستی بدافزارها را تشخیص هند و امکان دارد برنامه نشان را به عنوان بدافزار در نظر گرفته و مسدود کنند ؛ بنابراین آنتی ویروس خود را خاموش و غیرفعال نمایید. بعد از انجام این کار مجدد وارد برنامه شوید و مشکل را بررسی کنید. اگر مشکلتان با این روش حل شد برای حفظ امنیت گوشی خود از آنتی ویروس دیگری که با برنامه سازگاری دارد استفاده نمایید.

اگر با انجام روش هایی که در این مقاله گفته شد باز هم مشکل برنامه برطرف نشد ، از پشتیبانی کمک بگیرید.

حل مشکلات نرم افزار مسیریاب نشان - برتر رایانه

از این طریق می توانید با پشتیبانی برنامه ارتباط برقرار نموده و مشکل خود را مطرح نمایید. به این منظور وارد صفحه پشتیبانی نشان شوید و سپس مشکل خود را مطرح کنید. در آخر نیز روی گزینه ارسال کلیک نمایید و منتظر پاسخ باشید.